Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... EmptyDün 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-12-31, 19:54 tarafından daysend

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-10-03, 02:15 tarafından xmetinx

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

» 1970-1980 Nostalji Pop Anılar 16 Bölüm...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-04-04, 10:23 tarafından meteor

» 60-70-80 li Yillardan Nostaljik Unutulmayan Sarkilar
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-04-01, 08:49 tarafından meteor

» 1970-1980 Nostalji Pop Anılar 16 Bölüm...
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty2023-04-01, 04:29 tarafından meteor

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Captur11Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Captur11Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Captur11 
Seheryeli (2223)
Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Captur11Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Captur11Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

4 posters

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...

Mesaj tarafından Admin 2014-01-22, 00:51

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...

Share-Online"dan albümleri nasıl indireceksiniz?

Mesaj yazdıktan sonra gelen sayfadaki Download via share-online.biz yazısına tıklayın..
    Gelen sayfadan; >>kostenlos weiter<< yazısına tıklayın.
    Gelen sayfadan sağdaki boşluğa gördüğünüz rakamların-harflerin tamamini yazın solundaki (>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamların bitmesini bekleyin,Download starten"e tıklayın albümü indirin...
    Albümler arasında bekleme süresi yoktur..Hızlı bir şekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

1 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi

1-Ahmet Nuri Çagdas  Her Mevsim Içimden Gelir Geçersin  Ussâk  Semahat Özdenses.mp3
    2-Ahmet Üstün  Manâda Güzel Ruhta Güzel Tende Güzelsin  Hüzzâm  Sâdi Isilay.mp3
    3-Akif Özüsen  Gördüm Seni Bir Gün Yeni Acmis Güle Döndüm  Ussâk  Sadettin Kaynak.mp3
    4-Alp Arslan  Sevdâ Yaratan Gözlerini Her Zaman Öpsem  Segâh  Yesârî Asim Arsoy.mp3
    5-Belkis Dikmen & Mehmet Safak  Yillar Sonra Rastladim Çocukluk Sevgilime  Muhayyer Kürdî  Yildirim Gürses.mp3
    6-Belkis Dikmen & Mehmet Safak  Yillar Var Askima Karsilik Bekliyorum  Muhayyer Kürdî  Turhan Tasan.mp3
    7-Bilgen Armut  Endülüs'te Raks (Zil Sal Ve Gül)  Kürdîli Hicazkâr  Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    8-Celâl Abaci  Ne Bildim Kiymetin Ne Bildin Kiymetim  Nihâvend  Alâeddin Yavasça.mp3
    9-Ebru Temur Muharremoglu  Bir Kerre Bakanlar Unutur Derdi Günahi  Nihâvend  Avni Anil.mp3
    10-Esma Basbug   Son Sarki Bu Aglatir Aci Bir Bestesi Var  Bûselik  Yavuz Özüstün.mp3
    11-Gönül Aköz  Askin Beni Durmaz Yakar  Hüzzâm (Segâh)  Sadettin Kaynak.mp3
    12-Gül Yazici  Ah Edip Inlerim Gurbet Elinde  Hicaz  Kadri Sençalar.mp3
    13-Koro  Hüzzâm  Mini Fasil.mp3
    14-Koro  Çek Küregi Güzelim  Mâhûr  Arif Sâmi Toker.mp3
    15-Melda Kuyucu  Çekemezler Sevgimizi Bilemezler Kalbimizi  Hüzzâm  Yilmaz Yüksel.mp3
    16-Metin Güyer  Yemeni Baglamis Telli Basina  Nihâvend Türkü  Ali Ulvi Baradan.mp3
    17-Murat Tanaçan  Elvedâ Gençligim Elvedâ Ey Hâtiralar  Muhayyer Kürdi  Yildirim Gürses.mp3
    18-Necmettin Yildirim  Ey Güzel Istanbul Benim Sevgili Yârim  Nihâvend  Kadri Sençalar .mp3
    19-Salih Çaglar  Klarnet Taksimi.mp3
    20-Sevval Sentürk  Kara Bulutlari Kaldir Aradan  Karcigar  Sadettin Kaynak.mp3
    21-Vedat Kaptan Yurdakul  Bir Çapkin Elinde Oyuncak Oldum  Ussâk  Yesârî Asim Arsoy.mp3
    22-Yahya Geylan  Yarim Senden Ayrilali Hayli Zaman Oldu Gel.mp3

2 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

01 - Mülkiye Toper - Ne küstün bi-sebep öyle - Hicaz - Sekerci Cemil Bey .mp3
    02 - Orhan Saygici - Sevgimizin askimizin üstünden sene geçti mevsim geçti -  Hicaz - Sadettin Öktenay.mp3
    03 - Mülkiye Toper - Çiksam su daglarin yücelerine - Hicaz - Arif Sami Toker .mp3
    04 - Fatma Arslanoglu - Onun olmaya hakkim yok (Tanrim) - Kürdî - Zekâi Tunca +.mp3
    05 - Mehmet Safak - Zehretme bana hayâti bana cânânim - Acem Kürdî - Zeki Müren .mp3
    06 - Mülkiye Toper - Hayâl deryâsina ben bâzi bâzi dalmasam bir türlü - Hüseynî - Selâhattin Pinar .mp3
    07 - Belgin Gök - Bir çapkin elinde oyuncak oldum - Ussâk - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    08 - Selim Öztas - Ayva çiçek açmis yaz mi gelecek - Ussâk Türkü.mp3
    09 - Nurten Demirkol - Sana bir bûse vermedim diye nasil kizarsin - Hicaz - Sâdettin Öktenay.mp3
    10 - Mülkiye Toper - Menekse kokulu yârim - Hüseynî Türkü.mp3
    12 - Ümit Koroglu - Aman cânâ beni sâd et - Bûselik - Fehmi Tokay .mp3
    13 - Nurten Demirkol - Gülmedi su bahtim gülmedi gitti - Hicaz - Sâdi Hosses.mp3
    14 - Mülkiye Toper - Terket beni artik yetisir sen de vefâ yok - Hicaz - Fehmi Tokay .mp3
    15 - Gülsen Bakoglu - Aski fisildar sesin bülbül müsün âh nesin - Nisâburek - Neveser Kökdes.mp3
    16 - Turgay Kiziltug - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay.mp3
    17 - Mülkiye Toper - Pencere açildi Bilâl oglan - Hicaz Türkü .mp3
    18 - Ismail Olgay - Tez geçse de her sevgide bin hâtira vardir - Hüseynî - Selâhattin Inal.mp3
    19- Orhan Saygici - Ne sen beni gördün ne de ben seni ( Farzet ) - Acem Kürdi - Necdet Tokatlioglu.mp3
    20 - Mülkiye Toper - Hançer-i askinla ey yâr - Hicaz - Ekrem Güyer .mp3

3 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Nevra Günay Tosun Yalniz kalan rûhumun acisi çok derindir Sarmasik gülleri Muhayyer Kürdî Teoman Alpay.mp3
    2-Nese Can Cânândan uzak kaldi gönül Kürdîli Hicazkâr Neveser Kökdes.mp3
    3-Orhan Saygici Yüce dagdan esen rüzgâr sevgiliye selâm götür Mâhûr Selâhattin Pinar.mp3
    4-Radife Erten Bülbüle kurdum tuzagi bahtima kuzgun gelir Tâhir Türkü.mp3
    5-Râkim Elkutlu Visâli yâr ile mest ol hayâle dalma gönül Hicazkâr Râkim Elkutlu.mp3
    6-Sadettin Kaynak Içi yemisle dolu örme sepet kolunda Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    7-Sadi Hosses Edemem kimseye hâlim hikâyet Sûznâk Haci Arif Bey.mp3
    8-Saime Sinan Karardi mehtâbim gündüzüm gece Nihâvend Hüseyin Coskuner.mp3
    9-Servet Önder Yine bir sizi var içimde aksam oldu diye Hüzzâm Serif Içli.mp3
    10-Sevval Sentük Sana gönül borcum var ödemek kolay degil Ussâk Bilge Özgen.mp3
    11-Süzül güzel süzül de gel deli gönlüm bak seni ister Nihâvend Necdet Varol.mp3
    12-Tanburi Refik Fersan Fahire Fersan Hüzzâm Saz Semaisi.mp3
    13-Turgay Kiziltug Nese Öztas Yalniz kalan rûhumun acisi çok derindir Sarmasik gülleri Muhayyer Kürdî Teoman Alpay.mp3
    14-Tülin Kusoglu Savkimasi sana dogru yollarin Günaydinim Kürdîli Hicazkâr Cinuçen Tanrikorur.mp3
    15-Ussâk oyun havasi.mp3
    16-Yasar Özel Her sey bana göz süzüp baktigin an basladi Hüzzâm Ilgün Soysev.mp3
    17-Zâvil oyun havasi.mp3
    18-Seniz Günes Her tel saçi bir ter dudagin degdigi yerdir Kürdîli Hicazkâr Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    19-Seniz Günes Oturmus testi elinde çesme tasina Hicazkâr Muhlis Sabahattin Ezgi.mp3
    20-Sevkidil Hanim Kalbi virânim yaniyor yok bana rahm eyleyecek Hicazkâr Ûdî Ali Salâhî Bey.mp3

4 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

01-Koro - Rast Potpori.mp3
    02-Cavit Tanürek - Gönül askinla göz yasi dökmekten usandi artik - Rast - Selâhattin Inal.mp3
    03- Inci Yaman - Yaklasiyor gün be gün ömrümüz son mevsime - Rast - Selâhattin Inal.mp3
    04-Tugçe Pala - Unut beni kalbimdeki hicranla yalniz kalayim - Rast - Sükrü Tunar.mp3
    05-Teoman Volkan Özselçuk - Yana yana kül oldum - Rast Türkü.mp3
    06-Koro - Indim yârin bahçesine (Mâhûr) + Kahve Yemen'den gelir (Nikrîz Türkü).mp3
    07-Cavit Tanürek - Korkuyorum sana nazar degecek - Kürdili Hicazkâr - Hasan Esen.mp3
    08-Teoman Volkan Özselçuk - Ne müskülmüs seni sevmek sana yâr olmak - Sûznâk - Osman Nihat Akin.mp3
    09-Tugçe Pala - Cevrin yeter artik bu kadar olma sitemkâr - Sûznâk - Osman Nihat Akin.mp3
    10-Cavit Tanürek - Körfez'deki dalgin suya bir bak göreceksin - Nihâvend - Osman Nihat Akin.mp3
    11-Inci Yaman - Yine bu yil ada sensiz içime hiç sinmedi - Nihâvend - Osman Nihat Akin.mp3
    12-Koro - Girdim yârin bahçesine gül dibinde gül-izâr - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akin.mp3
    13-Ayça Bingöl - Beklerim her gün bu sâhillerde  - Hüzzâm - Ismail Hakki Nebiloglu.mp3
    14-Hilal Çalikoglu - Nihâvend Saz Semaisi - Mes'ud Cemil.mp3
    15-Inci Yaman - Gezer dolasirsin her an gönülde - Ussâk - Sükrü Tunar.mp3
    16-Cavit Tanürek - Aksam oldu hüzünlendim ben yine - Ussâk - Semahat Özdenses.mp3
    17-Koro - Al almayi daldan al + Su daglari delmeli.mp3

5 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Gülsen Bakoglu Yalniz Birakip Gitme Bu Aksam Yine Erken Ussâk Misir'li Ibrâhim EfendiÛdî.mp3
    2-Cemile Uncu Bahadir Özüsen Muhayyer Potpori.mp3
    3-Ahmet Özhan Ben Seni Unutmak Için Sevmedim Segâh Amir Ates.mp3
    4-Hilal Çelebi Çekemezler Sevgimizi Bilemezler Kalbimizi Hüzzâm Yilmaz Yüksel.mp3
    5-Muazzez Abaci Vurgun Gözlerim Uykuyla Baristi Sanma Ussâk Selçuk Tekay.mp3
    6-Mustafa Öztürk Bahar Çiçek Çiçek Gelince Güzel Kürdîli Hicazkâr Zekâi Tunca.mp3
    7-Orhan Saygici Tâc Olsan Basima Takmayacagim Nihâvend Sâdettin Öktenay.mp3
    8-Samime Sanay Ben Sana Mecburum Bilemezsin Nihâvend Erol Sayan.mp3
    9-Sevim Deran Yüregim Alev Alev Yaniyor Hasretinle Erdogan Berker.mp3
    10-Seçil Heper Artik Yeserecek Bir Dalim Yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    11-Vedat Kaptan Yurdakul Kader Kime Sikâyet Edeyim Seni Bilemem Hicaz Avni Anil.mp3
    12-Hasan Eylen Bekledim Yillarca Lâkin Gelmedin Ey Nazli Yâr Hüzzâm Râkim Elkutlu.mp3
    13-Zuhal Egilmez Sesimde Sarkisi Askin Figân Olup Gidiyor Hüzzâm Selâhattin Inal.mp3
    14-Çaglar Sungur Gel Sen Bize Aksam Yine Mehtâb Kürdîli Hicazkâr Muzaffer Ilkar.mp3
    15-Melihat Gülses Bir Yâr Sevdim Çamlicali Muhayyer Kürdî Necip Gülses.mp3
    16-Ümit Koroglu Senden Bilirim Yok Bana Bir Fâide Ey Gül Hüseynî Tanbûri Ali Efendi.mp3
    17-Afitap Karacan Bekledim Yillarca Lâkin Gelmedin Ey Nazli Yâr Hüzzâm Râkim Elkutlu.mp3
    18-Akile Artun Sana Gizli Bir Diyecegim Var Nihâvend Selâhattin Pinar.mp3
    19-Bahadir Özüsen Sadiye Erimli Potpori.mp3
    20-Belgin Erol Seninle Tattim Ben Her Mutlulugu Kürdî Zekâi Tunca.mp3
    21-Belgin Gök Sevmek Aci Bir Arzu Derler Sevilmiyor Sevenler Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3

6 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Nazan Sivaci Beni kör kuyularda merdivensiz biraktin Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    2-Levent Karadeniz Artik yeserecek bir dalim yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    3-Mehmet Özkaya Bir gün içimde alev alev bir kor olustu Nihâvend Güner Donat.mp3
    4-Mehmet Özkaya Dertleri zevk edindim bende nes'e ne arar Kürdîli Hicazkâr Selahâttin Inal.mp3
    5-Muhayyer Kürdî Saz Semaisi Resat Aysu Piyano ve Violonsel.mp3
    6-Solo Hicaz Potpori.mp3
    7-Solo Rast Fasil.mp3
    8-Solo Sen gözlerine nes'e veren Karsiyaka'da Izmir'in gülü Kürdîli Hicazkâr.mp3
    9-Çigdem Yarkin Hastayim yasiyorum görünmez hayâliyle Hicaz Ûdî Hirant Kenkiloglu.mp3
    10-Çigdem Yarkin Ömrümce o saf askini kalbimde yasatsam Kürdîli Hicazkâr Yesârî Asim Arsoy.mp3
    11-Gökhan Sezen Bu aksam bütün meyhanelerini dolastim Istanbul'un Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    12-Gökhan Sezen Saymadim kaç yil oldu sen ellerin olali Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    13-Gökhan Sezen Yalan degil pek kolay olmayacak Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3

7 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Belkis Dikmen Mehmet Safak Gönülden hüzünler silindi gitti Acem Kürdi Erol Bingöl.mp3
    2-Canan Yahya Geylan Arpa bugday daneler yikilsin meyhaneler Yozgat Akdagmadeni Türküsü.mp3
    3-Canan Yahya Geylan Tek kapidan çiktim yüzüm peçeli ahbaplar oturmus iki geçeli Amasya Türküsü.mp3
    4-Celâl Abaci Hayat budur sevgilim geçenler unutulur Hüzzâm Hüseyin Mayadag.mp3
    5-Celâl Abaci Çok kostum ardindan biraz da sen kos Hicaz Ferhat Sarimsak.mp3
    6-Cemile Uncu Vücud ikliminin sultâni sensin Nihâvend Haci Arif Bey.mp3
    7-Cengizhan Sönmez Gönlümün içindedir gözden irak sevdigim Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    8-Cevdet Bolvadin Ben bahar bekliyordum gonceler neden soldu Hüzzâm Zeynettin Maras.mp3
    9-Coskun Açikgöz Söyle naz mi bu kas çatis benden uzaklara kaçis Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    10-Elif Güresçi Öyle bir âfeti yektâyi emelsin melegim Sabâ Aleko Bacanos.mp3
    11-Mes'ud Cemil Yönetiminde Koro Kani yâdi lebinle hûni dilnûs ettigim demler Sûzidil Tanbûri Ali Efendi.mp3
    12-Mustafa Öztürk Böyle mi esecekti son günümde bu rüzgâr Hüzzâm Teoman Alpay.mp3
    13-Nusret Yilmaz Söyle derdini kaç yil çekecek bu dertli basim Hicaz Hüseyin Mayadag.mp3
    14-Seniz Günes Gönlümü canânâ verdim oldu canânim gönül Isfahan Zeki Arif Ataergin.mp3
    15-Serdar Kasikçilar Gözlerini gözlerimden ayirma hiç ne olur Nihâvend Isâ Coskuner.mp3
    16-Yavuz Karabulut Bir kerre bakanlar unutur derdi günâhi Nihâvend Avni Anil.mp3
    17-Gülistan Hanim Haberin var mi saba kakülü cananimdan Hicaz Gazel Zurna ile Arap Mehmet eslik ediyor.mp3
    18-Güniz Nusret Yilmaz Yesil gözlerini ufkuma ger ki Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    19-Nazli Kanaat Dinmiyor hiç bu aksam ne gözyasim ne acim Hüzzâm Ziya Taskent.mp3
    20-Odeon Saz Heyeti Kürdîli Hicazkâr Pesrev Tatyos Efendi.mp3
    21-Saz Sanatçilarindan Ussâk oyun havasi.mp3
    22-Süheyla Bilki Iydini tebrik için ey gülizâr Sedaraban Lem'î Atli.mp3
    23-Tugçe Pala Ezelden âsinanim ben ezelden hemzebânimsin Hüseynî Serif Içli.mp3

8 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Esra Içöz Sadiye Erimli Potpori.mp3
    2-Gönül Aköz Ayrildi gönül simdi bir tek esinden Nihâvend Zeki Duygulu.mp3
    3-Gönül Aköz Kalmadi bende ne arzu ne gönül Hicaz Selâhattin Pinar.mp3
    4-Gül Göre Yazici Ümitsiz bir aska düstüm aglarim ben hâlime Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    5-Güldehen Terün Aylar geçiyor sen bana hâlâ geleceksin Rast Selâhattin Pinar.mp3
    6-Güldehen Terün Düsen bir yaprak görürsen beni hatirla demistin Muhayyer Kürdi Yildirim Gürses.mp3
    7-Gülsen Payloç Askin içimde rüyâ kalbimde duya duya Rast Irfan Özbakir.mp3
    8-Hasan Eylen Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne Kürdîli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    9-Nihâvend sirto.mp3
    10-Koro Üsküdar'a gider iken aldi da bir yagmur Nihâvend Istanbul Türküsü.mp3
    11-Nazan Sivaci Yine bu yil ada sensiz içime hiç sinmedi Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    12-Mehmet Özkaya Biz Heybeli'de her gece mehtâba çikardik Sultânî Yegâh Yesârî Asim Arsoy.mp3
    13-Nusret Yilmaz Kalamis Yok baska yerin Nihâvend Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    14-Melda Kuyucu Kadiköylüm Begendim biçimini her yerin mini mini Nihâvend Refik Fersan.mp3
    15-Koro Mâhûr Potpori Beyoglu'nda gezersin Çek küregi güzelim.mp3
    16-Aytunç Özer Bitmez tükenmez bu derd ömür diyorlar buna Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Içli.mp3
    17-Yilmaz Kemanci Kemani Hicaz Saz Semai.mp3
    18-Melda Kuyucu Gözlerinden dökülen sevdayi saklama yar Hicaz Turhan Tasan.mp3
    19-Nazan Sivaci Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim Bayâti Fehmi Tokay.mp3
    20-Melda Kuyucu Seni ne çok sevdigimi söylesemde bilemezsin Bayâti Erol Sayan.mp3
    21-Mehmet Özkaya Gün gelirde beni unutursun demistin Ussâk Sekip Ayhan Özisik.mp3
    22-Nusret Yilmaz Dünyada biricik sevdigim sensin Ussâk Necdet Tokatlioglu.mp3
    23-Nazan Sivaci Hicrânla geçen günleri hasretle anarken Hicaz Zeki Arif Ataergin.mp3
    24-Koro Rast Potpori Yine bir gülnihâl Geçsin günler haftalar.mp3

9 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Hilal Çelebi Ey çerhi sitemger dili nâlâna dokunma Hicaz Medenî Aziz Efendi.mp3
    2-Koray Safkan Sadiye Erimli Yine nes'ei muhabbet dil ü cânimi etti seydâ Hicaz Dede Efendi.mp3
    3-Koray Safkan Gülmedi su bahtim gülmedi gitti Hicaz Sâdi Hosses.mp3
    4-Lale Mumcu Bahar geldi gül açildi aska geldi bülbül simdi Hicazkâr Muhlis Sabahattin Ezgi.mp3
    5-MDogan Dikmen Bir kerre yüzün görmeyi dünyâya degismem Nisâburek Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    6-MDogan Dikmen Çini geysûsuna zencîri teselsül dediler Sûzidilârâ Sultan IIISelim Ilhâmî.mp3
    7-Nevin Güler O ceylân bakislara vuruldun yine gönül Hüzzâm Akin Özkan.mp3
    8-Ilknur Elbilsin Bir günâh ettimse cânâ sûznâk oldum yeter Sûznâk Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
    9-Suat Yildirim Ne güzeller geldi geçti bu gönül bahçesinden Kürdîli Hicazkâr Necip Altin.mp3
    10-Seçil Ak Kutlu Her seydi benim için bir candi bir nefesti Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    11-Bahadir Özüsen Özlesem de seni her an Kadere bak Hüzzâm Alâeddin Sensoy.mp3
    12-Hilal Çelebi Gözümde özleyis gönlümde aci Bûselik Selâhattin Inal.mp3
    13-Emine Koç Söyleyemem derdimi kimseye derman olmasin diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    14-Emine Koç Sesimde sarkisi askin figân olup gidiyor Hüzzâm Selâhattin Inal.mp3
    15-Emine Koç Nurten Demirkol Yâr yolunu kolladim Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    16-Emine Koç Kader kime sikâyet edeyim seni bilemem Hicaz Avni Anil.mp3
    17-Sadettin Kaynak Gazel.mp3
    18-Seniz Günes Yüzün güllerden ince sesin gülbülden tatli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    19-Orhan Saygici Zehretme hayâti bana cânânim Acem Kürdî Zeki Müren.mp3
    20-Sami Aksu Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi senelerdir Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3

10 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koro Hicaz Mini Fasil.mp3
    2-Alp Arslan Ömrümce o saf askini kalbimde yasatsam Kürdîli Hicazkâr Yesârî Asim Arsoy.mp3
    3-Gül Yazici Ne olur aksamlari gelsen otursan yanibasima Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    4-Necmettin Yildirim Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne Kürdîli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    5-Esma Basbug Ne demistin niçin caydin sözünden Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    6-Kürdîli Hicazkâr Longa Kemâni Sebuh.mp3
    7-Necnettin Yildirim Gözlerinin içine baska hayâl girmesin Nihâvend Zeki Müren.mp3
    8-Necnettin Yildirim Avuçlarimda hâlâ sicakligin var Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    9-Alp Arslan Söyle naz mi bu kas çatis benden uzaklara kaçis Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    10-Gül Yazici Saymadim kaç yil oldu sen ellerin olali Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    11-Esma Basbug Ne o bensiz edebilir ne temelli gidebilir Ayrilsak da beraberiz Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    12-Sinem Fatma Genç Artik bu solan bahçede bülbüllere yer yok Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    13-Sinem Fatma Genç Aski seninle tatti hicranla yandi gönül Hicaz Fehmi Tokay.mp3
    14-Esma Basbug Eski bir tango gibi sihrine kapildigim Nihâvend Tango Ahmet Kadri Rizeli.mp3
    15-Esma Bagbug AKadir Rizeli Gönül bu neden söz dinlemez aglar Nihâvend Tango Ahmet Kadri Rizeli.mp3
    16-Esma Basbug Sâhilde o hos bûseleri aldigim aksam Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    17-Alp Arslan Kaderimde hep güzeli aradim Nihâvend Avni Anil.mp3
    18-Gül Yazici Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz Nihâvend Erol Sayan.mp3
    19-Necmettin Yildirim Begendim biçimini her yerin mini mini Kadiköy'lü Nihâvend Refik Fersan.mp3
    20-Koro Aska gönül vermem aska inanmam Askim bahardi ümitler vardi Nihâvend.mp3

11 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ali Osman Akkus Kulagimdan gitmiyor ninni sesin Hicazkâr Özcan Korkut.mp3
    2-MDogan Dikmen Degilsem de sana lâyik efendim Sabâ Nûman Aga.mp3
    3-MDogan Dikmen Intizâri makdeminle rehgüzârin gözlerim Acem Kürdî Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    4-Mehmet Safak Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    5-Melda Kuyucu Hâksâr ettin beni çok firkatinle nâzenin Segâh Zeki Arif Ataergin.mp3
    6-Melda Kuyucu Su yüregim can evinde vurdukça Hicaz Yilmaz Pakalinlar.mp3
    7-Meliha Yazici Beni âteslere salan o kapkara siyah gözler Sehnaz Zeki Arif Ataergin.mp3
    8-Mustafa Sagyalsar Gelse o sûh meclise nâz ü tegafül eylese Rast Hâfiz Post.mp3
    9-Mustafa Öztürk Feryâd ki feryâdima imdâd edecek yok Sehnaz Tanbûri Cemil Bey.mp3
    10-Müzeyyen Senar Ümitlerim hep kirildi yârim artik gelmeyecek Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy Anons Yesârî Asim Arsoy.mp3
    11-Necmettin Yildirim Yalnizliga alistim ben seni görmem mümkün degil Hicaz Hayâti Günyeli.mp3
    12-Nese Öztas Kanaryam güzel kusum ben sana vurulmusum Hicaz Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    13-Elif Güresçi Gül dalinda öten bülbülün olsam Hicazkâr Neveser Kökdes.mp3
    14-Ibrahim Sekerefe Gurbet o kadar aci ki ne varsa içimde hepsi bana yabanci Ussâk Yildirim Gürses.mp3
    15-Nesrin Sipahi Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz Nihâvend Erol Sayan.mp3
    16-Mustafa Sagyasar Nasil geçti habersiz o güzelim yillarim Hicaz Teoman Alpay.mp3
    17-Meral Ugurlu Dumanli baslari göklere ermis Hüseynî Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    18-Bahadir Özüsen Yemeni baglamis telli basina Nihâvend Türkü Ali Ulvi Baradan.mp3
    19-Belgin Gök Batan gün kana benziyor Muhayyer Sadettin Kaynak.mp3
    20-Lale Mumcu Beni ateslere salan o kapkara siyah gözler Sehnaz Zeki Arif Ataergin.mp3
    21-Seçil Heper Gözyaslarim dinmiyor.mp3
    22-Hasan Eylen Leylâ aceb neden ses vermiyor feryâdima Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3

12 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koro Ey güzel Istanbul benim sevgili yârim Nihâvend Kadri Sençalar.mp3
    2-Koro Üsküdar'a gider iken aldi da bir yagmur Nihâvend Istanbul Türküsü.mp3
    3-Koro Bir kara gözlüye ay balam Nihâvend Arif Sâmi Toker.mp3
    4-Koro Eristi nevbahar eyyâmi açildi güli gülsen Nihâvend Arif Sâmi Toker.mp3
    5-Koro Kiz sen geldin Çerkes'den pek güzelsin herkesten Nihâvend Fâize Ergin.mp3
    6-Cavit Tanürek Bülbülün çilesi yanmakmis güle Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    7-Tugçe Pala Beni sev rûhumu sar kalbime yaslan Hicaz Misir'li Ibrahim Efendi.mp3
    8-Alp Arslan Bir atesim yanarim külüm yok dumanim yok Hicaz Avni Anil.mp3
    9-Inci Yaman Sînei sûzânima âhim yeter Hicaz Lem'î Atli.mp3
    10-Koro Kederden mi neden bilmem sararmis rengi ruhsârin Hicaz Sazlar çalinir Çamlica'nin bahçelerinde.mp3
    11-Inci Yaman Artik yeter üzdügün çektigim çile yeter Muhayyer Kürdî Danyel Manti.mp3
    12-Alp Arslan Son askimi canlandiran en tatli emelsin Hicazkâr Lem'î Atli.mp3
    13-Koro Gül kuruttum gül kuruttum yâri sinemde uyuttum Hicazkâr Türkü.mp3
    14-Tugçe Pala Beni canimdan ayirdi gönlümü yikti temelden Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    15-Cavit Tanürek Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    16-Alp Arslan Yildizli semâlardaki hasmet ne güzel sey Kürdîli Hicazkâr Sâdi Hosses.mp3
    17-Inci Yaman Bülbül âsikmis güle gül nâz eder bülbüle Nihâvend Zeki Müren.mp3
    18-Inci Yaman Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi senelerdir Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    19-Yaprak Sayar Bekliyorum günlerdir gelmiyorsun sen a güzel Ussâk Refik Fersan.mp3
    20-Cavit Tanürek Bu aksam yine dertlerimle bas basa kaldim Kürdîli Hicazkâr Suat Sayin.mp3
    21-Alp Arslan Bu aksam bütün meyhanelerini dolastim Istanbul'un Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    22-Inci Yaman Gül derler gül derler bana gül derler Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    23-Tugçe Pala Tez geçse de her sevgide bin hâtira vardir Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    24-Koro Pinarin basinda su verdin içtim Hicaz Burhânettin Deran.mp3
    25-Koro Çok yasa sen Ayse Hicaz Muhlis Sabahattin Ezgi.mp3
    26-Koro Muhayyer Potpori Yenilendi derdim yine bilemem Çayir ince biçemedim.mp3

13 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Asuman Aslim Görgün  Ben Yürürüm Yâne Yâne Ask Boyadi Ben Kâne  Nevâ  Selâhattin Pinar.mp3
    2-Asuman Aslim Görgün  Hicrân Gönül Belâsi  Nevâ  Sadettin Kaynak.mp3
    3-Elif Güresçi  Seni Ne Çok Sevdigimi Söylesem De Bilemezsin  Bayati  Erol Sayan.mp3
    4-Hasan Eylen  Günesin Battigi Yerde Bir Dönülmez Ufka Gittin  Kürdîli Hicazkâr  Selâhattin Içli.mp3
    5-Kemal Caner  Ada'nin Yesil Çamlari Askimiza Yer Olsun  Hüzzâm  Sükrü Tunar.mp3
    6-Kemal Caner  Mânâda Güzel Ruhta Güzel Tende Güzelsin  Hüzzâm  Sâdi Isilay.mp3
    7-Lale Mumcu  Su Güzeller Güzeli Yar Gibi Geldi Bana  Nihâvend  Necip Mirkelâmoglu.mp3
    8-Nergis Hanim  Kerem Kil Bu Dili  Zâre  Bestenigâr  Ali Aga (Kemânî).mp3
    9-Nese Öztas  Sana Bilmem Ki Neden Hiç Doyamam  Nihâvend  Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    10-Nihâvend Sirto.mp3
    11-Nilgün Abiska  Anar Ömrünce Gönül Giden Sevgilileri  Ussâk  Sükrü Tunar.mp3
    12-Nurten Demirkol  Büklüm Büklüm Sirma Sacin Eminem  Hüzzâm   Faiz Kapanci.mp3
    13-Nurten Demirkol  Gözlerimden Yüzün Kulaklarimdan Sesin Silinmedi Senelerdir  Hicaz  Muzaffer Ilkar.mp3
    14-Nurten Demirkol  Simdi Uzaklardasin Gönül Hicranla Doldu  Sûznâk  Zeki Müren.mp3
    15-Orhan Saygici  Unuttun Mu Askimiza Ettigimiz Yemini  Hüzzâm  Mustafa Seyran.mp3
    16-Perihan Altindag Sözeri  Gittin Dönersin Diye Gözüm Yollarda Kaldi  Hicaz  Sükrü Tunar.mp3
    17-Sadiye Erimli  Askinda Gurur Yoktu  Severdin Beni Candan  Kürdîli Hicazkâr  Hasan Esen.mp3
    18-Serif Içli & Hamiyet Yüceses  Birlikte Bu Aksam Çikalim Seyre Civânim  Nevâ  Serif Içli ( Yilinda Bestelenmis).mp3
    19-Süheyla Eren  Bir Gülle Benim Gönlümü Gülzâra Çevirsen  Hüzzam  Sükrü Tunar.mp3
    20-Teoman Volkan Özselçuk  Gözlerin Bir Ask Bilmecesi Sorar Gibi  Nihâvend  Avni Anil.mp3
    21-Tugçe Becerikli  Her Günüm Mâzide Kalmis Günlerimden Gün Arar  Ussâk  Nasib'in Mehmet Yürü.mp3

14 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ahat Uruk  Yildizlara baktirdim fallarda çikmiyorsun  Kürdîli Hicazkâr  Zekâi Tunca.mp3
    2-Asuman Aslim Görgün  Yine baglandi dil bir nevnihâle  Nevâ  Zekâî Dede.mp3
    3-Aysegül Durukan  Selâm vermeden gelig geçersin  Ussâk  Zeki Duygulu.mp3
    4-Celâl Abaci  Sanma ki vefasiz unuttum seni  Kürdî  Celâl Abaci.mp3
    5-Feriha Tunceli  Beni sev rûhumu sar kalbime yaslan  Hicaz  Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî).mp3
    6-Feriha Tunceli  Elbet Gönüllerde Sabah Olacak  Nevâ Bûselik  Sadettin Kaynak.mp3
    7-Kemal Caner  Hicrân yine hicrân mi bu askin sonu  Hüzzâm    Serif Içli.mp3
    8-Lale Mumcu  Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum  Hicaz  Muzaffer Ilkar.mp3
    9-Melihat Gülses  Seninle bu aski kaldigi yerden devam ettirelim bitmemis gibi  Nihâvend  Dursun Karaca.mp3
    10-Nurten Demirkol  Açilan bir gül gibi + Yemenimde hâre var + Rüya gibi her hatira.mp3
    11-Selçuk Aygan  Yoksun diye bahçemde çiçekler açmiyor bak  Rast  Erol Sayan.mp3
    12-Seniz Günes  Rûhumda nes'e hayâle daldim  Hicazkâr  Neveser Kökdes.mp3
    13-Serap Kuzey  Gittin biraktin beni gurbet ellerde  Kürdîli Hicazkâr  Emin Ongan.mp3
    14-Turgay Kiziltug ve Koro  Hicaz Mini fasil.mp3
    15-Vedat Kaptan Yurdakul  Anar ömrünce gönül giden sevgilileri  Ussâk  Sükrü Tunar.mp3
    16-Vedat Kaptan Yurdakul  Bir gören bir dem unutmaz sen gibi bir mehvesi  Evc  Ali Içinger.mp3
    17-Yahya Geylan  Tuna Tuna yesil Tuna  Gerdaniye Türkü.mp3
    18-Zekai Tunca  Her günüm mâzide kalmis  Ussâk  Mehmet Yürü (Nasib'in).mp3
    19-Ziyâ Taskent  Anladim sevmeyeceksin beni sen nazli çiçek  Hicaz  Selâhattin Pinar.mp3
    20-Ümit Koroglu  Havada bulut yok ( Yemen türküsü)  Hüseyni Türkü.mp3
    21-Ümit Koroglu  Sana bilmem ki neden hiç doyamam  Nihâvend  Drama'li Hasan Hasgüler.mp3

15- Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

01 - Koro - Hüseyni potpori.mp3
    02 - Cengizhan Sönmez - Sen nazla gezerken güzelim güller içinde - Rast - Kâzim Nâmi Erdölen.mp3
    03 - Melda Kuyucu - Askim güzel cânânim güzel - Rast - Neveser Kökdes.mp3
    04 - Melda Kuyucu & Cengizhan Sönmez - Mâvi gözlerin tatli sirin sözlerin - Rast - Haydar Tatliyay.mp3
    05 - Asuman Aslim Görgün - Rüzgâr uyumus ay daliyor her taraf issiz - Acem Kürdî - Refik Fersan.mp3
    06 - Kemal Caner - Bana kollarini uzatsan biraz (Seven ne yapmaz) - Acem Kürdi - Kadri Sençalar.mp3
    07 - Kemal Caner & Asuman Aslim Görgün - Fikrimin ince gülü - Acem Kürdî - Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    08 - Muhayyer Kürdi Saz Semaisi - Sâdi Isilay .mp3
    09 - Seçil Gürdalar - Dokunma kalbime zîra çok incedir kirilir - Sûznâk - Gavsi Baykara.mp3
    10 - Seçil Gürdalar - Gül dalinda öten bülbülün olsam - Hicazkâr - Neveser Kökdes .mp3
    11 - Cengizhan Sönmez -  Yalan degil pek kolay olmayacak - Hicaz - Yusuf Nalkesen.mp3
    12 - Melda Kuyucu - Can evimden vurdu zâlim sanki mecnûn eyledi - Sehnaz - Yilmaz Karakoyunlu.mp3
    13 - Kemal Caner - Bir sen kaldin içimde bir de o hâtiralar - Hüzzâm - Irfan Özbakir.mp3
    14 - Koro - Gelin alayi (Aglaya aglaya giderim diyor ) - Hüzzâm - Avni Anil.mp3
    15 - Asuman Aslim Görgün - Gönlümde açmadan solan bir gülsün - Hicaz - Sekip Ayhan Özisik.mp3
    16 - Kemal Caner - Seni yillar yili bekleyen benim - Nihâvend - Kemal Caner.mp3
    17 - Koro - Nikriz potpori.mp3

16 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koro Hicaz Mini Fasil.mp3
    2-Alp Arslan Ömrümce O Saf Askini Kalbimde Yasatsam Kürdîli Hicazkâr Yesârî Asim Arsoy.mp3
    3-Gül Yazici Ne Olur Aksamlari Gelsen Otursan Yanibasima Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    4-Necmettin Yildirim Bir Esmer Dilberin Vuruldum Hüsnüne Kürdîli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    5-Esma Basbug Ne Demistin Niçin Caydin Sözünden Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    6-Kürdîli Hicazkâr Longa Kemâni Sebuh.mp3
    7-Necnettin Yildirim Gözlerinin Içine Baska Hayâl Girmesin Nihâvend Zeki Müren.mp3
    8-Necnettin Yildirim Avuçlarimda Hâlâ Sicakligin Var Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    9-Alp Arslan Söyle Naz Mi Bu Kas Çatis Benden Uzaklara Kaçis Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    10-Gül Yazici Saymadim Kaç Yil Oldu Sen Ellerin Olali Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    11-Esma Basbug Ne O Bensiz Edebilir Ne Temelli Gidebilir Ayrilsak Da Beraberiz Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    12-Sinem Fatma Genç Artik Bu Solan Bahçede Bülbüllere Yer Yok Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    13-Sinem Fatma Genç Aski Seninle Tatti Hicranla Yandi Gönül Hicaz Fehmi Tokay.mp3
    14-Esma Basbug Eski Bir Tango Gibi Sihrine Kapildigim Nihâvend Tango Ahmet Kadri Rizeli.mp3
    15-Esma Bagbug Akadir Rizeli Gönül Bu Neden Söz Dinlemez Aglar Nihâvend Tango Ahmet Kadri Rizeli.mp3
    16-Esma Basbug Sâhilde O Hos Bûseleri Aldigim Aksam Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    17-Alp Arslan Kaderimde Hep Güzeli Aradim Nihâvend Avni Anil.mp3
    18-Gül Yazici Kalbe Dolan O Ilk Bakis Unutulmaz Unutulmaz Nihâvend Erol Sayan.mp3
    19-Necmettin Yildirim Begendim Biçimini Her Yerin Mini Mini Kadiköy'lü Nihâvend Refik Fersan.mp3
    20-Birlikte Aska Gönül Vermem Aska Inanmam Askim Bahardi Ümitler Vardi Nihâvend.mp3

17 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Alp Arslan Safâlar getirdiniz safâ geldiniz dostlar Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    2-Arife Soydemir Sevemez kimse seni Hicaz Suat Sayin.mp3
    3-Aytaç Ergen Hüsranla gönül hep inler Nihâvend Neveser Kökdes.mp3
    4-Aytaç Ergen Hani o birakip giderken seni Vedâ Busesi Muhayyer Kürdî Yusuf Nalkesen.mp3
    5-Bahadir Özüsen Ada sâhillerinde bekliyorum Hicaz Türkü.mp3
    6-Bahadir Özüsen Ne demistin niçin caydin sözünden Kürdîli Hicazkâr Selahattin Pinar.mp3
    7-Birlikte Üsküdar'a gider iken aldi da bir yagmur Nihâvend Istanbul Türküsü.mp3
    8-Canan Yahya Geylan Sevdasi sende gizli Ferhat'i Sirin'nin Nihâvend Necip Gülses.mp3
    9-Celâl Abaci Öyle doluyum ki bulutlarlar gibi gözümden yaslarim akti akacak Hüzzâm Celâl Abaci.mp3
    10-Cemile Uncu Günesin batisini seyre daldim dün Zambak Zamani Nihâvend Taner Sener.mp3
    11-Cemile Uncu Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin Bayâti Erol Sayan.mp3
    12-Seda Gülbeyaz Alper Ayorak Menekse gözler hülyâli Ussâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    13-Çigdem Yarkin Mevsimler yas tutup çöller aglasin Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    14-Farul Salgar Bir kizil goncaya benzer dudagin Muhayyer Kürdî Amir Ates.mp3
    15-Elif Güresçi Bahar gelir bülbül öter Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    16-Necmettin Yildirim Seni seven olabilir sen onlara dönüp bakma Hicaz Hüsnü Üstün.mp3
    17-Nazan Sivaci Sorma bana nâfile neler düsündügümü Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    18-Esma Bagbug Ah edip inlerim gurbet elinde Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    19-Koro Ne olursun güzelim sevsen beni Muhayyer Kürdî Rüstü Demirci.mp3
    20-Ayfer Er Sesimde sarkisi askin figân olup gidiyor Hüzzâm Selâhattin Inal.mp3
    21-Mehmet Özkaya Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini Muhayyer Kürdî Selâhattin Altinbas.mp3

18 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Vedat Kaptan Yurdakul Sevgi çiçekleri açti bu mevsim Hüzzâm Murat Kadir Gök.mp3
    2-Cengizhan Sönmez Gözler gözlerden ayri Gurbete ne lüzun var Hicaz Cengiz Cermen.mp3
    3-Cevdet Bolvadin Bir kir çiçeginden daha tâzesin Nihâvend Sâdi Isilay.mp3
    4-Elif Güresçi Semti dildâre bu demler güzerin var mi sabâ Sabâ Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    5-Emel Sayin Bir deli rüzgâr esti.mp3
    6-Esra Içöz Baska söz söylemem asktan yana ben Kürdîli Hicazkâr Alâeddin Yavasça.mp3
    7-Fikret Kuzinoglu Yine askinla mi yanip öleyim Nihâvend Saffet Gündeger.mp3
    8-Firdevs Tezcanli Gariplesir geceler sevenlerin gönlünde Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    9-Gönül Aköz Anladim sevmeyeceksin beni sen nazli çiçek Hicaz Selâhattin Pinar.mp3
    10-Gönül Aköz Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsam da ben Nihâvend Ekrem Güyer.mp3
    11-Metin Everes Bir alev yagmurudur gözlerinin her bakisi Rast Refik Fersan.mp3
    12-Süheyla Eren Doldur ey sâkî bu Cem bezminde bir gün mey biter Yegâh Ismail Hakki Nebiloglu.mp3
    13-Orhan Saygici Yine hazan mevsimi geldi Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    14-Yildirim Gürses Anla artik anla beni unut bütün geçenleri Son Mektup Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    15-Cemile Uncu Bir sebepsiz darginlikla bu aska son vermeyelim Kürdîli Hicazkâr Ziyâ Taskent.mp3
    16-Recep Birgit Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    17-Recep Birgit Yorgun düstüm koklamaktan hayâlini dün yine Hicaz Rifat Ayaydin.mp3
    18-Akif Özüsen Zamanla belki gecer bu ask da hicran da Hüzzâm Yesari Asim Arsoy.mp3
    19-Serap Mutlu Akbulut Neden sevdim bilmem neden içtim aski gözlerinden Segah Neveser Kökdes.mp3
    20-Mehmet Özkaya Karagözlüm efkârlanma gül gayri Rast Gültekin Çeki.mp3
    21-Ayfer Er Gözlerim onu arar dudagim onu sorar Acaba asik miyim Hicaz Suat Yildirim.mp3

19 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koro Gül yüzlülerin sevkine gel nûs edelim mey Bayâti Tab'î Mustafa Efendi.mp3
    2-Turhan Öge A benim mor çiçegim sen doldur ben içeyim Sûznâk Lâ Edri.mp3
    3-Nurten Demirkol Sirman Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    4-Selçuk Aygan Yesil gözlerinden muhabbet kaptim Hicaz Ümit Mutlu.mp3
    5-Seniz Günes Yüce dagdan esen rüzgâr sevgiliye selâm götür Mâhûr Selâhattin Pinar.mp3
    6-Safiye Ayla Ah edip inlerim gurbet elinde Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    7-Safiye Ayla Bülbülüm gel de dile Muhayyer Sadettin Kaynak.mp3
    8-Suat Yildirim Küçük yasta aldim sazi elime Hüzzâm Türkü.mp3
    9-Asli Pakalinlar Demirciler demir döger tunç olur Hüseyni Türkü.mp3
    10-Erkan Yüksel Düsünürken seni yüzüm gülüyor Nihâvend Turhan Tasan.mp3
    11-Belgin Gök O güzel basini gögsüme koysan Kürdîli Hicazkâr Osman Nihat Akin.mp3
    12-Celâl Abaci Yine hazan mevsimi geldi Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    13-Elif Güresçi Yürü dilber yürü ömrümün vâri Ussâk Türkü Nevres BeyÛdî.mp3
    14-Hasan Eylen Mehtâba bürünmüs gece Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3

20 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Güldehen Terün Elvedâ gençligim elvedâ ey hâtiralar Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    2-Güldehen Terün Seni andim yine kalbimde derin bir sizi var Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    3-Gülsen Bakoglu Menekse gözler hülyâli Ussâk Yesari Asim Arsoy.mp3
    4-Gülsen Payloç Ben küskünüm felege düstüm bitmez çileye Rast Baki Duyarlar.mp3
    5-Hasan Eylen Leylâ aceb neden ses vermiyor feryâdima Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    6-Hilal Çelebi Bu yerler ne füsunkârdi Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    7-Koray Safkan Sadiye Erimli Hicranla geçen günleri hasretle anarken Hicaz Zeki Arif Ataergin.mp3
    8-Koray Safkan Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi senelerdir Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    9-Koro Gül hazin sünbül pertsân bagi zârin sevki yok Bayâti Rahmi Bey.mp3
    10-MDogan Dikmen A gönül cür'a miyiz ka'ri penâh eyleyelim Sûzidilârâ Sultan IIISelim Ilhâmî.mp3
    11-Ilknur Elbilsin Hasretle yanan kalbime yetmez gibi derdim Sûznâk Emin Ongan.mp3
    12-Ismail Olgay Bana sitem dolu gözle bakma güzel Sûzidil Ramazan Yogurtcu.mp3
    13-Koro Ne bahar kaldi ne gül ne de bülbül sesi var Bayâti Râkim Elkutlu.mp3
    14-Koro Nâri firkat sûlepâs oldukça sînem dagliyor Bayâti Mahmut Celâleddin Pasa.mp3
    15-Koro Ne semtten canim bu gelis Bayâti Kemânî Rizâ Efendi.mp3
    16-Koro Karsidan yâr güle güle yârim geldi canim geldi Bayâti Dede Efendi.mp3
    17-Yahya Geylan Sevdâ yaratan gözlerini her zaman öpsem Segâh Yesârî Asim Arsoy.mp3
    18-Yahya Geylan Ömrüm seni sevmekle nihâyet bulacaktir Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    19-Yahya Geylan Yüz yil o güzel gözlere baksam yine kanmam Sûzidil Yesârî Asim Arsoy.mp3
    20-Yahya Geylan Sâhilde o hos bûseleri aldigim aksam Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    21-Mâhûr Saz Eseri Refik Talât Alpman Izmir Radyosu Saz Sanatçilari.mp3
    22-Koro Mâhûr potpori.mp3

21 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Alp Arslan Safâlar getirdiniz safâ geldiniz dostlar Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    2-MDogan Dikmen Câmei sürh ile sanma lâlgûn olmus gelir Nisâburek Enfî Hasan Aga.mp3
    3-Mehmet Safak Bir baska edâ baska bir arzu ile geldin Acem Kürdî Avni Anil.mp3
    4-Melda Kuyucu Gözlerinden içti gönlüm nes'eyi Segâh Sükrü Senozan.mp3
    5-Meliha Yazici Sen körfezin incisisin Izmir'im Canim Izmir Nikrîz Yusuf Nalkesen.mp3
    6-Mustafa Öztürk Etmedin bir lâhza ihyâ hâtiri vîrânimi Sehnaz Dellalzâde.mp3
    7-Müzeyyen Senar Keklik daglarda sagilar Hüseyni Türkü.mp3
    8-Necmettin Yildirim Ben solmus bir yaprak gülün dalinda Kürdîli Hicazkâr Mediha Sen Sancakoglu.mp3
    9-Nurdan Torun Kaleden top atarlar Hüzzâm Türkü.mp3
    10-Nurten Demirkol Harâbi intizâr oldum aman gel Hüzzâm Leylâ Saz.mp3
    11-Perihan Altindag Sözeri Bir nigâh et ne olur hâlime ey goncedehen Hicaz Sekerci Cemil Bey.mp3
    12-Recep Birgit Mecnûn gibi ben daglar gezerken Ussâk Sevkî Bey.mp3
    13-Seda Gülbeyaz Alper Ayorak Menekse gözler hülyâli Ussâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    14-Çigdem Yarkin Mevsimler yas tutup çöller aglasin Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    15-Farul Salgar Bir kizil goncaya benzer dudagin Muhayyer Kürdî Amir Ates.mp3
    16-Elif Güresçi Bahar gelir bülbül öter Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    17-Necmettin Yildirim Seni seven olabilir sen onlara dönüp bakma Hicaz Hüsnü Üstün.mp3
    18-Nazan Sivaci Sorma bana nâfile neler düsündügümü Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    19-Esma Bagbug Ah edip inlerim gurbet elinde Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    20-Koro Ne olursun güzelim sevsen beni Muhayyer Kürdî Rüstü Demirci.mp3
    21-Ayfer Er Sesimde sarkisi askin figân olup gidiyor Hüzzâm Selâhattin Inal.mp3
    22-Mehmet Özkaya Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini Muhayyer Kürdî Selâhattin Altinbas.mp3

22 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ali Osman Akkus  Haklisin Ne Kadar Üzsen De Beni ( Gözüm Kesmiyor )  Ussâk  Zekâi Tunca.mp3
    2-Ali Osman Akkus  O Âhû Bakislara Bir Anda Kandin Gönül  Karcigar  Fehmi Tokay.mp3
    3-Ali Osman Akkus  Unutmadim Seni Ben Her Zaman Kalbimdesin  Karcigar  Sekip Ayhan Özisik.mp3
    4-Güler Basu Sen   Geçmesin Günümüz Sevgilim Yas'la  Kürdîli Hicazkâr  Alâeddin Yavasça.mp3
    5-Güler Basu Sen  Birlikte Bir Aksam Yine Mey Nûs Edelim Gel  Kürdîli Hicazkâr  Suphi Ezgi.mp3
    6-Güler Basu Sen  Yalancidir Hep Aynalar Gir Kalbime Gör Kendini  Kürdîli Hicazkâr  Selâhattin Pinar.mp3
    7-M.dogan Dikmen  Firkati Yâr Beni Yakti Demâdem Âh Ü Zâr Oldum  Acem Kürdî  Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    8-Mustafa Öztürk  Neden Bana Karsisin Hep Dinlemiyorsun Beni  Rast  Yener Topaloglu.mp3
    9-Mustafa Öztürk  Sana Eller Ne Güzelsin Demesin Kiskanirim  Acem Kürdî  Fâruk Kayacikli.mp3
    10-Mustafa Öztürk  Sevmek Aci Bir Arzu Derler Sevilmiyor Sevenler  Kürdîli Hicazkâr  Avni Anil.mp3
    11-Mustafa Öztürk & Nurten Demirkol  Körfez'deki Üç Bes Güzel Söylesinler Sarki Gazel  Hicaz  Yildirim Gürses.mp3
    12-Nurten Demirkol  Benim Yârem Gibi Yâre Bulunmaz  Sûznâk  Lâtif Efendi.mp3
    13-Nurten Demirkol  Cevrin Yeter Artik Bu Kadar Olma Sitemkâr  Sûznâk  Osman Nihat Akin.mp3
    14-Nurten Demirkol  Küsâde Tâli'im Hembahtim Uygun  Hüzzâm  Sevkî Bey.mp3
    15-Nurten Demirkol  Yine Bir Sizi Var Içimde Aksam Oldu Diye  Hüzzâm  Serif Içli.mp3
    16-Sadiye Erimli  Hatiralar Birakmiyor Pesimi  Kürdîli Hicazkâr  Hasan Esen.mp3
    17-Süheyla Eren  Sen Arzu Ettin Bu Ayrilik   Hüzzâm  Osman Nihat Akin.mp3
    18-Tugçe Becerikli  Hâlâ Aciyor Gözlerinin Yaktigi Yerler  Ussâk  Serif Içli.mp3
    19-Turgay Kiziltug  Bir Demet Yâsemen Askimin Tek Hâtirasi  Nihâvend  Zeki Müren.mp3
    20-Turgay Kiziltug  Sen Kimseyi Sevemezsin Sevmeyeceksin  Nihâvend  Kâmuran Yarkin.mp3
    21-Vedat Kaptan Yurdakul  Perisan Ömrümün Nes'esi Söndü  Ussâk  Sadettin Kaynak .mp3
    22-Yahya Geylan  Anam Aglar Basucumda Oturur  Neset Ertas'tan Alinmis.mp3
    23-Ümit Koroglu  Unutturamaz Seni Hiç Bir Sey Unutulsam Da Ben  Nihâvend  Ekrem Güyer.mp3

23 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Gülsen Payloç Meyi lâlinle dil mestâne olsun Rast Tatyos Efendi.mp3
    2-Koro Gönül ki ask ile pürsînede hazîne bulur Yegâh Dellalzâde.mp3
    3-Koro Bir elif çekti yine sîneme cânân bu gece Muhayyer Haci Sâdullah Aga.mp3
    4-Bahadir Özüsen Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    5-Belgin Gök Ölürsem yaziktir sana kanmadan Hüzzâm Hayri Yenigün.mp3
    6-Belkis Dikmen Artik gelecek sanma sakin geçti o günler Acem Kürdî Arif Sâmi Toker.mp3
    7-Canan Geylan Gel dostum sevgiden sakin ayrilma Muhayyer Hüseyin Soysal olan beste.mp3
    8-Celâl Abaci Zannim bu ki cânâ beni kurban edeceksin Hicaz Sevkî Bey.mp3
    9-Cevdet Bolvadin Bu yil da böyle geçti sirin sözlü sevgili Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    10-Elif Güresçi Rûhunda ölen nagmede sevdâ sesi var mi Segâh Sâdi Isilay.mp3
    11-Esra Içöz O beni bir bahar aksami terkedip gitti Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    12-MDogan Dikmen Bir kerre yüzün görmeyi dünyâya degismem Nisâburek Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    13-Gönül Aköz Kimsete etmem sikâyet aglarim ben hâlime Nihâvend Kemânî Serkis Efendi.mp3
    14-Gül Yazici Bir nes'e umdu gönül serâpâ keder oldum Nihâvend Nûri Halil Poyraz.mp3
    15-Güldehen Terün Hiç bir sey kâr etmez deli gönlüme Rast Ziyâ Taskent.mp3
    16-Gülsen Bakoglu Gurbet o kadar aci ki ne varsa içimde Ussâk Yildirim Gürses.mp3
    17-Gül Yazici Atesi askin harâb etti dili nâlânimi Hicaz Hâfiz Yusuf Efendi.mp3
    18-Koro Ab ü tâb ile bu seb hâneme cânân geliyor Sûzidilârâ Sultan IIISelim Ilhâmî.mp3
    19-Gökhan Sezen Bilmedik yâri ki bizden bu kadar gâfil imis Sûzidil Tanbûri Ali Efendi.mp3
    20-Çigdem Yarkin Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû Hicâz Haci Ârif Bey.mp3
    21-Koro Bülbül yetisir bagrimi hûn etti figânin Segâh Haci Arif Bey.mp3
    22-Koro Nazli nazli sekip gider o güzel ceylan Gülizâr Dede Efendi.mp3
    23-Esma Basbug N'eyleyeyim nic'edeyim olamam bir an Bayâti Araban Suyolcuzâde Sâlih Efendi.mp3

24 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Vedat Kaptan Yurdakul  Gözyaslariniz Kalbime Toplanmis Emeldi  Selâhattin Pinar  Evc  Selâhattin Pinar.mp3
    2-Yahya Geylan  Be gemici gemici kullan dümeni  Hicazkâr Türkü.mp3
    3-Yesârî Asim Arsoy  Bir Hâtirâyi Asksin Unutamam Seni  Ussâk  Yesârî Asim Arsoy.mp3
    4-Zeki Müren - Haya Bazen Tatlidir - Muhayyer Kürdi - Zeki Müren.mp3
    5-Ziyâ Taskent  Tanri'ya Yalvarip Ne Istiyorduk (Doymadik Bir Birimize)  Hicaz  Yusuf Nalkesen.mp3
    6-Alâeddin Yavasça - Hasta Kalbimde Yanan Derdi Niçin Anlamadin - Hüzzâm - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    7-Asuman Aslim Görgün - Su Daglardan Ne Turnalar Geçmistir - Tâhir - Zeki Duygulu.mp3
    8-Behiye Aksoy - Bir Garip Yolcuyum Hayat Yolunda - Muhayyer Kürdi - Yildirim Gürses.mp3
    9-Emel Iscan - Bahçe Duvarini Astim - Tâhir Türkü.mp3
    10-Emel Iscan - Gönül Vermisken El Çektim Güzelden - Tâhir - Fehmi Tokay.mp3
    11-Erhan Bahçi - Ay Dogdu Batmadi Mi - Muhayyer - Sadettin Kaynak.mp3
    12-Erhan Bahçi - Bahçenizde Bir Gül Olsam Koklar Misin Gülümden - Tâhir - Sükrü Tunar.mp3
    13-Gülden Sarikahya -  Dilimi Baglasalar Anmasam Hiç Adini - Hüzzâm - Selâhattin Altinbas.mp3
    14-M.dogan Dikmen  Sem'i Ümidim (Muradim) Bu Gece Söndü Âh    Bestenigâr    Ibrâhim Efendi (Asâriye Hatibi ).mp3
    15-Nilgün Isgüden - Açilir Gonca Gül Yâr Seni Sevse Bülbül Yâr - Segâh - Erol Sayan.mp3
    16-Nurten Demirkol  Unuttum seni ben yüzüne gülme   Hicazkâr  Mehmet Yürü (Nasib'in).mp3
    17-Orhan Saygici -  Yaprak Dökümü Mevsimi Geldi - Nihâvend - Zeki Müren.mp3
    18-Orhan Saygici - Dün Gece Bir Sûhun Bezmine Gittim - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    19-Orhan Saygici - Kalbime Koy Basini Doktor Nabzimi Birak - Hüzzâm - Muzaffer Ilkar.mp3
    20-Serdar Kasikçilar - Ah Edip Inlerim Gurbet Elinde - Hicaz - Kadri Sençalar.mp3
    21-Tülin Kusoglu - Bende Hicran Yarasindan Da Derin Bir Yara Var - Hicaz - Sâdi Isilay.mp3
    22-Tülin Kusoglu - Gün Be Gün Yasanan O Hâtirayi Unutup Bos Yere Atmak Olmaz Ki - Hicaz - Avni Anil.mp3
    23-Tülin Kusoglu - Sormadin Hâlimi Hiç Kalbimin Esrâri Nedir - Hüzzâm - Selâhattin Pinar.mp3

25 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Alâeddin Yavasça  Gönül Derdi Çekenleri Gizlice Yas Dökenleri  Hicazkâr  Selâhattin Pinar.mp3
    2-Arife Soydemir  Yollarina Gül Döktüm Gelirde Geçer Diye  Hicaz  Sadettin Kaynak .mp3
    3-Asuman Aslim Görgün  Bahara Indi Melekler  Bûselik  Selâhattin Içli.mp3
    4-Aysegül Durukan  Askinla Sürünsem Yine Askinla Delirsem  Hüzzâm  Selâhattin Pinar.mp3
    5-Aytaç Ergen  Bilir Misin A Sevdigim Nedir Benim Tek Dilegim  Acem Kürdî  Yusuf Nalkesen.mp3
    6-Aytaç Ergen  Sonbaharda Sevilmez Önünüze Kar Düser  Nihâvend  Sadun Aksüt.mp3
    7-Bahadir Özüsen  Bahar Çiçek Çiçek Gelince Güzel  Kürdîli Hicazkâr  Zekâi Tunca.mp3
    8-Esma Basbug  Yâr Pesinde Kosa Kosa Yoruldum  Acem Kürdî  Zeki Duygulu.mp3
    9-Gökhan Sezen  Sonbaharin Bizi Daldirdigi Rüyâ Geçici  Hüzzâm  Bekir Sidki Sezgin.mp3
    10-Gönül Aköz  Muhabbet Nazli Bir Kustur  Rast  Muhlis Sabahattin Ezgi.mp3
    11-Gül Göre Yazici  Sonbahar Goncasi Mi Gögsündeki Gül  Sûznâk  Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    12-Hicaz Oyun Havasi.mp3
    13-Inci Yaman  Al Yazmalim Hadi Gel Gençlerin Aklini Çel  Karcigar Köçekçe  Alâeddin Yavasça.mp3
    14-Kemal Caner  Açilan Bir Gül Gibi Gir Kalbe Gönül Gibi  Rast  Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    15-Koray Safkan  Aska Gönül Vermem Aska Inanmam  Nihâvend  Bâki Çallioglu.mp3
    16-Melda Kuyucu  Bir Emele Bin Ah Çeksem  Segâh  Neveser Kökdes.mp3
    17-Melihat Gülses  Kapildim Gidiyorum Bahtimin Rüzgarina  Hicaz  Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    18-Necmettin Yildirim  Sana Gönül Borcum Var Ödemek Kolay Degil  Ussâk  Bilge Özgen.mp3
    19-Refik Akbulut  Simdi Anladim Neden Bana Küstügünü  Acem Kürdî  Arif Sâmi Toker.mp3
    20-Tugçe Becerikli  Sevgiler Var Biten Öpünce Sevgi Var Bitmez Ölünce  Kürdîli Hicazkâr  Selâhattin Içli.mp3
    21-Tugçe Pala  Seninle Tattim Ben Her Mutlulugu  Kürdî  Zekâi Tunca.mp3
    22-Vedat Çetinkaya  Geçti Ömrüm Nevbahari Bülbül Olmus Neyleyim  Kürdîli Hicazkâr  Sadi Hosses.mp3
    23-Vedat Çetinkaya  Kalplerden Dudaklara Yükselen Sesi Dinle  Nihâvend  Sadettin Kaynak (Sazsiz).mp3
    24-Vedat Çetinkaya  Seneler Gelip Geçti Rüyâlar Bir Bir Bitti  Nihâvend  Vedat Çetinkaya.mp3
    25-Yahya Geylan  Su Güzeller Güzeli Yar Gibi Geldi Bana  Nihâvend  Necip Mirkelamoglu.mp3
    26-Ümit Koroglu  Benzemez Kimse Sana Tavrina Hayrân Olayim  Bayâti  Fehmi Tokay.mp3

26 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Asuman Aslim Görgün - Gönül asik oldu sana gezer durur yana yana - Muhayyer Kürdî  - Akin Özkan.mp3
    2-Aytaç Ergen - Bir yaz sabahi gözlerimin ufkuna erken - Acem Kürdî - Zeki Müren.mp3
    3-Cavit Tanürek - Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum - Nihâvend - Alaeddin Sensoy.mp3
    4-Cavit Tanürek - Nice sevdi nice yandi nice baglandi gönül - Kürdili Hicazkâr - Hasan Özçiv.mp3
    5-Cavit Tanürek - Inleyen nagmeler rûhumu sardi - Nihâvend - Zeynettin Maras.mp3
    6-Erol Armutlu - Kalbim yine üzgün seni andim da derinden - Bayâti - Selâhattin Pinar.mp3
    7-Ertam Ersoylu - Yangin olur biz yangina gideriz - Ussâk Türkü.mp3
    8-Gökhan Sezen - Artik yeserecek bir dalim yok - Muhayyer Kürdî - Necdet Tokatlioglu.mp3
    9-Gönül Aköz - Her seherde sen gelirsin aklima - Hüseyni - Nihat Adlim.mp3
    10-Gönül Aköz - Keklik daglarda sagilar - Hüseyni Türkü.mp3
    11-Hamiyet Turan - Bir kerre bakanlar unutur derdi günâhi - Nihâvend - Avni Anil.mp3
    12-Hamiyet Turan - Gönlümün bahçesinde gül olmussun sen - Nihâvend - Ümit Mutlu.mp3
    13-Kemal Caner - Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn ben kadar - Nihâvend - Turhan Özek.mp3
    14-Melda Kuyucu - Cânândan uzak kaldi gönül - Kürdîli Hicazkâr - Neveser Kökdes.mp3
    15-Melda Kuyucu - Yâ Rab kalbimin sahibi nerde - Nihâvend - Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    16-Serap Mutlu Akbulut - Merdivenin basindalar onbes yirmi yasindalar - Segâh - Fethi Karamahmudoglu.mp3
    17-Serdar Kasikçilar -  Yoksun diye bahçemde çiçekler açmiyor bak - Rast - Erol Sayan.mp3
    18-Serdar Kasikçilar - Ben sevgide vefâliyim kanma sakin el sözüne - Kürdîli Hicazkâr - Nurettin Demirtas.mp3
    19-Serdar Kasikçilar - Gümüs tellerle örsem saçinin her telini -  Kürdîli Hicazkâr - Melahat Pars.mp3
    20-Serhat Sarpel - Izmir'in kavaklari dökülür yapraklari - Segâh Türkü.mp3
    21-Teoman Volkan Özselçuk - Firkat-i cânan ile nâlân mi oldun ey gönül - Hüseynî - Civan Aga.mp3
    22-Ilknur Elbilsin - Kanaryam güzel kusum ben sana vurulmusum - Hicaz - Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    23-Inci Yaman - Dereler çaglar oldu gözlerim aglar oldu - Ussâk - Zeki Duygulu.mp3

27 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ayse Yazgan Batigün Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin Nihâvend Kâmuran Yarkin.mp3
    2-Ahat Uruk Seni gönlüme yazdim canimda cânânsin sen Nihâvend Vefik Ataç.mp3
    3-Fatma Arslanoglu Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    4-Sami Aksu Güz gülleri Kürdi Selim Öztas.mp3
    5-Gülsen Bakoglu Baharin gülleri açti yine mahzundur bu gönlüm Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    6-Mehmet Safak Fikrimin ince gülü Acem Kürdî Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    7-Güldehen Terün Hasreti yillara sor iragi yollara sor Muhayyer Kürdi Ali Senozan.mp3
    8-Aytaç Ergen Bir yaz sabahi gözlerimin ufkuna erken Acem Kürdî Zeki Müren.mp3
    9-Inci Çayirli Mevsimler ayridir çiçekler baska Kürdili Hicazkar Avni Anil.mp3
    10-Cavit Tanürek Sen benim gönlümde öyle özelsin Kürdili Hicazkâr Hasan Esen.mp3
    11-Hamiyet Turan Bir kerre bakanlar unutur derdi günâhi Nihâvend Avni Anil.mp3
    12-Cavit Tanürek Nice sevdi nice yandi nice baglandi gönül Kürdili Hicazkâr Hasan Özçivi.mp3
    13-Ilknur Elbilsin Kanaryam güzel kusum ben sana vurulmusum Hicaz Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    14-Ilknur Elbilsin Kanaryam güzel kusum ben sana vurulmusum Hicaz Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    15-Gökhan Sezen Artik yeserecek bir dalim yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    16-Asuman Aslim Görgün Gönül asik oldu sana gezer durur yana yana Muhayyer Kürdî Akin Özkan Yarim.mp3
    17-Selim Öztas Bahar olur yaz olur güzellerde naz olur Gerdâniye Yesârî Asim Arsoy.mp3
    18-Nazan Sivaci Bir aksam son defa seni görmeden Bûselik Mustafa Seyran.mp3
    19-Serdar Kasikçilar Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn ben kadar Nihâvend Turhan Özek Yarim.mp3

28 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Alâeddin Yavasça Gönlümün Içindedir Gözden Irak Sevdigim Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    2-Esma Basbug Kus Olup Uçsam Sevgilimin Diyarina Segâh Neveser Kökdes.mp3
    3-Gönül Aköz Ne Günah Etse Açilmaz Iki Gönlün Arasi Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    4-Gül Yazici Bir Deniz Ki Gözlerin Ölürcesine Derin Nihâvend Yavuz Özüstün.mp3
    5-Güldehen Terün Yillarin Ötesinden Süzülür Gibi Akip Muhayyer Kürdî Erdinç Çelikkol.mp3
    6-Hamiyet Turan Bahar Gelir Bülbül Öter Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    7-Hasan Eylen Kim Derdi Ki Askimiz Bir Hazin Rüyâ Olur Hicaz Ferit Sidal.mp3
    8-Hasan Özçivi Hasta Düstüm Gurbet Elde Vallah Su Verenim Yoktur Hasan Özçivi.mp3
    9-Hilal Çelebi Böyle Mi Esecekti Son Günümde Bu Rüzgâr Hüzzâm Teoman Alpay.mp3
    10-Hilal Çelebi Yalan Degil Pek Kolay Olmayacak Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    11-Hüzzâm Saz Semaisi Refik Talat Halman.mp3
    12-Ilknur Elbilsin Benim Yârem Gibi Yâre Bulunmaz Sûznâk Lâtif Efendi.mp3
    13-Kemal Caner Benim Gönlüm Sarkostur Yildizlarin Altinda Nihâvend Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    14-Koray Safkan Sadiye Erimli Yesil Gözlerini Ufkuma Ger Ki Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    15-Koray Safkan Sevgimizin Askimizin Üstünden Sene Geçti Mevsim Geçti Maziye Hasret Hicaz Sadettin Öktenay.mp3
    16-Lale Mumcu Beyaz Giyme Söz Olur Siyah Giyme Toz Olur.mp3
    17-M dogan Dikmen Ab Ü Tâb Ile Bu Seb Hâneme Cânân Geliyor Sûzidilârâ Sultan Iii.mp3
    18-Mehsem Eyiler En Sonunda Sen Benimsin Benim Essiz Sevgilimsin Acem Kürdî Teoman Alpay.mp3
    19-Meliha Yazici Sazimda Niyâzimda Âhimda Hep Sen Varsin Acem Kürdî Nûri Halil Poyraz.mp3
    20-Metin Altay Sevmek Aci Bir Arzu Derler Sevilmiyor Sevenler Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    21-Mustafa Öztürk Bunca Güzel Içinde Birisi Var Ki Muhayyer Kürdi Zekai Tunca.mp3
    22-Müzeyyen Senar Feraye Ferâyi'dir Kizin Adi Ferâyi Nikrîz Türkü.mp3

29 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Mustafa Öztürk Firsat Bulsam Yâre Varsam Sehnaz Tanburi Cemil Bey.mp3
    2-Nazan Sivaci Yine Bu Yil Ada Sensiz Içime Hiç Sinmedi Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    3-Necmi Riza Ahiskan Dinlendi Basim Dün Gece Bir Parça Dizinde Ferahfezâ Lem'î Atli.mp3
    4-Nese Öztas Bir Demet Yasemen Askimin Tek Hatirasi Nihâvend Zeki Müren.mp3
    5-Nurten Demirkol Bilmem Hangi Deniz Hangi Okyanus Kürdî Bilge Özgen.mp3
    6-Perihan Altindag Sözeri Dargin Ayrilmayalim Diye Kostum Sana Dün Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    7-Radife Erten Ask Olsun O Rindâne Ki Gönlümde Emel Yok Ussâk Sevkî Bey Ussâk Saz Semaisi.mp3
    8-Sabite Tur Gülerman Gün Dogdu Gönül Beklemede Cilvei Yâri Sabâ Fehmi Tokay.mp3
    9-Sadiye Erimli Su Yorgun Gönlümü Yormayn Artik Hicaz Hasan Esen.mp3
    10-Süheyla Eren Sitem Mi Etmedim Dil Mi Dökmedim Hüzzâm Hasan Soysal.mp3
    11-Tugçe Becerikli Gelmedin Bir Kerreden Mâ'da Neden Ussâk Fehmi Tokay.mp3
    12-Turgay Kiziltug Bir Ilkbahar Sabahi Günesle Uynadin Mi Hiç Nihâvend Erdogan Berker.mp3
    13-Tülin Kusoglu Varsin Gönül Askinla Harab Olsun Efendim Nisâburek Lem'î Atli.mp3
    14-Vedat Kaptan Yurdakul Doguyor Ömrüme Bir Yirmisekiz Yas Günesi Evc Sadettin Kaynak.mp3
    15-Yahya Geylan Bahçede Gül Agaci Dibinde Iki Baci Derleyen Nida Tüfekçi Neset Ertas'tan Alinmis.mp3
    16-Yahya Geylan Distan Viran Bagliyim Tuna Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    17-Ziyâ Taskent Dilimi Baglasalar Anmasam Hiç Adini Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    18-Ümit Koroglu Doymadim Sana Aglarim Âh Ederek Yana Yana Nihâvend Nevzat Akay.mp3
    19-Asuman Aslim Görgün Sana bir bûse vermedim diye nasil kizarsin Hicaz Sâdettin Öktenay.mp3
    20-Filiz Satiroglu Yörük de yaylasinda yaylayamadim Zâvil Zeybek.mp3
    21-Melda Kuyucu Benim sen nemsin ey dilber Segâh Ahmet Râsim Bey.mp3

30 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ümit Koroglu Bir gönül hikâyesi anlatirdi gözlerin Ussâk Zeki Müren.mp3
    2-Bahadir Özüsen Haberler yollasam seni çagirsam Hicaz Bilge Özgen.mp3
    3-Canan Geylan Ala geyik gibi boynun sallarsin Aziz Senses'ten alinmis Gele gele geldim bu Karatas'a Mukim Tahir.mp3
    4-Celâl Abaci Gülseni hüsnüne kimler variyor Hicaz Rif'at Bey.mp3
    5-Cemile Uncu Sevdâ yaratan gözlerini her zaman öpsem Segâh Yesârî Asim Arsoy.mp3
    6-Cevdet Bolvadin Sevdigim cemâlin çünki göremem Hüseynî Mahmut Celâleddin Pasa.mp3
    7-Elif Güresçi Seni herkesten kiskaniyorum Sabâ Yesârî Asim Arsoy.mp3
    8-Ertugrul Sevindik Gözümde isvenümâdir hayâli bîbedeli Bayâti Araban Ahmet Rasim Bey.mp3
    9-Esra Içöz Sarap mahzende yillanir askin kalbimde yillaniyor Kürdîli Hicazkâr Sâdi Hosses.mp3
    10-Gönül Aköz Hatirla ey peri o mes'ud geceyi Nihâvend Muhlis Sabahattin Ezgi.mp3
    11-Gönül Aköz Sarkilar söyle o sâhillerde rüzgârlarbana Hicaz Avni Anil.mp3
    12-Acem Kürdî Pesrev Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    13-Gül Yazici Güle Sorma O Bilmez Aski Sevdâyi Nes'eyi Sabâ Erol Sayan.mp3
    14-Güldehen Terün Kendim Gurbet Elde Gönlüm Silada Muhayyer Kürdî Seyfettin Sigmaz.mp3
    15-Gülsen Bakoglu Bu sabah bagda erken gül açti sen gülerken Ussâk Fâiz Kapanci.mp3
    16-Hasan Eylen Neden hiç durmadan sevmis bu gönlüm Ussâk Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    17-Hasan Özçivi Keman Taksimi.mp3
    18-Hilal Çelebi Gülseni hüsnüne kimler variyor Hicaz Rif'at Bey.mp3
    19-Ilknur Elbilsin A benim mor çiçegim sen doldur ben içeyim Sûznâk Lâ Edri.mp3
    20-Ahat Uruk Olmaz ilaç sinei sad pareme Segâh Haci Arif Bey.mp3
    21-Ahmet Özhan Bir sabah bakacaksin ki bir tânem ben yokum Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Içli.mp3
    22-Akif Özüsen Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    23-Ali Osman Akkus Dünyâya geldim gülmek için Segâh Kemânî Serkis Efendi.mp3
    24-Alp Arslan Gönlümün Ezhâr Içinde Gül Gibi Dildâri Var Rast Fehmi Tokay.mp3
    25-Alparslan Karaibrahimoglu Kimseye etmem sikâyet aglarim ben hâlime Nihâvend Kemânî Serkis Efendi.mp3
    26-Aysegül Durukan Sevgi dolu su gönlüm bir kus gibi kanatli Ussâk Bilge Özgen.mp3

En son Admin tarafından 2018-12-16, 23:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...2 nci sayfa..

Mesaj tarafından Admin 2014-01-22, 00:55

31 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koray Safkan Askimi bilmedin gözyasim silmedin Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    2-Meliha Yazici Bir sevdâ geldi basima felek su katti asima Acem Kürdî Arif Sâmi Toker.mp3
    3-Mustafa Çaglar Asik gönüllerin sesi Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    4-Mustafa Öztürk Gönül durmaz su gibi çaglar Sehnaz Dede Efendi.mp3
    5-Nurten Demirkol Bekledim gelecektin ömre bedel an gibi Hüzzâm Azmi Tugrul.mp3
    6-Nurten Demirkol Rüzgâr susmus ses vermiyor nedendir Hüzzâm Ziyâ Taskent.mp3
    7-Orhan Saygici Bekledim yillarca lâkin gelmedin ey nazli yâr Hüzzâm Râkim Elkutlu Refik Fersan Saz semaisi.mp3
    8-Sadiye Erimli Mesesiz daglarda meleyen kuzu Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    9-Samime Sanay Gözünde yas degil kistim silemezsin Hicaz Hasan Esen.mp3
    10-Serap Mutlu Akbulut Gönlümün bahçesinde gül olmussun sen Nihâvend Ümit Mutlu.mp3
    11-Süheyla Eren Yâr yolunu kolladim Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    12-Koray Safkan Seninle bir sonbahar mevsimiydi tanistik Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    13-Teoman Volkan Özselçuk Ey bu bahçelerde esen eski sarkilar nerdesiniz Kürdîli Hicazkâr Avni Anil.mp3
    14-Turgay Kiziltug Düsünürken seni yüzüm gülüyor Sarsam diyorum Nihâvend Turhan Tasan.mp3
    15-Turgay Kiziltug Hani bir gün gelecektin yine beni sevecektin Nihâvend Teoman Alpay.mp3
    16-Tugçe Becerikli Suda balik yan gider açma yârem kan gider Ussâk Türkü.mp3
    17-Tugçe Pala O güzel bakislarin beni perisan eder Hicaz Sabahattin Hizmetli.mp3
    18-Tülin Kusoglu Gözler mavi yüz penbe Gerdâniye Sadettin Kaynak.mp3
    19-Tülün Kusoglu Hâbgâhi yâre girdim arz için ahvâlimi Rast Giriftzen Asim Bey.mp3
    20-Vedat Kaptan Yurdakul Bir gün geleceksin diye bekler deli gönlüm Ussâk Zeki Duygulu.mp3
    21-Ümit Koroglu Bekledim de gelmedin sevdigimi bilmedin Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    22-Lale Mumcu Hani o birakip giderken seni Vedâ Busesi Muhayyer Kürdî Yusuf Nalkesen.mp3
    23-Mehmet Özkaya Biz Heybeli'de her gece mehtâba çikardik Sultânî Yegâh Yesârî Asim Arsoy.mp3
    24-Mehmet Safak Ne ask kaldi ne de bir iz resim çizdik sanki suya Kürdi Fantezi Turhan Tasan.mp3
    25-Mehmet Safak Hasretin alev alev yaniyorken içimde Al güller içinde Muhayyer Kürdî Vefik Ataç.mp3

32 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Vedat Kaptan Yurdakul Kalbimde açilmis dagilan bir kuru güldün Evc Isak Varon.mp3
    2-Yahya Geylan Belgrad kalesi Zemlin ovasi Tâhir Türkü.mp3
    3-Yahya Geylan Sen gittin gideli yüzüm gülmüyor Hicaz Dursun Karaca.mp3
    4-Zeki Müren Seni andim bu gece kulaklarin çinlasin Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    5-Asuman Aslim Görgün Bana yardan vazgeç derler Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    6-Nese Öztas Açik birak pencereni örtme perdeni bu gece Hicaz Sekip Ayhan Özisik.mp3
    7-Saz Sanatçilari Bergama Zeybegi.mp3
    8-Ahat Uruk Seni bir sey mi kirdi Segâh Selâhattin Içli.mp3
    9-Ahmet Özhan Ben seni unutmak için sevmedim Segâh Amir Ates.mp3
    10-Alp Arslan Sönmez Artik Yüregimde Yanan Bu Sonsuz Ates Ussâk Kadri Sençalar.mp3
    11-Alparslan Karaibrahimoglu Dil sâd olacak diye kaç yil avuttu felek Hicaz Avni Anil.mp3
    12-Aytaç Ergen Kaybolan yildiz gibi çildiran yalniz gibi Muhayyer Kürdî Erdinç Çelikkol.mp3
    13-Ayse Tas A benim selvi boylum gül yüzlüm günes gözlüm Hicaz Sabahattin Hizmetli.mp3
    14-Bahadir Özüsen Egin dedikleri bir küçük sehir Erzincan Türküsü.mp3
    15-Belgin Erol Tel tel taradim zülfünü Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    16-Belgin Gök Tâc olsan basima takmayacagim Nihâvend Sâdettin Öktenay.mp3
    17-Belkis Dikmen O beni bir bahar aksami terkedip gitti Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    18-Canan Geylan Bir eylül getirdi sevgini bana içime bir ates düstü ki sorma Nihâvend Avni Anil.mp3
    19-Celâl Abaci Bir kus uçmaz kervan geçmez ellerde kaldim Karcigar Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    20-Elif Güresçi Pencereden kus uçtu yandi yürek tutustu Hicaz Türkü.mp3
    21-Esma Basbug Yesil Olur Su Konya'nin Merami Konya'li Kiz Karcigar Kadri Sençalar.mp3
    22-Esra Içöz Ayrilsak da beraberiz Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    23-Faruk Salgar Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver Hicaz Avni Anil.mp3
    24-Filiz Satiroglu Bahçeye bar diyemem ayvaya nar diyemem Zâvil Türkü.mp3

33 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Gönül Aköz Ümîdini lirpiklerine bagladi gönlüm Hüzzâm Selâhattin Pinar.mp3
    2-Gül Yazici Incecikten Bir Kar Yagar Tozar Elif Elif Diye Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    3-Güldehen Terün Sonbahar vurgunu Hiç tatmadim böyle duyguyu Kürdi Selâhattin Içli.mp3
    4-Hamiyet Yüceses Kadifeden kesesi kahveden gelir sesi Ussâk Türkü.mp3
    5-Hasan Eylen Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin Nihâvend Kâmuran Yarkin.mp3
    6-Hasan Özçivi Keman Taksimi.mp3
    7-Hüzzâm Pesrev.mp3
    8-Klasik Türk Müzigi Korosu Aman sâkî canim sâkî doldur doldur da ver Ussâk Ahmed Râsim Bey.mp3
    9-Koray Safkan Bekledim fecre kadar gelmedin Hicazkâr Râkim Elkutlu.mp3
    10-Lale Mumcu Hasretin pinari çaglar içimde kaybolan ümitler aglar içimde Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    11-M.Dogan Dikmen - Bakin bâd-i semûm olmus ecel âh - Hicaz - Hâfiz Yusuf Efendi.mp3
    12-M.Dogan Dikmen - Her aksam muhakkak tesadüfümüz yolumun üstünde yine sen varsin - Ussâk - Ahmet Çagan .mp3
    13-Mediha Demirkiran Hasta kalbimde yanan derdi niçin anlamadin Hüzzâm Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    14-Mehmet Safak Artik gelecek sanma sakin geçti o günler Acem Kürdî Arif Sâmi Toker.mp3
    15-Melda Kuyucu Tâc olsan basima takmayacagim Nihâvend Sâdettin Öktenay.mp3
    16-Metin Güyer Ayrildi gönül simdi bir tek esinden Nihâvend Zeki Duygulu.mp3
    17-Murat Irkilata Bir gönül vardi bende henüz aski tatmamis Rast Ferit Sidal.mp3
    18-Mustafa Öztürk Askin beni durmaz yakar Hüzzâm Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    19-Müzeyyen Senar Söyle kuzun hayâlini Sadettin Kaynak Film Müzigi.mp3
    20-Necmi Riza Ahiskan Su daglari delmeli kül edip elemeli Gerdâniye Fahri Kayahan Kanun Taksimi.mp3
    21-Nese Öztas Turgay Kiziltug Yollarda aradim izlerini seni ve güzel gözlerini Nihâvend Mustafa Günay.mp3
    22-Nusret Yilmaz Kalamis Yok baska yerin.) - Nihâvend - Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    23-Orhan Saygici Beni de alin ne olur koynunuza hâtiralar Hisâr Bûselik Selâhattin Pinar.mp3
    24-Pelin Uyaniker Ankara'li bir sevgilim olmali ben yoldayken saatleri saymali Nihâvend Dursun Karaca.mp3
    25-Sadiye Erimli Gitsen birakip gönlümü rûhumda sesin var Kürdîli Hicazkâr Hasan Esen.mp3
    26-Ibrahim Sekerefe Son bâdeyi isterse gönül kollarin ezsin Rast Refik Fersan.mp3

34 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Samime Sanay Her yasin ayri bir güzelligi var Kislari yaz yapan.) - Rast - Erdogan Berker.mp3
    2-Serdar Kasikçilar Yok artik tahammülü bu ateste gönlümün Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Inal.mp3
    3-Suat Kiliç Gözlerin zümrüt saçin kumral yanaklarin penbe gül Hicazkâr Ali Ulvi Baradan.mp3
    4-Turgay Kiziltug Askim bahardi ümitler vardi Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    5-Vedat Kaptan Yurdakul Elâ gözlerini sevdigim dilber göster cemâlini Evc Türkü Sadettin Kaynak.mp3
    6-Yahya Geylan Küffar sanir hüccet almis Egri'ye Acem Asîran Türkü.mp3
    7-Zeki Müren Gülünce gözlerinin içi gülüyor Hicaz Irfan Özbakir.mp3
    8-Ümit Koroglu Gündüzüm seninle gecem seninle Nihâvend Suat Sayin.mp3
    9-Seniz Günes Seni görmek emeliyle güzelim dag asarim Bayâti Zeki Duygulu.mp3
    10-Ümit Koroglu Aksam olunca yârelerim sizlar Muhayyer Kürdî Nazif Girgin.mp3
    11-Ahat Uruk Kapat gözlerini kimse görmesin Segâh Mustafa Seyran.mp3
    12-Bahadir Özüsen Kalbimin sahibi sensin orda yalniz sen varsin Hüzzâm Sekip Ayhan Özisik.mp3
    13-Baki Kemanci Hüzzâm Saz Semaisi Hüzzâm Pinari Göksel Baktagir Selâhattin Pinar anisina yapilan beste.mp3
    14-Behiye Aksoy Ah edip inlerim Hicaz Kadri Sençalar Gençlik sesi.mp3
    15-Celâl Abaci Konya'li kiz Yesil olur su Konya'nin merami Karcigar Kadri Sençalar.mp3
    16-Cemile Uncu Sen benim gönlümde açan son güldün Nihâvend Emin Ongan.mp3
    17-Cengizhan Sönmez Hoy deniz karadeniz sularin kipirdasir Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    18-Ebru Temur Muharremoglu Gündüzüm seninle gecem seninle Nihâvend Suat Sayin.mp3
    19-Esma Basbug Zil Sal Ve Gül Endülüs'te Raks Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    20-Esra Içöz Gözlerini gözlerimden ayirma hiç ne olur Nihâvend Isâ Coskuner.mp3
    21-Faruk Salgar Bir yaz yagmuru gibi geçiverdi askimiz Hicaz Zeki Müren.mp3
    22-Filiz Satiroglu Elâ gözlüm yiktin benim evimi Zâvil Sadettin Kaynak.mp3
    23-Firsevs Tezcanli Hayat bâzen tatlidir sevenler kanatlidir Muhayyer Kürdî Zeki Müren.mp3
    24-Gönül Aköz Aksam dönüsü geçtim o esrârli bagindan Hüzzâm Marko ÇolakogluÛdî.mp3
    25-Gül Yazici Alp Arslan Buruk Aci Gurbet Içimde Bir Ok Segâh Teoman Alpay.mp3
    26-Güldehen Terün Açilan bir gül gibi gir kalbe gönül gibi Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3

35 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Güldehen Terün O beni bir bahar aksami terkedip gitti Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    2-Hamiyet Turan Maksadim birazcik yine naz yapmakti Nihâvend Yusuf Nalkesen.mp3
    3-Hasan Eylen Gel ey denizin nazli kizi nûsi sarab et Acem Asîran Aleko Bacanos.mp3
    4-Hicaz oyun havasi.mp3
    5-Hülya Mutlu Söyle sevgili sevgili söyle Ussâk Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    6-Kenan Gürel Ey sâkî câminda nedir bu esrâr Hüzzâm Mümtaz Dogan.mp3
    7-Koray Safkan Sadiye Erimli Kulagimdan gitmiyor ninni sesin Hicazkâr Özcan Korkut.mp3
    8-Lale Mumcu Seni benden alamazlar çünki benim canim sensin Kürdîli Hicazkâr Zeki Duygulu.mp3
    9-M.Dogan Dikmen - Gönlümün içindedir gözden irak sevgilim - Hicaz - Sadettin Kaynak.mp3
    10-M.Dogan Dikmen - Kalbimde yanarken sevgin hasretin - Hicaz - Fahri Kopuz  .mp3
    11-Mehmet Safak Yar pesinde kosa kosa yoruldum Acem Kürdî Zeki Duygulu.mp3
    12-Mehmet Safak Al gülün dalinda diken var diye Muhayyer Kürdî Mahmut Ogul.mp3
    13-Melda Kuyucu Kadiköylüm Begendim biçimini her yerin mini mini Nihâvend Refik Fersan.mp3
    14-Meral Ugurlu Kalacak sanma sakin bu güzellik solacak Bayâti Araban Zeki Ataergin.mp3
    15-Metin Güyer Lâyik mi sana böyle birakmak beni Nihâvend Mustafa Sunar.mp3
    16-Murat Tanaçan Yükü Agir Ve Yorgun Bir Gemi Gibi Yüregim Kürdi Tango Ahmet Kadri Rizeli.mp3
    17-Mustafa Öztürk Sen arzu ettin bu ayrilik senden eserdir Hüzzâm Osman Nihat Akin.mp3
    18-Münir Nûrettin Selçuk Evlerinin önü Mersin Nihâvend Türkü.mp3
    19-Nese Öztas Söyleyemem derdimi kimseye derman olmasin diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    20-Orhan Saygici Neden hiç dinmiyor gözyaslarin bîçâre gönlüm Nikrîz Avni Anil.mp3
    21-Sadi Hosses Kara bulutlari kaldir aradan Karcigar Sadettin Kaynak.mp3
    22-Sadiye Erimli Sen benim gönlümde öyle özelsin Kürdîli Hicazkâr Hasan Esen.mp3
    23-Samime Sanay Endam güzel ince bir dal Tango Talât Kunter.mp3
    24-Seçil Ak Seni ben ellerin olsun diyemi sevdim Kürdîli Hicazkâr Baki Duyarlar.mp3
    25-Seçil Heper Saymadim kaç yil oldu sen ellerin olali Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    26-Tugçe Pala Gözlerinin içine baska hayâl girmesin Nihâvend Zeki Müren.mp3
    27-Ibrahim Sekerefe Acaba sen misin kederin var mi Hicaz Bimen Sen.mp3

36 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Turgay Kiziltug Su gögsüm yirtilip baksan dikenler ayni güldendir Hüzzâm Cevdet Çagla.mp3
    2-Vedat Kaptan Yurdakul Bir çapkin elinde oyuncak oldum Ussâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    3-Vedat Kaptan Yurdakul Ötme et bülbüli sûride o yârim uyusun Evc Rif'at Bey.mp3
    4-Yahya Geylan Ay bu gece baska güzel baska güzel yildizlar Kürdîli Hicazkâr Bilge Özgen.mp3
    5-Yahya Geylan Dersini almisda ediyor ezber Nida Tüfekçi Yozgat Türküsü.mp3
    6-Yahya Geylan Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin Bayâti Erol Sayan.mp3
    7-Zeki Müren Aksam günesi kalkmali saçlara güller takmali Kürdîli Hicazkâr Osman Nihat Akin.mp3
    8-Ümit Koroglu Gözleri aska gülen taze sögüt dalisin Nihâvend Gündogdu Duran.mp3
    9-Ümit Koroglu Seni ben unutmak istemedim ki Hicaz Amir Ates.mp3
    10-Ahmet Nuri Çagdas Her mevsim içimden gelir geçersin Ussâk Semahat Özdenses.mp3
    11-Ahmet Özhan Kimseye etmem sikâyet aglarim ben hâlime Nihâvend Kemânî Serkis Efendi.mp3
    12-Aytaç Ergen Fincani tastan oyarlar içine bade koyarlar Hicaz Türkü.mp3
    13-Ayse Batigün Saçlarin târ ü mâr gözlerinde nem atese benzerdin Rast Sekip Ayhan Özisik.mp3
    14-Bahadir Özüsen Yildizlara baktirdim fallarda çikmiyorsun Kürdîli Hicazkâr Zekai Tunca.mp3
    15-Belkis Dikmen Mehmet Safak Yillar var askima karsilik bekliyorum Muhayyer Kürdî Turhan Tasan.mp3
    16-Birlikte Mâhûr Potpori Beyoglu'nda gezersin Çek küregi güzelim.mp3
    17-Canan Geylan Sesimdeki bu hüznü gel hiç sorma sen benden Karcigar Erdinç Çelikkol.mp3
    18-Ebru Temur Muharremoglu Bir kerre bakanlar unutur derdi günahi Nihâvend Avni Anil.mp3
    19-Esra Içöz Igdir'in al almasi Igdir Türküsü.mp3
    20-Faruk Salgar Gülmedi su bahtim gülmedi gitti Hicaz Sâdi Hosses.mp3
    21-Gönül Aköz Askin beni durmaz yakar Hüzzâm Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    22-Güldehen Terün Adim adim ümit verdigin yollar Muhayyer Kürdî Kutlu Payasli.mp3
    23-Güldehen Terün Dinmiyor hiç bu aksam ne gözyasim ne acim Hüzzâm Ziyâ Taskent.mp3
    24-Güldehen Terün Kasin gözün söyle dursun nazin beni öldürecek Hicâz Hüsnü Üstün.mp3
    25-Koray Safkan Sadiye Erimli Hasretin pinari çaglar içimde Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    26-M.Dogan Dikmen - Beni sev rûhumu sar kalbime yaslan - Hicaz - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî) .mp3
    27-Çigdem Yarkin Yakiyor bagrimdaki ates Hicaz Göksel Baktagir.mp3
    28-Ibrahim Sekerefe Bir dünya yarattim yalniz ikimiz için Hicaz Erol Sayan.mp3

37 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-M.Dogan Dikmen - Kudretin kâfi degildir sûz-i âh ü zârima - Hicaz - Haci Arif Bey.mp3
    2-M.Dogan Dikmen - Rengi ruhsarin görenler - Karcigar - Haci Arif Bey.mp3
    3-Mehmet Safak Ham meyvayi kopardilar dalindan Acemkürdi Türkü.mp3
    4-Melda Kuyucu Çekemezler sevgimizi bilemezler kalbimizi Hüzzâm Yilmaz Yüksel.mp3
    5-Metin Güyer Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn Nihâvend Turhan Özek.mp3
    6-Mustafa Sagyasar Güle sorma o bilmez aski sevdâyi nes'eyi Sabâ Erol Sayan.mp3
    7-Mustafa Öztürk Sevdim seni kir çiçegim askin ile ölecegim Hüzzâm Sâmi Serimer.mp3
    8-Müzeyyen Senar Gel ey sâkî sarabi tâzelendir Müstear Rahmi Bey.mp3
    9-Necmettin Yildirim Ah Bu Gönül Sarkilari Seninle Dogan Güldür Ussâk Safiye Ayla.mp3
    10-Orhan Saygici Bir garip Orhan Veli Istanbul'da Bogaziçi'nde Hicaz Sekip Ayhan Özisik.mp3
    11-Safiye Ayla Üsküdar'a gider iken aldi da bir yagmur Nihâvend Istanbul Türküsü.mp3
    12-Salih Çaglar Klarnet Taksimi.mp3
    13-Seçil Heper Artik yeserecek bir dalim yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    14-Süheyla Eren Bugün sensiz Meram pek nes'esiz durgun Rast Ismail Baha Sürelsan.mp3
    15-Turgay Kiziltug Ben gamli hazan sense bahar Hicaz Melâhat Pars.mp3
    16-Vedat Kaptan Yurdakul Yine efkârliyim dilim dönmüyor Hüzzâm Irfan Özbakir.mp3
    17-Vedat Kaptan Yurdakul Lerzân ediyor rûhumu çesmindeki efsûn Evc Lem'î Atli.mp3
    18-Vedat Kaptan Yurdakul Söyle sevgili sevgili söyle Ussâk Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    19-Yahya Geylan Dertli ne aglayip gezersin burda Gülizâr Erol Sayan.mp3
    20-Yahya Geylan Yarim senden ayrilali hayli zaman oldu gel.mp3
    21-Ümit Koroglu Anla artik anla beni unut bütün geçenleri Son Mektup Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    22-Belkis Özener Senin yüzünden ümitsiz uykusuz dolastim bu gece Muhayyer Kürdi Yildirim Gürses.mp3
    23-Ümit Koroglu Nese Öztas Küçük yasta aldim sazi elime Hüzzâm Türkü.mp3
    24-Aytaç Ergen Mayadag'dan kalkan kazlar Vardar ovasi Hicaz Rumeli Türküsü.mp3
    25-Bahadir Özüsen Sadiye Erimli Kaleden top atarlar Hüzzâm Türkü.mp3
    26-Belkis Dikmen Mehmet Safak Yillar sonra rastladim çocukluk sevgilime Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    27-Canan Geylan Evlerinin önü bir büyük orman Yildiray Çinar.mp3
    28-Celâl Abaci Bir ihtimâl daha var o da ölmek mi dersin Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3

38 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Cemile Uncu Bahadir Özüsen Tanburamin ince kivrak beli var Karcigar Sadettin Kaynak.mp3
    2-Esra Içöz Yâ Rab kalbimin sahibi nerde Nihâvend Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    3-Güldehen Terün Ayrilik atesten bir ok Hicaz Fahri Kayahan.mp3
    4-Güldehen Terün Seni sesini gözlerinin rengini Hüzzâm Sâdi Hosses.mp3
    5-Hasan Esen Sehnaz Mevlevi ayinininden bir bölüm Rebab.mp3
    6-Koray Safkan Mehtapli gecelerde hep seni andim Ussâk Sevim Sengül.mp3
    7-Koro Affetmem asla seni Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    8-Lale Mumcu Gölgesinde mevsimler boyu oturdugumuz Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    9-MDogan Dikmen Ebrûlerinin zahmi nihandir cigerimde Hicaz Sultan II.Mahmut (Adlî) - Keman Taksim - Bayram Coskun.mp3
    10-M.Dogan Dikmen - Kalbimdeki son aska inerken kara perde - Nihâvend - Osman Nihat Akin .mp3
    11-Mediha Sen Sancakoglu Sevil neselen sevme yanarsin Nihâvend Sadettin Öktenay.mp3
    12-Mehmet Safak Bir sevdâ geldi basima felek su katti asima Acem Kürdî Arif Sâmi Toker.mp3
    13-Melda Kuyucu Gül yüzünde güller solsa aglarim Kürdîli Hicazkâr Erol Sayan.mp3
    14-Metin Güyer Benim gönlüm sarhostur yildizlarin altinda Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    15-Metin Güyer Hazâna döndü rûhum acilarimla doldu Nihâvend Ekrem Güyer.mp3
    16-Mustafa Sagyasar Köprüler yaptirdim gelip geçmeye Segâh Türkü.mp3
    17-Mustafa Öztürk Gönlüm nice bir senden uzak günleri saysin Hüzzâm Mustafa Nafiz Irmak.mp3
    18-Nazan Sivaci Kaleden top atarlar Hüzzâm Türkü.mp3
    19-Necmettin Yildirim Askin O Sihirli Elini Hisseder Gibiyim Segâh Erol Sayan.mp3
    20-Nese Öztas Turgay Kiziltug Kirmizi gülün ali var Hicaz Türkü.mp3
    21-Orhan Saygici Sazina tel baglamis bir yosmanin saçindan Zâvil Sükrü Tunar.mp3
    22-Turgay Kiziltug Gizli ask bu söyleyemem derdimi hiç kimseye Nihâvend Zeynettin Maras.mp3
    23-Turgay Kiziltug ve Koro Siyah ebrûlerin durûben çatma Ussâk Lem'î Atli.mp3
    24-Vedat Kaptan Yurdakul Ey sûhi cihan sevdi seni can Evc Suyolcuzâde Sâlih Efendi.mp3
    25-Vedat Kaptan Yurdakul Seninle tattim ben her mutlulugu Kürdi Zekâi Tunca.mp3
    26-Ümit Koroglu Gel sevgili gibi otur yanima Muhayyer Kürdî Erol Özbayram.mp3
    27-Ibrahim Sekerefe Gözlerime bakma hiç kendini göremezsin Hicaz Ünsal Silleli.mp3

39 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Yahya Geylan Her halinle her seyinle güzelsin Muhayyer Erol Sayan.mp3
    2-Canan Yahya Geylan Ah tren kara tren odur yari götüren.mp3
    3-Celâl Abaci Körfezdeki daldin suya bir bak göreceksin Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    4-Esra Içöz Bu ne sevgi ah bu ne isdirab Hüzzâm Abdullah Yüce.mp3
    5-Filiz Tram Askin kanunu yazsam yeniden Acem Kürdî Sâdettin Öktenay.mp3
    6-Güldehen Terün Elâ gözlerine kurban oldugum Hicaz Sadeddin Kaynak.mp3
    7-Güldehen Terün Ömrümüzün son demi sonbaharidir artik Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    8-Hasan Esen Kar Rebab Albümünden.mp3
    9-M.Dogan Dikmen - Daglar dayanmaz enînine dil-i mahzûnumun - Ussâk - Sevkî Bey.mp3
    10-M.Dogan Dikmen - Gönül sen hey hey gönül sen ( Gönlümle hasb-i hal) - Nihâvend - Vecdi Seyhun .mp3
    11-Metin Güyer Yemeni baglamis telli basina Nihâvend Türkü Ali Ulvi Baradan.mp3
    12-Mustafa Öztürk Gel gönlümü yerden yere vurma güzel ne olursun Nihâvend Erdinç Çelikkol.mp3
    13-Münip Utandi Batan gün kana benziyor Muhayyer Sadettin Kaynak.mp3
    14-Nevra Günay Tosun Gözleri aska gülen taze sögüt dalisin Nihâvend Gündogdu Duran.mp3
    15-Nese Öztas Turgay Kiziltug Elmaliya vurgunum Hicaz Türkü Hanende Nesibe Hanim.mp3
    16-Nese Öztas Bülbülün çilesi yanmakmis güle Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    17-Oya Isboga Ok gibi hûblar beni yaydan yabana attilar Muhayyer Güfte Dertli.mp3
    18-Sevval Sentürk Kara bulutlari kaldir aradan Karcigar Sadettin Kaynak.mp3
    19-Suat Kiliç Belki bir sabah geleceksin lâkin vakit geçmis olacak Rast Sekip Ayhan Özisik.mp3
    20-Turgay Kiziltug Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim Bayâti Fehmi Tokay.mp3
    21-Vedat Kaptan Yurdakul Ayagina giymis sedef nalini Evc Rumeli Türküsü.mp3
    22-Yahya Geylan Kadehinde zehir olsa ben içerim bana getir Muhayyer Kürdî Erol Sayan.mp3
    23-Çigdem Gürdal Olanlar oldu geçti artik sen ne desen de Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    24-Ümit Koroglu Sönmez artik yüregimde Yanan bu sonsuz ates Ussak Kadri Sençalar.mp3
    25-Ahmet Bölen Ettigin cevri bile kendime nîmet bilirim Hüzzâm Cinuçen Tanrikorur.mp3
    26-Ahmet Üstün Gördüm ki sarmis yârimin etrâfini agyar Hüzzâm Süleyman Erguner.mp3
    27-Akif Özüsen Gördüm seni bir gün yeni acmis güle döndüm Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    28-Ali Ihsan Kayacan Gün gelirde beni unutursun demistin Ussâk Sekip Ayhan Özisik.mp3
    29-Alâeddin Yavasça Ah eden kimdir bu saat kuytuda Sedaraban Hüseyin Mayadag.mp3

40 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ali Osman Akkus Demedim hicrânimi ellere yarar diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    2-Ali Riza Köprülüler Gamdan âzâde heman dünyâda bir meyhânedir Rast Rifat Bey.mp3
    3-Ali Senozan Balkonda saatlerce düsündüm seni andim Hüzzâm Sükrü Tunar.mp3
    4-Alp Arslan Ay gülsün ufuktan sana sen bak gül de Rakkase Rast Ismail Baha Sürelsan.mp3
    5-Alparslan Karaibrahimoglu Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim Bayâti Fehmi Tokay.mp3
    6-Arif Sâmi Toker Ayrilik büküverdi boynumu Nihâvend Arif Sâmi Toker.mp3
    7-Arife Soydemir Yillar sonra rastladim çocukluk sevgilime Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    8-Asuman Aslim Görgün Baharda bu yil bir melâl var hüzün gibi Nihâvend Cevdet Çagla.mp3
    9-Ayfer Er Ask doladi boynuma kadergiden takti koluna Ankara sokaklari Kürdîli Hicazkâr Talat Er.mp3
    10-Aytunç Özer Kader kime sikâyet edeyim seni bilemem Hicaz Avni Anil.mp3
    11-Ayse Tas Gözlerin kömür senin bakisin ömür senin Hicaz Avni Anil.mp3
    12-Aysen Birgör Sormamissin hiç kimseden Gitmek mi zor kalmak mi zor Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    13-Bekir Ünlüataer Yorgun düstüm koklamaktan hayâlini dün yine Hicaz Rifat Ayaydin.mp3
    14-Belgin Erol Turgay Kiziltug Gelmedin bir kerreden mâ'da neden Ussâk Fehmi Tokay.mp3
    15-Belkis Dikmen Bir rüzgârdir gelir geçer sanmistim Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    16-Bilge Pakalinlar Benim su yollardan üzgün geçtigim Hüzzâm Sâdettin Öktenay.mp3
    17-Bilgen Armut Endülüs'te raks Zil sal ve gül Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    18-Birlikte Bahar meltemidir basimda esen Nihâvend Emin Ongan.mp3
    19-Birsen Hanim Tongo not turno Tango.mp3
    20-Burhan Dikencik Senin yazin kisa benzer Hüseynî Sadettin Kaynak.mp3
    21-Cavit Tanürek Öyle doluyum ki bulutlarlar gibi gözümden yaslarim akti akacak Hüzzâm Celâl Abaci.mp3
    22-Celâl Abaci Ne bildim kiymetin ne bildin kiymetim Nihâvend Alâeddin Yavasça.mp3
    23-Eda Simsek Yorgun düstüm koklamaktan hayâlini dün yine Hicaz Rifat Ayaydin.mp3
    24-Güldehen Terün Ömrümüzün son saati çalmadan gel ne olur Hüzzâm Avni Anil.mp3
    25-Hasan Eylen Bir ilkbahar sabahi günesle uynadin mi hiç Nihâvend Erdogan Berker.mp3
    26-Koro Gönül penceresinden ansizin bakip geçtin Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    27-M.Dogan Dikmen - Sâgarda degil sâk-î zîbâda gözüm yok - Rast - Fehmi Tokay.mp3
    28-Çigdem Gürdal Ümidim emelim her seyim sensin.mp3

41 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Nese Can Susadim gülüsüne hasretim gelisine Kürdî Erol Sayan.mp3
    2-Oya Isboga Kaçinci fasli bahar bu solar gider emelim Sultânî Yegâh Cevdet Çagla.mp3
    3-Safiye Ayla Mümkün mü unutmak güzelim neydi o aksam Nihâvend Râkim Elkutlu.mp3
    4-Selim Öztas Yüce dag basinda yatmis uyumus Hüseynî Sadettin Kaynak.mp3
    5-Turgay Kiziltug Söyleyemem derdimi kimseye derman olmasin diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    6-Vedat Kaptan Yurdakul Atladim bahçene girdim gülleri fincan gibi Sâhâne gözler sâhâne Evc Türkü.mp3
    7-Zeki Eroglu Mâhûr Potpori.mp3
    8-Ahmet Bölen Askin bana bir gizli elem oldu güzel yâr Hüzzâm Râkim Elkutlu.mp3
    9-Ahmet Çagan Susmus gece her yer sizi dinlerdi denizden Hüzzâm Râkim Elkutlu.mp3
    10-Ahmet Özhan Günesin battigi yerde bir dönülmez ufka gittin Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Içli.mp3
    11-Ahmet Özhan Kimseye etmem sikâyet aglarim ben hâlime Nihâvend Kemânî Serkis Efendi.mp3
    12-Ahmet Üstün Manâda güzel ruhta güzel tende güzelsin Hüzzâm Sâdi Isilay.mp3
    13-Ahmet Üstün Rûhuma gecenin mâtemi doldu Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    14-Ali Osman Akkus Içimde yasiyorsun kimse görmüyor seni Hüzzâm Yener Topaloglu.mp3
    15-Ali Riza Köprülüleroglu Artik mümkün müdür sana inanmak Rast Neveser Kökdes.mp3
    16-Alp Arslan Bir destan dolasir Bolu dagini Zâvil Türkü.mp3
    17-Alparslan Karaibrahimoglu Simdi uzaklardasin gönül hicranla doldu Sûznâk Zeki Müren.mp3
    18-Alâeddin Yavasça Bâdei vuslat içilsin kâsei fagfurdan Sedaraban Fâize Ergin.mp3
    19-Arif Sâmi Toker Çek küregi güzelim uzanalim Göksu'ya Mâhûr Arif Sâmi Toker.mp3
    20-Asuman Aslim Görgün Bak su kasa bu göze ciger kebap oldu köze Zâvil Necip Gülses.mp3
    21-Ayfer Er Kayboldum kaybolan yillar içinde Hicaz Metin Eryürek.mp3
    22-Ayse Tas Hayâl deryâsina ben bâzi bâzi Hüseynî Selâhattin Pinar.mp3
    23-Aysen Birgör Söyleyemem derdimi kimseye derman olmasin diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    24-Belgin Erol Turgay Kiziltug Yüregimde ince sizi sen ol bahtimin yildizi Çeçen Kizi Hicaz Selâhattin Inal.mp3
    25-Belkis Dikmen Gözlerin kömür senin bakisin ömür senin Hicaz Avni Anil.mp3
    26-Belkis Dikmen Gözlerinden içti gönlüm nes'eyi Segâh Sükrü Senozan.mp3

42 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Bilge Pakalinlar Pek özledim o demleri seninle bu yerleri Sûznâk Neveser Kökdes Kopie.mp3
    2-Bilge Pakalinlar Pek özledim o demleri seninle bu yerleri Sûznâk Neveser Kökdes.mp3
    3-Bilgen Armut Sinemde tutusmus yanmis ocag olaydim HüseynîGerdâniye Harput'lu Hâfiz Hayri.mp3
    4-Birlikte Bu gün yine gönlümün bahçesinde gezindim Nihâvend Emin Ongan.mp3
    5-Canan Yahya Geylan Yillar ne çabuk geçti o günler arasindan Hicaz Bîmen Sen.mp3
    6-Cavit Tanürek Bitsin artik bu hasret ömür geldi geçiyor Nihâvend Rüstü Eriç.mp3
    7-Celal Ince Ayrilik Tango.mp3
    8-Celâl Abaci Ben küskünüm felege düstüm bitmez çileye Rast Baki Duyarlar.mp3
    9-Celâl Abaci Ellerim böyle bos bos mu kalacakti Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    10-Cemile Uncu Aksam dönüsü geçtim o esrârli bagindan Hüzzâm Marko ÇolakogluÛdî.mp3
    11-Cevdet Bolvadin Bir teselli beklerim gönlümdeki bin yâreye Acem Asîran Serif Içli.mp3
    12-Güldehen Terün Özlesem de seni her an Kadere bak Hüzzâm Alâeddin Sensoy.mp3
    13-Hasan Eylen Hasretim sana sanki bin yil uzakta gibi Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    14-Hülya Mutlu Seni ben unutmak istemedim ki Hicaz Amir Ates.mp3
    15-Çaresaz Operet Neveser Kökdes yilindan kayit.mp3
    16-Çaglar Sungur Bir garip Orhan Veli Istanbul'da Bogaziçi'nde Hicaz Sekip Ayhan Özisik.mp3
    17-Çetin Körükçü Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim Bayâti Fehmi Tokay.mp3
    18-Çigdem Gürdal Kadifeden kesesi kahveden gelir sesi Ussâk Türkü.mp3
    19-Çigdem Yarkin Ben solmus bir yaprak gülün dalinda Nihâvend Tango Hasan Esen.mp3
    20-Ümit Koroglu Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    21-Ince Saz Çiftetellisi.mp3
    22-Seniz Günes Uçsun Ada'dan gönlüme sînendeki gamlar Kürdîli Hicazkar Yesârî Asim Arsoy.mp3
    23-Ahmet Bölen Gecenin mâtemini askima örtüp sarayim Hüzzâm Selâhattin Pinar.mp3
    24-Ahmet Üstün Nedir bu hâletin ey mehcemâlim Hüseynî Sevkî Bey.mp3
    25-Ali Osman Akkus Kalbim yine üzgün seni andim da derinden Bayâti Selâhattin Pinar.mp3
    26-Alp Arslan Hicrânla harab oldu da sevdâ eli gönlüm Neveser Sadettin Kaynak.mp3
    27-Alparslan Karaibrahimoglu Söyleyemem derdimi kimseye derman olmasin diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    28-Alâeddin Yavasça Cânim diyerek kokladigim tatli kadinsin Sedaraban Yesârî Asim Arsoy.mp3
    29-Arif Sâmi Toker Çiksam su daglarin yücelerine Hicaz Arif Sâmi Toker.mp3

43 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Asuman Aslim Görgün Dag basinda tüter duman Nikrîz Kadri Sençalar.mp3
    2-Ayfer Er Neyse Mecnûn'una Leylâ bana bil sende o sun Karcigar Emin Ongan.mp3
    3-Ayse Tas Sâzin gibi sînem dahi bir nagmezen'indir Rast Lem'î Atli.mp3
    4-Aysen Birgör Nusret Yilmaz Hicaz potpori.mp3
    5-Belgin Erol Açilan bir gül gibi gir kalbe gönül gibi Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    6-Belkis Dikmen Gözlerine meftûn oldum Seni bekleyi bekleyi Segâh Necdet Varol.mp3
    7-Bilge Pakalinlar Unutulmus degilsin adin sakli kalbimde Hicaz Irfan Özbakir.mp3
    8-Bilgen Armut Yesil yaprak arasinda kirmizi gül goncasi Saba Elazig Türküsü.mp3
    9-Birlikte Evc potpori Kalbimde açilmis dagilan Sabah oldu uyansana Atladim bahçene girdim Kakülleri lüle lüle.mp3
    10-Cavit Tanürek Geçti bahar hazan erdi bu yerde Bûselik Fehmi Tokay.mp3
    11-Celâl Abaci Bir kus olsam uçuversem yücelerden ben Hüzzâm Cemâlettin Turan.mp3
    12-Cemile Uncu Aksam olunca yârelerim Sizlar Muhayyer Kürdî Nazif Girgin.mp3
    13-Cengizhan Sönmez Ay isir iplik iplik gökten sevda dökülür Nikrîz Fethi Karamahmudoglu.mp3
    14-Cevdet Bolvadin Ömrüm seni sevmekle nihâyet bulacaktir Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    15-Deniz Kizi Eftelya Karli daglar yildizi yamandir yörük kizi Muhayyer Kürdi Sadettin Kaynak.mp3
    16-Dilek Aktasoglu Bahçenden derledigin güllerini takiver Karcigar Aslan Hepgür.mp3
    17-Ebru Alparslan Kezban Ates olup yaksan da Affetmem asla seni Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    18-Ebru Temur Muharremoglu Mevsimler yas tutup çöller aglasin Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    19-Güldehen Terün Gezdigim dikenli ask yollarinda Hüzzâm Kadri Sençalar.mp3
    20-Hasan Eylen Yalanci dünyâ yalanci dünyâ seni n'eylemeli Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    21-M.Dogan Dikmen - Nâ-ümîd-i aska doktor var mi tibbin çâresi - Ussâk - Sekerci Cemil Bey  .mp3
    22-Melihat Gülses Çok asigin var diyorlar Cengiz Onursal.mp3
    23-Süheyla Eren Rûhumda derin yaralar kalbimde derin acilar Gurbet Acem Asîran Kemâl Gürses.mp3
    24-Çaglar Sungur Bir kendi gibi zâlimi sevmis yaniyormus Kürdîli Hicazkâr Lem'î Atli.mp3
    25-Çetin Körükçü Çikar yücelerden haber sorarim Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    26-Çigdem Yarkin Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne Kürdîli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3

44 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Turgay Kiziltug Yesil gözlerinden muhabbet kaptim Hicaz Ümit Mutlu.mp3
    2-Zeki Eroglu Nes'elerle dolmak ister sevgiliyle olmak ister Ah su gönlümüz Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    3-Ümit Koroglu Hiç bir seyde gözüm yok sen yanimda ol yeter Hicaz Fethi Karamahmudoglu.mp3
    4-Ahmet Üstün Okudum aski ezberde bu derde ben düstüm nerden Kürdili Hicazkâr Kemâl Gürses.mp3
    5-Ali Osman Akkus Nasil geçti habersiz o güzelim yillarim Hicaz Teoman Alpay.mp3
    6-Ali Osman Akkus Sen de Leylâ'dan mi ögrendin cefâkâr olmayi Hüzzâm Serif Içli.mp3
    7-Alp Arslan Indim yârin bahçesine ayvalik narlik Ussâk Tanbûri Mustafa Çavus.mp3
    8-Alparslan Karaibrahimoglu Yâr saçlari lüle lüle yâr benziyor beyaz güle Hicaz Yesârî Asim Arsoy.mp3
    9-Alâeddin Yavasça Merhem koyup onarma sînemde kanli dagi Acem Asîran Sadettin Kaynak.mp3
    10-Arif Sâmi Toker Gam çekme güzel n'olsa bahârin sonu yazdir Acem Asîran Arif Sâmi Toker.mp3
    11-Arzu Kanli Bir göz asinaligi var aramizda Rast Avni Anil.mp3
    12-Asuman Aslim Görgün Gönül penceresinden ansizin bakip geçtin Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    13-Ayfer Er Özledigim sarkisin kulaklarimda Nihâvend Hüseyin Soysal.mp3
    14-Aysegül Durukan Kanimda kivilcim canimda ates Nihâvend Osman Babusçu.mp3
    15-Belgin Erol Ayva çiçek açmis yaz mi gelecek Ussâk Türkü.mp3
    16-Belkis Dikmen Hiç bir seyde gözüm yok sen yanimda ol yeter Hicaz Fethi Karamahmudoglu.mp3
    17-Bilgen Armut Zeynep Saylik Pinar Dikmen Elbet bir gün bulusacagiz Muhayyer Kürdî Mustafa Seyran.mp3
    18-Bilgen Armut Geçmesin günümüz sevgilim yas'la Kürdîli Hicazkâr Alâeddin Yavasça.mp3
    19-Birlikte Gel gitme kalmasin gözüm yollarda Segâh Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    20-Cavit Tanürek Gözlerimle dokunsam nar çiçegi yanginim Nihâvend Ismâil Ötenkaya.mp3
    21-Celâl Abaci Çiçekleri takarsin bahar gibi kokarsin Rast Suphi Idrisoglu.mp3
    22-Cemile Uncu Gel sevgili gibi otur yanima Muhayyer Kürdî Erol Özbayram.mp3
    23-Cengizhan Sönmez Ayse'm Ayse'm gül Ayse'm Hica Kasim Inaltekin.mp3
    24-Cevdet Bolvadin Sensiz ömrüm geçiyor kime feryâd edeyim Rast Muzaffer Ilkar.mp3
    25-Dilek Aktasoglu Benliyi aldim kaçaktan Karcigar Dede Efendi.mp3
    26-Ebru Alparslan Kezban Gizli ask bu söyleyemem derdimi hiç kimseye Nihâvend Zeynettin Maras.mp3
    27-Çaglar Sungur Bugün yine gönlümün bahçesinde gezindin Nihâvend Emin Ongan.mp3
    28-Çetin Körükçü Leylâ bir özge candir kara gözlü ceylândir Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    29-Çigdem Yarkin Kapildim gidiyorum bahtimin rüzgârina Hicaz Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3

45 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Ebru Temur Muharremoglu Bana bir ask masalindan sarkilar söyle Bûselik Erol Sayan.mp3
    2-Melihat Gülses Gül dalinda öten bülbülün olsam Hicazkar Neveser Kökdes.mp3
    3-Radife Erten Sâkiyâ câminda nedir bu esrâr Ussâk Serkis Nurliyan Sâir.mp3
    4-Turgay Kiziltug Sarkimi senin için yazdigimi bilseydin Mâhûr Irfan Özbakir.mp3
    5-Ümit Koroglu Sana bir bûse vermedim diye nasil kizarsin Hicaz Sâdettin Öktenay.mp3
    6-Alâeddin Yavasça Sûyi Kagithâne'de mecnûnmisâl Segâh Lavtaci Hristo.mp3
    7-Ahmet Üstün Su gögsüm yirtilip baksan dikenler ayni güldendir Hüzzâm Cevdet Çagla.mp3
    8-Ali Osman Akkus Yitirmisim ben gülümü uçurmusum bülbülümü Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    9-Alp Arslan Kirpigine sürme çek kina yak parmagina Nikrîz Zâvil Refik Fersan.mp3
    10-Alâeddin Yavasça Ne dert kalir ne hüzün Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    11-Arif Sâmi Toker Tâli'in elinde oyuncak oldum Hüzzâm Arif Sâmi Toker.mp3
    12-Ayfer Er Seni benden alamazlar Kürdîli Hicazkâr Zeki Duygulu.mp3
    13-Belgin Erol Bir bahar aksami rastladim size Hicaz Selâhattin Pinar.mp3
    14-Belkis Dikmen Istemem sensiz saadet sen hayâtimsin benim Sultânî Yegâh Ertugrul Ottekin.mp3
    15-Bilgen Armut Artik yeserecek bir dalim yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    16-Birlikte Hicaz Potpori Muhabbet bagina girdim Tel tel taradim zülfünü.mp3
    17-Cavit Tanürek Gülmedi su bahtim gülmedi gitti Hicaz Sâdi Hosses.mp3
    18-Celâl Abaci Ey hüsni cemâl âleme sen darbi meselsin Hüzzâm Ahmet IrsoyZekâîzâde.mp3
    19-Cemile Uncu Gönül durup dururken bir güle uçtu kus gibi Hüzzâm Sükrü Tunar.mp3
    20-Cengizhan Sönmez Elmas senin yüzün gören Nikrîz Tanbûri Mustafa Çavus.mp3
    21-Ebru Alparslan Kezban Sevil neselen sevme yanarsin Nihâvend Sadettin Öktenay.mp3
    22-Ebru Temur Muharremoglu Bir aksam son defa seni görmeden Bûselik Mustafa Seyran.mp3
    23-Emel Sayin Askin beni yakiyor niye hâlâ kaçiyorsun Hüzzâm Necdet Tokatlioglu.mp3
    24-Faruk Salgar Senden ayri yasayamam çünki çok sevdim seni Rast Hüseyin Coskuner.mp3
    25-Feriha Tunceli Anlatilmaz bin derd ile geçiyor çileli ömrüm Hicaz Erdogan Yildizel.mp3
    26-Firdevs Tezcanli Enginde yavas yavas günün minesi soldu Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    27-Gönül Aköz Artik gelecek sanma sakin geçti o günler Acem Kürdî Arif Sâmi Toker.mp3
    28-Gül Göre Yazici Bu yil da böyle geçti sirin sözlü sevgili Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    29-Güldehen Terün Anla artik anla beni unut bütün geçenleri Son Mektup Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    30-Çaglar Sungur Fikrimin ince gülü Acem Kürdî Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    31-Çetin Körükçü Ömrüm seni sevmekle nihâyet bulacaktir Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    32-Çigdem Yarkin Kus olup uçsam sevgilimin diyarina Segâh Neveser Kökdes.mp3

46 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Güldehen Terün Bir kizil goncaya benzer dudagin Muhayyer Kürdî Amir Ates.mp3
    2-Güler Basu Sen Yakut mine zümrüt bana birdir kayalarla Hicaz Cinuçen Tanrikorur.mp3
    3-Gülsen Bakoglu Geçti ömrün nevbahari Kürdili Hicazkâr Sâdi Hosses.mp3
    4-Gülsen Paykoç Ali Ihsan Kayacan Gönlüme gir dog günesim Ussâk Yilmaz Yüksel.mp3
    5-Hamiyet Turan Altin tasta gül kuruttum Acem Kürdî Nîmet Hanim.mp3
    6-Hasan Eylen Bu dünyaya tekrar gelsem yine seni yar seeçerim.mp3
    7-Zeynep Saylik Gönlüm özledikçe görürdüm hele Muhayyer Kürdî Sadettin Kaynak.mp3
    8-Ali Osman Akkus Yoklugun her dakika ölüm demek Hüzzâm Ferit Sidal.mp3
    9-Alp Arslan Nâlei cangâhi cânan duymuyor Neveser Afet Misirliyan Udi.mp3
    10-Ayfer Er Söylemek istesem gönüldekini Rast Selâhattin Pinar.mp3
    11-Aysegül Durukan Sana gönül borcum var ödemek kolay degil Ussâk Bilge Özgen.mp3
    12-Aysen Birgör Gönlümde açmadan solan bir gülsün Hicaz Sekip Ayhan Özisik.mp3
    13-Belgin Erol Bu zevk u safâ sahni çemenzâre de kalmaz Rast Lem'î Atli.mp3
    14-Belkis Dikmen Seni her dem aniyorum sözlerine kaniyorum Segâh Misirli Ibrahim Efendi.mp3
    15-Cavit Tanürek Hasretle yanan kalbime yetmez gibi derdim Sûznâk Emin Ongan.mp3
    16-Celâl Abaci Güzel bir göz beni atti bu derin sevdâya Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    17-Cemile Uncu Gözlerinden içti gönlüm nes'eyi Segâh Sükrü Senozan.mp3
    18-Cengizhan Sönmez Esmer tenli ince belli hos bedenli yüzü benli Hicaz Pinar Köksal.mp3
    19-Ebru Temur Muharremoglu Gözümde özleyis gönlümde aci alnimda sevdanin sicak teri var Buselik Selahattin Inal.mp3
    20-Elif Güresçi Aliverin baglamami çalayim Kahve Olsam Hüzzâm Türkü.mp3
    21-Eliz Avaroglu Dil sâd olacak diye kaç yil avuttu felek Hicaz Avni Anil.mp3
    22-Emel Sayin Çiksam su daglarin yücelerine Hicaz Arif Sâmi Toker.mp3
    23-Erol Bingöl Aylardir gül yüzünü göremez oldum senin Sûznâk Erol Sayan.mp3
    24-Pinar Dikmen Kavusmamiz yazmasada kaderde belki felek Kürdi Talat Er.mp3
    25-Turgay Kiziltug Bekliyorum günlerdir gelmiyorsun sen a güzel Ussâk Refik Fersan.mp3
    26-Çaglar Sungur Iki gözüm sensiz lûtf et de söyle Mâhûr Kemâl Emin Bara.mp3
    27-Çetin Körükçü Sazlar çalinir Çamlica'nin bahçelerinde Hicaz Yesari Asim Arsoy.mp3
    28-Çigdem Yarkin Mâvi gök mâvi deniz hep sevginle gezeriz Kürdîli Hicazkâr Alâeddin Yavasça.mp3

47 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Birlikte Hicaz potpori Bülbülün çilesi yanmakmis güle Nazende sevgilim.mp3
    2-Turgay Kiziltug Nese Öztas Böyle mi esecekti son günümde bu rüzgâr Hüzzâm Teoman Alpay.mp3
    3-Turhan Öge Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver Hicaz Avni Anil.mp3
    4-Turhan Özek Bir gün karsilasirsak ayrildigimiz yerde Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    5-Ugur Çinar Sana gelmek için yol yok mu sanki Muhayyer Kürdî Ridvan Tandogan.mp3
    6-Vedat Kaptan Yurdakul Uyusam gögsüne koysam da su hummali basi Rast Sükrü Tunar.mp3
    7-Vedat Çetinkaya Gönlüm özledikçe görürdüm hele Muhayyer Kürdî Sadettin Kaynak.mp3
    8-Zeki Eroglu Açilan bir gül gibi gir kalbe gönül gibi Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    9-Zeki Müren Bakisi çagirir beni uzaktan Muhayyer Kürdî Selâhattin Pinar.mp3
    10-Zuhal Akçay Benim olsan seni bir gül gibi koklar sararim Yasemen Rast Sadettin Kaynak.mp3
    11-Zuhal Egilmez Yalniz birakip gitme bu aksam yine erken Ussâk Misir'li Ibrâhim EfendiÛdî.mp3
    12-Ümit Koroglu Dünyada biricik sevdigim sensin Ussâk Necdet Tokatlioglu.mp3
    13-Ali Osman Akkus Yükselen nagmenle bak solan güller renk aldi Acem Kürdî Muzaffer Ilkar.mp3
    14-Alp Arslan Neveser bir sarki yazdim yâd edin dostlar beni Neveser Bekir Sitki Sezgin.mp3
    15-Ayfer Er Kemal Caner Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    16-Belgin Erol Geçmiyor eyyâmi mihnet gitmiyor benden melâl Rast Haci Arif Bey Kânûnî.mp3
    17-Birlikte Ussâk Potpori Yine gam yükünün kervani geldi Gemim gidiyor basten.mp3
    18-Cavit Tanürek Mâzide yasanan mutlu günleri yok sayip Bûselik Ismâil Demirkiran.mp3
    19-Celâl Abaci Kalbimde ask atesi var geziyorum diyar diyar Rast Irfan Özbakir.mp3
    20-Cemile Uncu Istanbul'dan Üsküdar'a yol gider Muhayyer Türkü.mp3
    21-Cengizhan Sönmez Kahve Yemen'den gelir bülbül çemenden gelir Nikrîz Türkü.mp3
    22-Ebru Temur Muharremoglu Unutmadim seni bir an Nihâvend Halil Aksoy.mp3
    23-Elif Güresçi Çikar yücelerden haber sorarim Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    24-Eliz Avaroglu Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    25-Çaglar Sungur Koklasam saçlarini bu gece tâ fecre kadar Nihâvend Artaki Candan.mp3
    26-Çetin Körükçü Seni görmek emeliyle güzelim dag asarim Bayâti Zeki Duygulu.mp3
    27-Çigdem Yarkin Mevsimler yas tutup çöller aglasin Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3

48 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Emel Sayin Mihrâbim diyerek sana yüz vurdum Nihâvend Avni Anil.mp3
    2-Erol Bingöl Hasreti kadehlerden ümitle içiyorum Sûznâk Rüstü Eriç.mp3
    3-Firdevs Tezcanli Bakip kir saçlarima âh ettim yana yana Kürdîli Hicazkâr Ekrem Güyer.mp3
    4-Gönül Akin Gece sessiz mehtab hazin rüzgâr susuvermis Acem Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    5-Güler Basu Sen Ayrilik da zor degil eger hasret olmasa Hicaz Alâeddin Yavasça Yarim.mp3
    6-Gülsen Paykoç Kalenin burcumuyam Ussak Türkü.mp3
    7-Hafiz Burhan Erzurum'un Erzincan'nin deresi koyun kuzu yetistirir yaylasi.mp3
    8-Hamiyet Turan Bahar olur yaz olur güzellerde naz olur Gerdâniye Yesârî Asim Arsoy.mp3
    9-Hamiyet Yüceses Gel bu yaz söyle Fenerbahçe'de birkaç gün kal Hicaz Refik Fersan.mp3
    10-Hasan Eylen Apansiz uyanirsan gecenin bir yerinde Hicaz Rüstü Sardag.mp3
    11-Hasan Semerkantli Bir gün o güzel sâd edecek rûhumu sandim Nihavend Mûsa Süreyyâ Bey.mp3
    12-Hilal Çelebi Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin Bayâti Erol Sayan.mp3
    13-Hüseyin Güleç Gün dogarken ayildim Acem Asîran Mustafa Sunar.mp3
    14-Kani Karaca Yektâ güherim meclisi rindan sedefimdir Tâhir Bûselik Haci Fâik Bey.mp3
    15-Kemal Caner Ah bu gönül sarkilari Seninle dogan güldür Ussâk Safiye Ayla.mp3
    16-Kevser Tanrikut Gelmedin bir kerreden mâ'da neden Ussâk Fehmi Tokay.mp3
    17-Kezban Göçmen Elâ gözlerine kurban oldugum Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    18-Koray Safkan Gönül yarasindan aci duyanlar Hicaz Selâhattin Pinar.mp3
    19-Koro Izmir benim Van benim seref benim san benim Sultânî Yegâh Yildirim Gürses.mp3
    20-M.Dogan Dikmen - Ben her aksam üç bes kadeh çekerim  - Sedaraban - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    21-Mehmet Özkaya Artik yeserecek bir dalim yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    22-Mehmet Safak Geçti sevdâlarla ömrüm ihtiyâr oldun bugün Hüseynî Sükrü Tunar.mp3
    23-Melda Kuyucu Bir göz asinaligi var aramizda Rast Avni Anil.mp3
    24-Turgay Kiziltug ve Koro Dudaklarinda arzu kollarinda yalniz ben Askin kanunu yazsam yeniden.mp3
    25-Inci Çayirli Dönsek mi bu askin safagindan Müstear Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    26-Alp Arslan Seni âh anmadan askinla yanmadan Neveser Neveser Kökdes.mp3
    27-Belgin Erol Söyle Sevgili Sevgili söyle Ussâk Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    28-Cavit Tanürek Ne sekersin bilirim konarsin daldan dala Bûselik Ismail Demirkiran.mp3
    29-Celâl Abaci Kalenin bedenleri koyverin gidenleri Türkü.mp3
    30-Çaglar Sungur Zülfün görenlerin hep bahti siyâh olurmus Nihâvend Ali Rif'at Çagatay.mp3

49 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Cemile Uncu Kanimda kivilcim canimda ates Nihâvend Osman Babusçu.mp3
    2-Cengizhan Sönmez Meyhânede kaldik bu gece ah mestiz efendim Nikrîz Sâdi Hosses.mp3
    3-Eda Simsek Ne bildim kiymetin ne bildin kiymetim Nihâvend Alâeddin Yavasça.mp3
    4-Elif Güresçi Ne gelen var ne haber var gün uzak yollar uzak Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    5-Eliz Avaroglu Ne bahti karaliyim ezelden gülmez içim Hicaz.mp3
    6-Emel Sayin O beni bir bahar aksami terkedip gitti Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    7-Erol Bingöl Ne güzeldi ümitlerim kirdi gitti sevdiklerim Sûznâk Erol Bingöl.mp3
    8-M.Dogan Dikmen - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey.mp3
    9-Remzi Oktar Kapin her çalindikca O mudur diyeceksin Muhayyer Kürdî Yusuf Nalkesen.mp3
    10-Sabite Tur Gülerman Senin güzel yüzünü senin sirin sözünü unutmadim sevgilim Karcigar Sekip Ayhan Özisik.mp3
    11-Serap Kuzey Ne bos yere yanmisim meger ben aldanmisim Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    12-Sevval Sentürk Kirmizi gülün ali var Hicaz Rumeli Türküsü.mp3
    13-Suat Yildirim Dil harâbi askinim sensin sebep berbâdima Segâh Tanburî Ali Efendi.mp3
    14-Suphiye Hanim Hamidem findik topylayor.mp3
    15-Süheyla Bilki Gözümden gönlümden hayâli gitmez Sedaraban Dede Efendi.mp3
    16-Süheyla Eren Sen ey servi revân ruhsâri gülgûn Ussâk Ali Bey EnderûnîHanende.mp3
    17-Tahir Engin Içöz Kadir Mevlâ'm sen verirsin bu cani Nihâvend Avni Anil.mp3
    18-Teoman Volkan Özselçuk Seninle olursam ömür boyunca Kürdîli Hicazkâr Erdogan Berker.mp3
    19-Turgay Kiziltug Nese Öztas Enginde yavas yavas günün minesi soldu Hicâz Sadettin Kaynak.mp3
    20-Tugçe Becerikli Bir vefâsiz yâre düstüm hiç beni yâd etmiyor Acem Kürdî Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
    21-Tugçe Pala Tez geçse de her sevgide bin hâtira vardir Hüseynî Selâhattin Inal.mp3
    22-Tülin Kusoglu Gördüm seni bir gün yeni açmis güle döndüm Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    23-Umut Akyürek Ah edip inlerim gurbet elinde Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    24-Ugur Çinar Bakarim yollarina nerdesin nerdesin sevgilim Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    25-Vedat Çetinkaya Fikrimin ince gülü Acem Kürdî Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    26-Vedia Riza Giz Bak su dilber kadina saçlari yandan atmis Kürdîli Hicazkâr Mustafa Sunar.mp3
    27-Zeki Eroglu Ben seni unutmak icçn sevmedim Segâh Amir Ates.mp3
    28-Çetin Körükçü Sevgi dolu su gönlüm bir kus gibi kanatli Ussâk Bilge Özgen.mp3
    29-Çigdem Yarkin O güzel basini gögsüme koysan Kürdîli Hicazkâr Osman Nihat Akin.mp3
    30-Seniz Günes Kurdu meclis âsikan meyhânede Hicaz Haci Arif Bey.mp3

50 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Zeki Müren Yaprak dökümü mevsimi geldi Nihâvend Zeki Müren.mp3
    2-Zuhal Egilmez Unut beni kalbimdeki hicranla yalniz kalayim Rast Sükrü Tunar.mp3
    3-Alp Arslan Sevgi dolu su gönlüm bir kus gibi kanatli Ussâk Bilge Özgen.mp3
    4-Belgin Erol Yalniz benim ol el yüzüne bakma sakin Rast Selâhattin Pinar.mp3
    5-Cavit Tanürek Selçuk Efes Kemeralti Girne Çesme Güzelyali Nihâvend Ismâil Ötenkaya.mp3
    6-Celâl Abaci Ne günes ne ates yakan sensin vefâsiz Hüzzâm Suar Yildirim.mp3
    7-Cemile Uncu Sen geldigin zaman mevsim ilkbahardi Hüzzâm Taner Sener.mp3
    8-Eda Simsek Ayrildi gönül simdi yine bir tek esinden Nihâvend Zeki Duygulu.mp3
    9-Elif Güresçi Zamanla belki geçer bu ask da hicran da Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    10-Enstrumantal Güz gülleri Kürdi Selim Öztas.mp3
    11-Erol Bingöl Pek özledim o demleri seninle bu yerleri Sûznâk Neveser Kökdes.mp3
    12-Faruk Salgar Ey güli bagi edâ sana oldum müptela Hüzzâm Dede Efendi.mp3
    13-Firdevs Tezcanli Bir gün bana geleceksin yillardan sonra Acem Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    14-Gökhan Sezen Çiksam su daglarin yücelerine Hicaz Arif Sâmi Toker.mp3
    15-Gönül Aköz Çamlarda safak rengi gibi gönlüme aktin Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    16-Güler Basu Sen Ne olur sevgili mehtab birakip her sebebi Evc Ismail Baha Sürelsan.mp3
    17-Hafiz Burhan Mehcûr yasamam bir an sevdigim senden Kürdîli Hicazkâr Misir'li Ibrâhim EfendiÛdî.mp3
    18-Hamiyet Turan Bu kis hanim Istanbul'a tasin da Karcigar Ismet Aga.mp3
    19-Handan Odabasi Seyre daldik goncai handâni bir ömür bitti Hüzzâm Osman Nihat Akin.mp3
    20-Hasan Semerkantli Ben bûyi vefâ bekler iken sûyi çemenden Nihâvend Haci Arif Bey.mp3
    21-Hilal Çelebi Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim Bayâti Fehmi Tokay.mp3
    22-Kemal Caner Bir gönül hikâyesi anlatirdi gözlerin Ussâk Zeki Müre.mp3
    23-Kevser Tanrikut Bu aksam gün batarken gel Ussâk Tatyos Efendi.mp3
    24-Çetin Körükçü Solsan da sararsan yine gülpenbe dehensin Hicaz Misir'li Ibrâhim EfendiÛdî.mp3
    25-Çigdem Yarkin Uçun kuslar uçun dogdugum yere Kürdîli Hicazkâr Kâmuran Yarkin.mp3
    26-Ilknur Elbilsin Ada sahillerinde bekliyorum Hicaz Istanbul Türküsü.mp3
    27-Inci Çayirli Seninle bu aski kaldigi yerden devam ettirelim bitmemis gibi Nihâvend Dursun Karaca.mp3

En son Admin tarafından 2014-12-23, 02:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...3 ncü sayfa..

Mesaj tarafından Admin 2014-01-22, 00:56

51 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Kezban Göçmen Alparslan Karaibrahimoglu Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum Nihâvend Alaeddin Sensoy.mp3
    2-Koray Safkan Biraz kül biraz duman Nihâvend Avni Anil.mp3
    3-M.Dogan Dikmen - Altin tasta gül kuruttum - Acem Kürdî - Nîmet Hanim (Yarim).mp3
    4-Mehmet Özkaya Sen hep beni mâzideki hâlimle tanirsin Hicaz Selâhattin Inal.mp3
    5-Mehsem Eyiler Beni kör kuyularda merdivensiz biraktin Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    6-Melda Kuyucu Geçti muhabbet demi agla gönül yan gönül Ussâk Sükrü Tunar.mp3
    7-Muazzez Abaci Kirmizi gülün ali var Hicaz Türkü.mp3
    8-Mustafa Sagyasar Yorgun düstüm koklamaktan hayâlini dün yine Hicaz Rifat Ayaydin.mp3
    9-Mustafa Öztürk Artik gelecek sanma sakin geçti o günler Acem Kürdî Arif Sâmi Toker.mp3
    10-Münir Nûrettin Selçuk Aksam yine gölgen. yine gölgen yine aksam - Muhayyer Kürdi - Sadettin Kaynak.mp3
    11-Necmettin Yildirim Biraz Kül Biraz Duman o benim iste Nihâvend Avni Anil.mp3
    12-Nevra Günay Tosun Muhabbet bagina girdim bu gece Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    13-Nese Öztas Baharla hazân birlesemez ortada yaz var Acem Kürdî Avni Anil.mp3
    14-Nusret Yilmaz Beni sev rûhumu sar kalbime yaslan Hicaz Misir'li Ibrahim Efendi.mp3
    15-Orhan Saygici Bir nigâh et ne olur hâlime ey goncedehen Hicaz Sekerci Cemil Bey.mp3
    16-Perihan Altindag Sözeri Âsikindan sen nasil biktin neden ettin telâs Ussâk Mehmet Yürü Nasib'in.mp3
    17-Alp Arslan Telgirafin tellerine kuslar mi konar Ussâk Türkü.mp3
    18-Cavit Tanürek Sönmez artik yüregimde Yanan bu sonsuz ates Ussâk Kadri Sençalar.mp3
    19-Çetin Körükçü Ümitsiz bir aska düstüm aglarim ben hâlime Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    20-Cemile Uncu Sen yillardir kalbimi bilmeden kanatirsin Hüzzâm Necip Altin.mp3
    21-Eda Simsek Dün kahkahalar yükseliyorken evinizden Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    22-Enstrumantal Ilkbahara bekle beni demistin Okyanus Kürdî Talât Er.mp3
    23-Erol Bingöl Üç gün olmus bu yayladan geçeli Zâvil Türkü.mp3
    24-Faruk Salgar Bilmem ki beni sen ne zaman sâd edeceksin Hüzzâm Bîmen Sen.mp3
    25-Firdevs Tezcanli Baktikca gölgeme yâdigâr diye Kürdîli Hicazkâr Alâeddin Yavasça.mp3
    26-Gönül Aköz Bilmezdim özüm gamzene meftûn imisim ben Nihâvend Tanbûri Ali Efendi.mp3
    27-Güldehen Terün Susamis topraklar gibi Gökten yagmur degil sevgiler yagsin Nihâvend Faruk Sâhin.mp3
    28-Gülsen Bakoglu Seni benden alamazlar çünki benim canim sensin Kürdîli Hicazkâr Zeki Duygulu.mp3

52 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Hamiyet Turan Bir kerre bakanlar unutur derdi günâhi Nihâvend Avni Anil.mp3
    2-Handan Odabasi Sen arzu ettin bu ayrilik senden eserdir Hüzzâm Osman Nihat Akin.mp3
    3-Hasan Eylen Dün kahkahalar yükseliyorken evinizden Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    4-Hasan Semerkantli Çözülme zülfüne ey dilrübâ dil baglayanlardan Nihâvend Haci Arif Bey.mp3
    5-Kani Karaca Açildi bahçei reng ü bû'da yâr bahar Tâhir Bûselik Haci Fâik Bey.mp3
    6-Kemal Caner Ah edip inlerim gurbet elinde Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    7-Koray Safkan Aksam olunca yârelerim sizlar Muhayyer Kürdî Nazif Girgin.mp3
    8-M.Dogan Dikmen - Ates-i askinla ey sûh-i senim - Sedaraban - Hâsim Bey.mp3
    9-Mehmet Özkaya Ilk aski unutmak çok kolay deme Hicaz Ziyâ Taskent.mp3
    10-Mehsem Eyiler Çoktan beri bir kiz tanirim ben Sariyer'de Rast Selâhattin Içli.mp3
    11-Melda Kuyucu Bir kizil goncaya benzer dudagin Muhayyer Kürdî Amir Ates.mp3
    12-Melihat Gülses Bahçeye indim ki gülleri derem Ussâk Türkü.mp3
    13-Metin Altay Gün gelir de beni unutusun demistim Ussâk Sekip Ayhan Özisik.mp3
    14-Mualla Mukadder Yâsemenler dile geldi Ussâk Zeki Duygulu.mp3
    15-Mualla Sentop Metin Altay Derman kâr eylemez Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    16-Mustafa Sagyasar Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    17-Mustafa Öztürk Altin tasta gül kuruttum Acem Kürdî Nîmet Hanim.mp3
    18-Münir Nûrettin Selçuk Bekliyorum günlerdir gelmiyorsun sen Ussâk Refik Fersan.mp3
    19-Müzeyyen Senar Ah yine o menekse gözler arali Ninni Dügâh Kadri Sençalar.mp3
    20-Necmettin Yildirim Askinla yanan gönlüme bûsenle sifâ sun Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    21-Nevra Günay Tosun Ates olup yaksan da Affetmem asla seni Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    22-Nusret Yilmaz Al goncayi deremedim yar yüksekte eremedim Hicaz Yesârî Asim Arsoy.mp3
    23-Orhan Saygici Bu aksam yine sensiz yollarda agladim durdum Sabâ Sükrü Tunar.mp3
    24-Perihan Altindag Sözeri Bin cefâ görsem ey sanem senden Acem Asîran Zekâî Dede.mp3
    25-Remzi Oktar Bogaziçi Sen Gönüller Yatagi Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    26-Sabite Tur Gülerman Aksam yine gölgenle sabah etti bu gönlüm Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    27-Serap Kuzey Bahara indi melekler Bûselik Selâhattin Içli.mp3
    28-Özant Koç Mah yüzüne âsikanim Hicaz Dede Efendi.mp3
    29-Ilknur Elbilsin Gittin de biraktin beni aylarca kederde Hicaz Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    30-Seniz Günes Bir deniz ki gözlerin ölürcesine derin Nihâvend Yavuz Özüstün.mp3

53 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Alp Arslan Yeryüzünde meleksin nâdîde bir çiçeksin Mâhûr Ridvan Tandogan.mp3
    2-Celal Abaci Sen olmasaydin eger aska inanmazdim Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    3-Cemile Uncu Seyre daldik goncai handâni bir ömür bitti Hüzzâm Osman Nihat Akin.mp3
    4-Eda Simsek Rüyâ gibi uçan yillar biraz durun durun biraz Hicaz Avni Anil.mp3
    5-Erol Bingöl Yörük de yaylasinda yaylayamadim Zâvil Zeybek Piyano.mp3
    6-Faruk Salgar Eserken sahilde güzel bir meltem eriyor su gönlüm bil ki kederden Rast Ridvan Tandogan.mp3
    7-Firdevs Tezcanli Bu son sarkimda sen varsin Mâhûr Muzaffer Ilkar.mp3
    8-Gökhan Sezen Kalamis Yok baska yerin.) - Nihâvend - Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    9-Gönül Aköz Kimseye etmem sikâyet aglarim ben hâlime Nihâvend Kemânî Serkis Efendi.mp3
    10-Güler Basu Sen Sonbaharin bizi daldirdigi rüyâ geçici Hüzzâm Bekir Sidki Sezgin.mp3
    11-Gülsen Paykoç Ali Ihsan Kayacan Ne mektup geliyor ne haber senden Ussâk Yusuf Nalkesen.mp3
    12-Hamiyet Turan Degdi saçlarima bahar gülleri Hicaz Azeri Bekirof.mp3
    13-Hasan Semerkantli Bir âsiki dilhasteyi dilsâd edecek yok Nihâvend Afet Misirliyan Ûdî.mp3
    14-Kemal Caner Aska gönül vermem aska Inanmam Nihâvend Bâki Çallioglu.mp3
    15-Koray Safkan Anlatayim hâlimi dildâre ben Rast Tanbûri Ali Efendi.mp3
    16-M.Dogan Dikmen - Baglandi gönül zülfüne bir yosma civânin - Hüzzâm - Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
    17-Mehmet Özkaya Aski seninle tatti hicranla yandi gönül Hicaz Fehmi Tokay.mp3
    18-Mehmet Safak Ayrilik yaman kelime Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    19-Mehsem Eyiler Penbe küçük dudagin söyledi sarkimizi Ankara rüzgari Muhayyer Kürdi Gündogdu Duran.mp3
    20-Melda Kuyucu Gözümde özleyis gönlümde aci Bûselik Selâhattin Inal.mp3
    21-Melihat Gülses Bu aksam gün batarken gel Ussâk Tatyos Efendi.mp3
    22-Metin Altay Bir yangin sonrasi simdi yüregim Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    23-Mualla Sentop Söyleme bilmesinler bu askin bittigini Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    24-Mustafa Sagyasar Nedir bu cevr ü tegafül zaman zaman güzelim Sûznâk Hâfiz Yusuf Efendi.mp3
    25-Mustafa Öztürk Bir günes bahtima bir gün dogacaktir sanirim Ussâk Osman Nihat Akin.mp3
    26-Münir Nûrettin Selçuk Bekliyorum günlerdir gelmiyorsun sen gazelli Ussâk Refik Fersan.mp3
    27-Necmettin Yildirim Aski seninle tatti hicranla yandi gönül Hicaz Fehmi Tokay.mp3
    28-Nevra Günay Tosun Aksamin oldugu yerde bekle diyorsun gelmiyorsun Hüzzâm Avni Anil.mp3
    29-Nusret Yilmaz Ne demistin niçin caydin sözünden Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Pinar.mp3
    30-Ilknur Elbilsin Hastayim yalnizim seni yanimda sanipta bahtiyar ölmek isterim Hicaz Lem'i Atli.mp3

54 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Orhan Saygici Baharla hazân birlesemez ortada yaz var Acem Kürdî Avni Anil.mp3
    2-Remzi Oktar Aksam olunca yârelerim Sizlar Muhayyer Kürdî Nazif Girgin.mp3
    3-Sabite Tur Gülerman Bülbül gibi pür oldu cihan nagmelerimden Hicazkâr Zekâî Dede.mp3
    4-Serap Kuzey Aman cânâ beni sâd et Bûselik Fehmi Tokay.mp3
    5-Sevval Sentük Bir rüzgârdir gelir geçer sanmistim Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    6-Suat Yildirim Ayri düstüm sevgilimden dünyâ bana dar oldu Sûznâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    7-Süheyla Eren Düsmüs gibi gönlüm yine bin kahr ile derde Ussâk Akin Özkan.mp3
    8-Turgay Kiziltug Gece sessiz ve karanlik yine her sey uyumus Segâh Gültekin Çeki.mp3
    9-Turhan Özek Aman cânâ beni sâd et Bûselik Fehmi Tokay.mp3
    10-Tugçe Pala Sinemde bir tutusmus yanmis ocag olaydim HüseynîGerdâniye Türkü Harput'lu Hâfiz Hayri.mp3
    11-Tülin Korman Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû Hicâz Haci Ârif Bey.mp3
    12-Zeki Müren Ilk askim tek günesim Beyaz gül Nihâvend Zeki Müren Film Müzigi.mp3
    13-Özant Koç Bir atesim yanarim külüm yok dumanim yok Hicaz Avni Anil.mp3
    14-Seniz Günes Bag gölgelenir güller açar bülbül öterken Nihâvend Erol Sayan.mp3
    15-Alp Arslan Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    16-Celâl Abaci Sevmenin bir belli bedeli vardir Nihâvend.mp3
    17-Cemile Uncu Oktay Cantürk Seninle tattim ben her mutlulugu Kürdi Zekai Tunca.mp3
    18-Eda Simsek Seneler ne olur üstüme gelmeyin Hicaz Erdogan Berker.mp3
    19-Erol Küçükyalçin Benim sen nemsin ey dilber Segâh Ahmet Râsim Bey.mp3
    20-Firdevs Tezcanli Ne dogan güne hükmüm geçer Mâhûr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    21-Hamiyet Turan Gelmez oldu hiç sesin Gelmeden bahar sen gel Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    22-Kemal Caner Güller arasinda seni bensiz gören olmus Ussâk Sükrü Tunar.mp3
    23-Koray Safkan Niçin bülbül figan eyler bahar eyyâmidir simdi Hicaz Rif'at Bey.mp3
    24-M.Dogan Dikmen - Nedir bu hâletin ey meh-cemâlim - Hüseynî - Sevkî Bey.mp3
    25-Mehmet Safak Güller arasinda seni bensiz gören olmus Ussâk Sükrü Tunar.mp3
    26-Melihat Gülses Menekse gözler hülyâli Ussâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    27-Mülkiye Toper Bütün kis ufuklara açarken penceremi Bûselik Mümin Salman.mp3
    28-Münir Nûrettin Selçuk Müzeyyen Senar Ben bir çoban kiziyim Hüseyni Sadettin Kaynak.mp3

55 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Mustafa Öztürk Yüceldikçe yüceldi yüce daglar Hicaz Nedim Sükrü BeyKemençeci.mp3
    2-Nazli Kanaat Tâli'in elinde oyuncak oldum Hüzzâm Arif Sâmi Toker.mp3
    3-Necla Özmen Kirdin ümmîdimi yiktin su gönül lânesini Segâh Fehmi Tokay.mp3
    4-Necmettin Yildirim Yildizli semâlardaki hasmet ne güzel sey Kürdîli Hicazkâr Sâdi Hosses.mp3
    5-Nevra Günay Tosun Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    6-Nese Öztas Semti dildâre bu demler güzerin var mi sabâ Sabâ Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    7-Nusret Yilmaz Ümitlerim hep kirildi yârim artik gelmeyecek Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    8-Orhan Saygici Necla Özmen Bir alev bir isik senin bakisin Nihâvend Avni Anil.mp3
    9-Radife Erten Karsida Türk evleri yayilir develeri Türkü.mp3
    10-Recep Birgit Egilmez basin gibi gökler bulutlu efem Hicaz Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    11-Remzi Oktar Seni seven olabilir sen onlara dönüp bakma Hicaz Hüsnü Üstün.mp3
    12-Riza Rit Gel sen bize aksam yine mehtâb görünsün Kürdîli Hicazkâr Muzaffer Ilkar.mp3
    13-Sabite Tur Gülerman Sana gönül verdim beni birakma Karcigar Selâhaddin Pinar.mp3
    14-Selma Sagbas Kaç kerre dolastikti kuç uçmaz gecelerde Segâh Fehmi Tokay.mp3
    15-Serap Kuzey Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle Bûselik Ismail Baha Sürelsan.mp3
    16-Serap Mutlu Akbulut Ayrilik atesten bir ok Hicaz Fahri Kayahan.mp3
    17-Sevil Basara Kani Tinaz Gitmesin hayâlin ölürüm dîdeden Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Erköse.mp3
    18-Sevval Sentürk Unut beni kalbimdeki hicranla yalniz kalayim Rast Sükrü Tunar.mp3
    19-Suat Yildirim Seninle ey güli ahsen Kürdîli Hicazkâr Bîmen Sen.mp3
    20-Süheyla Eren Siyah ebrûlerin durûben çatma Ussâk Lem'î Atli.mp3
    21-Teoman Volkan Özselçuk Kamerçehre perirû tende cânim Hicaz Haci Ârif Bey.mp3
    22-Turgay Kiziltug Sensiz kalan gönlümde bil ki hayat virâne Rast Irfan Özbakir.mp3
    23-Turhan Özek Ayrildi gönül simdi yine bir tek esinden Nihâvend Zeki Duygulu.mp3
    24-Tugçe Pala Rüzgârlara kapilmis kuru yaprak misâli Hüseynî Zeki Müren.mp3
    25-Tülin Kusoglu Yalniz benim ol el yüzüne bakma sakin Rast Selâhattin Pinar.mp3
    26-Umut Akyürek Gönlüm yarali bilmiyorum yar bana n'oldu Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    27-Vedat Çetinkaya Çiçekler açiyor gönül bahçemde Muhayyer Kürdî Vedat Çetinkaya.mp3
    28-Özant Koç Su karsiki dagda bir yesil çadir Hicaz Dede Efendi.mp3
    29-Seniz Günes Gözlerim gaflete düsmüs sana bakmissa Hicazkâr Çinuçen Tanrikorur.mp3

56 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Vedat Kaptan Yurdakul Yakut mine zümrüt bana birdir kayalarla Hicaz Cinuçen Tanrikorur.mp3
    2-Zeki Eroglu Kirdin ümmîdimi yiktin su gönül lânesini Segâh Fehmi Tokay.mp3
    3-Zuhal Egilmez Su gögsüm yirtilip baksan dikenler ayni güldendir Hüzzâm Cevdet Çagla.mp3
    4-Celâl Abaci Bahar bitti güz bitti artik bülbül ötmüyor Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    5-Cüneyt Kosal Kanun Taksimi.mp3
    6-Eda Simsek Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    7-Erol Küçükyalçin Böyle mi esecekti son günümde bu rüzgâr Hüzzâm Teoman Alpay.mp3
    8-Firdevs Tezcanli Gel sen bize aksam yine mehtâb görünsün Kürdîli Hicazkâr Muzaffer Ilkar.mp3
    9-Gökhan Sezen Bu tatsiz aksam saatinde Segâh Alâeddin Yavasça.mp3
    10-Gönül Aköz Gurbete düstügümm gunden beri Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    11-Gül Göre Yazici Her tel saçi bir ter dudagin degdigi yerdir Kürdîli Hicazkâr Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    12-Hamiyet Turan Ben seni sevdugumu da dünyalara bildurdum Karadeniz Türküsü.mp3
    13-Hasan Eylen Gönlüm yarali bilmiyorum yâr bana n'oldu Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    14-Kemal Caner Ayrilik ümitlerin ötesinde bir sehir Hüzzâm Avni Anil.mp3
    15-Koray Safkan Bir atesim yanarim külüm yok dumanim yok Hicaz Avni Anil.mp3
    16-M.Dogan Dikmen - Bende ask tükendi atesim yanmaz - Muhayyer Kürdî - Muzaffer Ilkar.mp3
    17-Mehmet Derya Ada'nin yesil çamlari askimiza yer olsun Hüzzâm Sükrü Tunar.mp3
    18-Mehmet Safak Bu aksam sarhosum hiç sorma neden Ussâk Engin Çir.mp3
    19-Mehsem Eyiler Gözleri aska gülen taze sögüt dalisin Nihâvend Gündogdu Duran.mp3
    20-Melda Kuyucu Her günüm mâzide kalmis günlerimden gün arar Ussâk Nasib'in Mehmet Yürü.mp3
    21-Melihat Gülses Hasret dolu âhim sana hüsrânimi söyler Ussâk Serif Içli.mp3
    22-Metin Everes Gece sessiz ve karanlik yine her sey uyumus Segâh Gültekin Çeki.mp3
    23-Mualla Mukadder Bir gün geleceksin diye bekler deli gönlüm Ussâk Zeki Duygulu.mp3
    24-Mustafa Erses Göz göz oldu yüregim o hicran yarasindan Rast Selâhattin Inal.mp3
    25-Mülkiye Toper Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle Bûselik Ismail Baha Sürelsan.mp3
    26-Münir Nûrettin Selçuk Bir kis gecesi Sisli'de kaldim Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    27-Müzehher Güyer Unutmadim seni ben her zaman kalbimdesin Karcigar Sekip Ayhan Özisik.mp3
    28-Inci Çayirli Bala kekliginem avla beni Segâh Türkü Nuri Halil Poyraz.mp3
    29-Ismail Olgay Tez geçse de her sevgide bin hâtira vardir Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3

57 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Mustafa Öztürk Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik Rast Selâhattin Inal.mp3
    2-Nazan Sivaci Unutulmaz adinla dudakta kal sevdigim Muhayyer Kürdî Selâhattin Erköse.mp3
    3-Necla Özmen Heder ettim yillarimi bos ümide baglandim Kürdili Hicazkar Rifat Ayaydin.mp3
    4-Necmettin Yildirim Beni gönlüne alsan orda uyuyup kalsam Rast Özgen Gürbüz.mp3
    5-Nevra Günay Tosun Dertliyim rûhuma hicrânimi sardim da yine Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    6-Nursal Ünsal Birtek Gecenin mâtemini askima örtüp sarayim Hüzzâm Selâhattin Pinar.mp3
    7-Oktay Cantürk Gönlümde açmadan solan bir gülsün Hicaz Sekip Ayhan Özisik.mp3
    8-Orhan Saygici Gözyaslariniz kalbime toplanmis emeldi Evc Selahattin Pinar.mp3
    9-Radife Erten Bana hemdem eyleyen ey gam seni Hicazkâr Sarki Nikogos Aga.mp3
    10-Remzi Oktar Aglar gezerim sâhili sanki benimlesin Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    11-Sabite Tur Gülerman Beni ateslere salan o kapkara siyah gözler Sehnaz Zeki Arif ataergin.mp3
    12-Safiye Ayla Bir ihtimâl daha var o da ölmek mi dersin Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    13-Selma Sagbas Bahar gelmis neyleyim neyleyim bahari yazi Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    14-Serap Kuzey Karanfil oylum oylum geliyor servi boylum Hicaz Türkü.mp3
    15-Sevval Sentürk Hiç bir sey kâr etmez deli gönlüme Rast Ziyâ Taskent.mp3
    16-Suat Yildirim Ellere uzaktan bak bana yakin gel Sûznâk Osman Nihat Akin.mp3
    17-Süheyla Eren Bu askin iztirabi bilmem ne zaman biter Sabâ Zeki Müren.mp3
    18-Turgay Kiziltug Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsam da ben Nihâvend Ekrem Güyer.mp3
    19-Tugçe Pala Su daglari delmeli kül edip elemeli Gerdâniye Türkü Fahri Kayahan.mp3
    20-Tülin Korman Bir yilda tam dört mevsim var Nihâvend Alâeddin Yavasça.mp3
    21-Tülin Kusoglu Yine baglandi dil bir nevnihâle Nevâ Zekâî Dede.mp3
    22-Özant Koç Yaz günleri en tatli hayâller gibi geçti Nihâvend Ismail Baha Sürelsan.mp3
    23-Seniz Günes Fârig olmam eylesen yüzbin cefâ sevdim seni Isfahan Sadettin Kaynak.mp3
    24-Erol Küçükyalçin Bülbül güle konar öter her derdini ona döker Hicaz Zeki Duygulu.mp3
    25-Firdevs Tezcanli Ömrünün baharinda en sevimli çaginda Acem Kürdî Akin Özkan.mp3
    26-Hamiyet Turan Necmettin Yildirim Ibrisim örmüyorlar Darildin mi gülüm bana.mp3
    27-Hasan Semerkantli Sana bilmem ki neden hiç doyamam Nihâvend Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    28-Kemal Caner Dün gece mehtâba dalip hep seni andim Hüzzâm Semahat Özdenses.mp3
    29-Kezban Göçmen Son ümidimde bitti kus gibi uçup gitti Hicaz Zirgüle Sadettin Kaynak.mp3

58 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koray Safkan Unutulmus ne varsa sevgiden geri kalan Muhayyer Kürdi Avni Anil.mp3
    2-M.Dogan Dikmen - Zehretme hayâti bana cânânim - Acem Kürdi - Zeki Müren 2.mp3
    3-Mehsem Eyiler Ne yesili ne siyahi gözümde hep gözleri var Ussâk Avni Anil.mp3
    4-Melda Kuyucu Gönlüme gir dog günesim Ussâk Yilmaz Yüksel.mp3
    5-Melihat Gülses Gemim gidiyor bastan yelkenleri kumastan Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    6-Meral Ugurlu Güler yüzünde gonce saçin ipekten ince.mp3
    7-Mustafa Öztürk Sabrimi gamzelerin sihr ile târâc edeli Hüzzâm Bîmen Sen.mp3
    8-Münir Nûrettin Selçuk Ey nâz ü isve velvelei sân olan sana Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    9-Nazli Kanaat Böyle mi esecekti son günümde bu rüzgâr Hüzzâm Teoman Alpay.mp3
    10-Nebile Hanim Kerem eyle mestâne kil bir nigâh Hüzzâm Medenî Aziz Efendi.mp3
    11-Necmettin Yildirim Sevdâ öyle müskil ki onu çekenler bilir Ussâk Zeki Duygulu.mp3
    12-Nevra Günay Tosun Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin Bayâti Erol Sayan Yarim.mp3
    13-Nese Öztas Zehretme hayâti bana cânânim Acem Kürdî Zeki Müren.mp3
    14-Nusret Yilmaz Bilmem niye bir bûseni sen çok görüyorsun Hicaz Yesâri Âsim Arsoy.mp3
    15-Orhan Saygici Dil sâd olacak siye kaç yil avuttu felek Hicaz Avni Anil.mp3
    16-Perihan Altindag Sözeri Sûznâk etme beni ey mehvesim Sûznâk Haci Arif Bey.mp3
    17-Remzi Oktar Enginde yavas yavas günün minesi soldu Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    18-Sabite Tur Gülerman Vardim ki yurdundan ayag göçülmüs Sehnaz Kemânî Nevres Pasa Vezir.mp3
    19-Serap Kuzey Kirpigine sürme çek kina yak parmagina Nikrîz Zâvil Refik Fersan.mp3
    20-Sevil Basara Bir sabah bakacaksin ki bir tânem ben yokum Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Içli.mp3
    21-Sevval Sentürk Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    22-Suat Yildirim Sormadin hâlimi hiç kalbimin esrâri nedir Hüzzâm Selâhattin Pinar.mp3
    23-Süheyla Eren Mendilimin yesili ben kaybettim esimi Sabâ Türkü.mp3
    24-Teoman Volkan Özselçuk Anlatilmaz bin derd ile geçiyor çileli ömrüm Hicaz Erdogan Yildizel.mp3
    25-Tugçe Becerikli Kir atima bineyim yâr yoluna gideyim Acem Kürdî Mehmet Yürü Nasib'in.mp3
    26-Tugçe Pala Geçti sevdâlarla ömrüm ihtiyâr oldum bugün Hüseynî Sükrü Tunar.mp3
    27-Tülin Kusoglu Gizli derdim kalbimdedir onu ancak bilen bilir Ussâk Ismail Hakki Nebiloglu.mp3
    28-Seniz Günes Saçlarin hayâtimin nes'esiyle örgülü Nihâvend Fahri Kopuz.mp3

59 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Turgay Kiziltug Simdi uzaklardasin gönül hicranla doldu Sûznâk Zeki Müren.mp3
    2-Turhan Öge Bir gün karsilasirsak ayrildigimiz yerde Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    3-Vedat Kaptan Yurdakul Sormamissin hiç kimseden Gitmek mi zor kalmak mi zor Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    4-Vedat Çetinkaya Gece kirpikli kadin Zeki Müren.mp3
    5-Yavuz Karabulut Biraz kül biraz Duman o benim iste Nihâvend Avni Anil.mp3
    6-Zeki Eroglu Kus olup uçsam sevgilimin diyârina Segâh Neveser Kökdes.mp3
    7-Zeki Müren Kalbimdeki tek hâtiranin rengi solarken Karcigar Zeki Müren.mp3
    8-Zuhal Egilmez Söyleyemem derdimi kimseye derman olmasin diye Hicaz Sükrü Tunar.mp3
    9-Ümit Koroglu Yürü dilber yürü ömrümün vâri Ussâk Türkü.mp3
    10-Erol Küçükyalçin Gönlüm özler kaybolan mânâli mahzûn çehreni Hüzzâm Amir Ates.mp3
    11-Gönül Aköz Gülüp geçtin ben aglarken simdi sitemin niye Sûznâk Muzaffer Ilkar.mp3
    12-Güler Basu Sen Ney'den dökülen nagme olup kalbine aksam Hüzzâm Ömer Altug.mp3
    13-Gülsen Paykoç Ali Ihsan Kayacan Bir su içtim destiden Ussâk Türkü.mp3
    14-Hamiyet Turan Ne bos yere yanmisim meger ben aldanmisim Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    15-Hasan Semerkantli Haberin yok mu senin ey dili zâr Hicaz Leylâ Saz.mp3
    16-Kemal Caner Bu aksam yine dertlerimle basbasa kaldim Kürdîli Hicazkâr Suat Sayin.mp3
    17-Koray Safkan Saçinin Tellerine Gönlümü Takti Kader Rast Selâhattin Inal.mp3
    18-M.Dogan Dikmen - Gönül sen hey hey gönül sen (Gönlümle hasb-i hal) - Nihâvend - Vecdi Seyhun.mp3
    19-Mehmet Özkaya Sen yanimda olsan da ben hep sana hasretim Kürdîli Hicazkâr Talât Er.mp3
    20-Mehmet Safak Bir avuç pismanlik kaldi elimde Dilimde söz bitti neler söyledim Kürdî Kemal Caner Yarim.mp3
    21-Melihat Gülses Güller açmis bülbül olmus bîkarar Sultânî Yegâh Santûri Ethem Efendi.mp3
    22-Mustafa Öztürk Engine dalmissin gözlerin nemli Acem Kürdi Ayhan Sökmen.mp3
    23-Münir Nûrettin Selçuk Bir esmere gönül verdimgazelli Sabâ Tanbûri Mustafa Çavus.mp3
    24-Müzeyyen Senar Gecenin mâtemini askima örtüp sarayim Hüzzâm Selâhattin Pinar Gençlik sesi.mp3
    25-Necmettin Yildirim Bana o kadar yakinsin ki seni ben sandim Karcigar Cevdet Çagla.mp3
    26-Nevra Günay Tosun Ne gelen ne soran var aci geçti günlerim Hicaz Ziyâ Taskent.mp3
    27-Nese Öztas Yükselen nagmenle bak solan güller renk aldi Acem Kürdî Muzaffer Ilkar.mp3
    28-Nusret Yilmaz Al goncayi deremedim yar yüksekte eremedim Hicaz Yesârî Asim Arsoy.mp3

60 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Orhan Saygici Yükselen nagmenle bak solan güller renk aldi Acem Kürdî Muzaffer Ilkar.mp3
    2-Pinar Dikmen Bin yildan uzun bir gecenin bestesidir bu Nihâvend Yilmaz Karakoyunlu.mp3
    3-Remzi Oktar Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini Muhayyer Kürdî Selâhattin Altinbas.mp3
    4-Sabite Tur Gülerman Eristi nevbahar eyyâmi açildi güli gülsen Nihâvend Arif Sâmi Toker.mp3
    5-Safiye Erdeger Hani o birakip giderken seni Vedâ Busesi Muhayyer Kürdî Yusuf Nalkesen.mp3
    6-Serap Kuzey Ufuklara yaslanmis yorgun daglar sirayla Dag Perisi Hicaz Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    7-Sevval Sentürk Dil sâd olacak diye kaç yil avuttu felek Hicaz Avni Anil.mp3
    8-Suat Yildirim Küçüksu'da gördüm seni gözlerinden bildim seni Sehnaz Bûselik Tanbûri Mustafa Çavus.mp3
    9-Süheyla Eren Olanlar oldu geçti artik sen ne dersen de Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    10-Teoman Volkan Özselçuk Aksam erdi yine sular karardi Hicaz Rahmi Bey.mp3
    11-Turgay Kiziltug Okyanus Ilkbahara bekle beni demistin Kürdî Talât Er.mp3
    12-Turhan Öge Bir nigâh et ne olur hâlime ey goncedehen Hicaz Sekerci Cemil Bey.mp3
    13-Turhan Özek Her bahçeden gül istersin Hicaz Zeki Duygulu.mp3
    14-Tülin Kusoglu Hâli dilimi serh edemem kimseye eyvâh Sûznâk Sekerci Cemil Bey.mp3
    15-Vedat Kaptan Yurdakul Sebâbet gitti de elden basimdan gitmiyor sevdâ Rast Sekerci Cemil Bey.mp3
    16-Vedat Çetinkaya Sadiye Erimli Derdin ne ise saklama mahrem olayim ben Kürdîli Hicazkâr Mehmet Yürü Nasib'in.mp3
    17-Yesârî Asim Arsoy Dün gece bir sûhun bezmine gittim Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    18-Zeki Müren Unut beni kalbimdeki hicranla yalniz kalayim Rast Sükrü Tunar.mp3
    19-Zeynep Saylik Savkimasi sana dogru yollarin Günaydinim Kürdîli Hicazkâr Cinuçen Tanrikorur.mp3
    20-Zuhal Akçay Gittigin yollari yakin sanarak Bekleyecegim Rast Ali Senozan.mp3
    21-Zuhal Egilmez Seni kendime candan bir sevgili sanmistim Hüzzâm Yilmaz Yüksel.mp3
    22-Seniz Günes Bilmezsin düsündügüm agladiklarim nedir Bayâti Râkim Elkutlu.mp3
    23-Erol Küçükyalçin Indim havuz basina bir kiz çikti karsima Hüzzâm Türkü.mp3
    24-Ey kus neden mahzûn durursun öyle Ussâk Bîmen Sen.mp3
    25-Fevzi Arslangil Sûzidil Pesrev Tanbûrî Ali Efendi.mp3
    26-Gönül Aköz Meyler süzülsün meydâna gelsin Nihâvend Haci Arif Bey.mp3
    27-Güler Basu Sen Saçlarin hayatimin nes'esiyle örgülü Nihâvend Fahri Kopuz.mp3
    28-Gülsen Bakoglu Bu yil da böyle geçti sirin sözlü sevgili Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    29-Güniz Yilmaz Sen saçlarima kosan aklar gibisin Hicaz Avni Anil.mp3

61 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Hamiyet Turan Haber gelmez gönül vîrâne kaldi Hicaz Nâci Tektel.mp3
    2-Hasan Eylen Kiz sen geldin Çerkes'den pek güzelsin herkesten Nihâvend Fâize Ergin.mp3
    3-Hizir Yaman Leylâ bir özge candir kara gözlü ceylândir Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    4-Karcigar Oyun Havasi.mp3
    5-Kemal Caner Bir avuç pismanlik kaldi elimde Dilimde söz bitti neler söyledim Kürdî Kemal Caner.mp3
    6-Kevser Tanrikut Ömrün su biten nesvesi tâm olsun erenler Ussâk Süleyman Erguner.mp3
    7-Koray Safkan Gülseni hüsnüne kimler variyor Hicaz Rif'at Bey.mp3
    8-Koro Çün dogup tuttu cihan yüzünü hüsnün günesi Rast Tesvih ItrîBuhûrizâde Mustafa Efendi.mp3
    9-M.Dogan Dikmen - Sevgi deli gönülden gönüle bir akistir - Muhayyer Kürdî - Alâeddin Yavasça.mp3
    10-Mehmet Özkaya Yillari durduracak günesi dogduracak Nihâvend Necdet Tokatlioglu.mp3
    11-Mehsem Eyiler Istinye körfezinde bu aksam garipligi Nihâvend Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    12-Melihat Gülses Andikça geçen günleri hasretle derinden Sultânî Yegâh Lem'î Atli.mp3
    13-Metin Altay Leylâ bir özge candir kara gözlü ceylândir Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    14-Metin Everes Umut umut suladigim tüm güllerinle Segâh Fethi Karamahmutoglu.mp3
    15-Mualla Sentop Ayrilik yaman kelime Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    16-Mustafa Erses Yüzün güllerden ince sesin bülbülden tatli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    17-Mustafa Öztürk Sevginle inan gönlüme sen baska cihansin Nikriz Kani Karaca.mp3
    18-Münir Nûrettin Selçuk Izmir'in içinde vurdular beni Hicazkâr Türkü.mp3
    19-Müzeyyen Senar Duydum ki agliyorsun benim için sevgilim.mp3
    20-Nazan Sivaci Uzun yillar bekledim Manolyam Kürdîli Hicazkâr Zeki Müren.mp3
    21-Necmettin Yildirim Gün be gün yasanan o hâtirayi Hicaz Avni Anil.mp3
    22-Nevra Günay Tosun Askim bahardi ümitler vardi Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    23-Nevzat Güyer Yoksun bu gece âh yine zehroldu sarâbim Rast Zeki Müren.mp3
    24-Nusret Yilmaz Gücendi biraz sözlerime münfail oldu Ussâk Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    25-Inci Yaman Menekse gözler hülyâli Ussâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    26-Inci Çayirli Gözlerin bir ask bilmecesi sorar gibi Nihâvend Avni Anil.mp3

62 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Oktay Cantürk Biraz kül biraz duman o benim iste Nihâvend Avni Anil.mp3
    2-Orhan Saygici Bana nasil vazgeç dersin gönül senden vazgeçer mi Rast Alâeddin Yavasça.mp3
    3-Orhan Saygici Neydin güzelim sen güzelim dün gece neydin Sabâ Serif Içli.mp3
    4-Perihan Altindag Sözeri Zevkin ne ise söyle hicâb eyleme benden Nihâvend Lem'î Atli.mp3
    5-Refik Fersan Nikriz Saz Semaisi yili kaydi.mp3
    6-Sabite Tur Gülerman Feryâd ki feryâdima imdâd edecek yok Sehnaz Tanbûri Cemil Bey.mp3
    7-Serap Kuzey Dag basinda tüter duman Nikrîz Kadri Sençalar.mp3
    8-Turgay Kiziltug Sevgi dolu su gönlüm bir kus gibi kanatli Ussâk Bilge Özgen.mp3
    9-Tugçe Becerikli Altin tasta gül kuruttum Acem Kürdî Nîmet Hanim.mp3
    10-Ugur Çinar Adim adim ümit verdigim yollar Muhayyer Kürdî Kutlu Payasli.mp3
    11-Vedat Kaptan Yurdakul Istanbul'da Bogaziçi'nde bir garip Orhan Veli'yim Hicaz Sekip Ayhan Özisik.mp3
    12-Zuhal Egilmez Niçin baktin bana öyle Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    13-Özant Koç Güzel bir göz beni atti bu derin sevdâya Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    14-Ümit Koroglu Sana gönül borcum var ödemek kolay degil Ussâk Bilge Özgen.mp3
    15-Seniz Günes Can hasta gözüm yasli gönül zâr ü perîsân Hicaz Ahmet Râsim Bey.mp3
    16-Ezgi Köker Bir deniz ki gözlerin ölürcesine derin Nihâvend Yavuz Özüstün.mp3
    17-Fahriye Caner Yollarina çiçek koyupta vereyim Hicaz.mp3
    18-Feriha Tunceli Bezmi vaslinda civanim bilesin yok kaderim Acem Kürdî Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
    19-Filiz Satiroglu Dalinda solarken aksamin gülü Ussâk Arif Sâmi Toker.mp3
    20-Firdevs Tezcanli Gül yüzünde güller solsa aglarim Kürdîli Hicazkâr Erol Sayan.mp3
    21-Gönül Söyler Aksam olur sabah olur yâr gelmez Hicâz Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    22-Gül Göre Yazici Ben Aglarim Eller Güler Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    23-Güldehen Terün Uzun yillar ötesinden hatirini sorayim mi Hüzzâm Rüstü Sardag.mp3
    24-Gülsen Bakoglu Meftûnun oldum ey vechi ahsen Kürdîli Hicazkâr Ahmet Mithat Güpgüpoglu.mp3
    25-Hamiyet Turan Gördümse seni rûhuma gir oy demedim ya Ussâk Fehmi Tokay.mp3
    26-Hasan Semerkantli Kis geldi firak açmadadir sîneme yâre Hicaz Sevkî Bey.mp3
    27-Hüseyin Güleç Rûhumda derin yaralar kalbimde derin acilar Gurbet Acem Asîran Kemâl Gürses.mp3
    28-Ilknur Elbilsin Leylâk takivermis saçinin tellerine Hüseyni Bahri Altintas.mp3

63 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Kemal Caner Bu aksam yine derlerimle bas basa kaldim Kürdîli Hicazkâr Suat Sayin.mp3
    2-Koray Safkan Kim görse seni askina hasri emel eyler Hicaz Semsettin Ziyâ Bey.mp3
    3-M.Dogan Dikmen - Bir baska edâ baska bir arzu ile geldin - Acem Kürdi - Avni Anil.mp3
    4-Mehmet Dönmez Kanun Kürdîli Hicazkâr Saz Semaisi Carmen Rasat Aysu.mp3
    5-Mehsem Eyiler Emirgân'in gülleri sakrasir bülbülleri Muhayyer Burhânettin Deran.mp3
    6-Melda Kuyucu Siyah ebrûlerin durûben çatma Ussâk Lem'î Atli.mp3
    7-Melihat Gülses Kaçinci fasli bahar bu solar gider emelim Sultânî Yegâh Cevdet Çagla.mp3
    8-Metin Everes Nazli ipek yumagim Segâh Serif Içli.mp3
    9-Mualla Mukadder Atakan Aksam oldu hüzünlendim ben yine Ussâk Semahat Özdenses.mp3
    10-Mustafa Çaglar Küçüksuda gördüm seni Sehnaz Bûselik Tanbûri Mustafa Çavus.mp3
    11-Mustafa Öztürk Leylâklarin hayâli salkimlarin emeli Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    12-Münir Nûrettin Selçuk Çikar yücelerden haber sorarim Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    13-Nebile Hanim Tersâ güzeli gerdene zünnârini takti Hüzzâm Tanbûri Ali Efendi.mp3
    14-Necmi Riza Ahiskan Yetmez mi sana bister ü bâlin kucagim Muhayyer Rahmi Bey.mp3
    15-Nevra Günay Tosun Için için yaniyor yaniyor bu gönlüm Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    16-Nusret Yilmaz Kaybolan yillarim hesap sorarken Muhayyer Kürdî.mp3
    17-Orhan Saygici Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    18-Pinar Dikmen Hâlâ aciyor gözlerinin yaktigi yerler Ussâk Serif Içli.mp3
    19-Radife Erten Sarap mahzende yillanir askin kalbimde yillaniyor Kürdîli Hicazkâr Sâdi Hosses.mp3
    20-Remzi Oktar Elbet bir gün bulusacagiz bu böyle yarim kalmayacak Muhayyer Kürdî Mustafa Seyran.mp3
    21-Sabite Tur Gülerman Gözümde isvenümâdir hayâli bîbedeli Bayâti Araban Ahmet Râsim Bey.mp3
    22-Safiye Ayla Aksam dönüsü geçtim o esrârli bagindan Hüzzâm Marko ÇolakogluÛdî.mp3
    23-Serap Kuzey Neden hiç dinmiyor gözyaslarin bîçâre gönlüm Nikrîz Avni Anil.mp3
    24-Serdar Kasikçilar Her hâlinle her seyinle güzelsin Günâh bende Muhayyer Erol Sayan.mp3
    25-Sevil Basara Kani Tinaz Gurbete düstügümm gunden beri Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    26-Özant Koç Bir nes'e umdu gönül serâpâ keder oldum. - Nihâvend - Nûri Halil Poyraz.mp3
    27-Inci Yaman Ellerim böyle bos bos mu kalacakti Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    28-Seniz Günes Bahçende safâ hükmediyorken solayim Rast Rüstü Sardag.mp3

64 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Sevval Sentük Zamanla belki geçer bu ask da hicran da Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    2-Suat Yildirim Isterdim misâfir ol içimdeki can gibi Kürdîli Hicazkâr Suat Yildirim.mp3
    3-Tahir Engin Içöz Artik yeserecek bir dalim yok Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    4-Teoman Volkan Özselçuk Hâlâ aciyor gözlerinin yaktigi yerler Ussâk Serif Içli.mp3
    5-Turgay Kiziltug Körfez'deki dalgin suya bir bak göreceksin Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    6-Tülin Yakarçelik Güzel kusum söyle neden güler yüzün Nihavend Muhlis Sabahattin.mp3
    7-Vedat Kaptan Yurdakul Severim can ü gönülden seni tersa çiçegim Hicaz Sevki Bey.mp3
    8-Vedat Çetinkaya Doyulmaz sevgiye kanilmaz aska Hicaz Vedat Çetinklaya.mp3
    9-Zuhal Egilmez Bekledim yillarca lâkin gelmedin ey nazli yâr Hüzzâm Râkim Elkutlu.mp3
    10-Erol Küçükyalçin Seni gönülden sevdim sakin beni birakma Hüzzâm Erdinç Çelikkol.mp3
    11-Ezgi Köker Mümkün mü unutmak güzelim neydi o aksam Nihâvend Râkim Elkutlu.mp3
    12-Faruk Salgar Güzel gün görmesi âvâre gönlüm Hüzzâm Haci Arif Bey.mp3
    13-Firdevs Tezcanli Yalan degil pek kolay olmayacak Hicaz Yusuf Nalkesen.mp3
    14-Gül Göre Yazici Girdim yârin bahçesine gül dibinde gülizâr Kürdîli Hicazkâr Osman Nihat Akin.mp3
    15-Güler Basu Sen Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    16-Gülsen Paykoç Ali Ihsan Kayacan Gördüm seni bir gün yeni acmis güle döndüm Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    17-Hamiyet Turan Her tel saçi bir ter dudagin degdigi yerdir Kürdîli Hicazkâr Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    18-Hamiyet Yüceses Daglari hep kar aldi gülleri hep hâr aldi Karcigar Sadettin Kaynak.mp3
    19-Hasan Semerkantli Leylâklarin hayâli salkimlarin emeli Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    20-Hüseyin Güleç Gönül sana tapali kapin bana kapali Acem Asîran Sadettin Kaynak.mp3
    21-Kemal Caner Bakarim yollarina nerdesin nerdesin sevgilim Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    22-Kemal Caner Yangin olur biz yangina gideriz Bu aksam gün batarken gel Ussâk Türkü.mp3
    23-Kezban Göçmen Kapildim sana bir mecnun gibi Alin yazimsin Hicaz Zekai Tunca.mp3
    24-Koray Safkan Güzel bir göz atti beni bu derin sevdaya Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    25-M.Dogan Dikmen - Bir ihtimal daha var söyle canim ne dersin - Nihâvend - Osman Nihat Akin.mp3
    26-Mediha Demirkiran Hasta kalbimde yanan derdi niçin anlamadin Hüzzâm Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    27-Mehmet Safak Ben seni unutmak için sevmedim Segâh Amir Ates.mp3
    28-Melda Kuyucu Rüyâ gibi uçan yillar biraz durun durun biraz Hicaz Avni Anil.mp3

65 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Melihat Gülses Kader kime sikâyet edeyim seni bilemem Hicaz Avni Anil.mp3
    2-Meral Ugurlu Kandilli yüzerken uykularda Nihâvend Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    3-Mualla Sentop Metin Altay Menekse gözlerde hiç vefâ yokmus Hüzzâm Sekip Ayhan Özisik.mp3
    4-Mustafa Sagyasar Seninle düstüm dile Rast Sabri Süha Ansen.mp3
    5-Mustafa Öztürk Gönül durup dururken bir güle uçtu kus gibi Hüzzâm Sükrü Tunar.mp3
    6-Münir Nûrettin Selçuk Bahar bitti güz bitti artik bülbül ötmüyor Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    7-Müzeyyen Senar Güzel bir göz beni atti bu derin sevdâya Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    8-Necmettin Yildirim Gönlümün içindedir gözden irak sevdigim Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    9-Nevra Günay Tosun Artik bu solan bahçede bülbüllere yer yok Hicaz Alâeddin Yavasça l.mp3
    10-Nusret Yilmaz Anladim sevmeyeceksin beni sen nazli çiçek Hicaz Selâhattin Pinar.mp3
    11-Orhan Saygici Biz de toz pembe görürdük dünyâyi onsekiz yasimizda Hicaz Necdet Tokatlioglu.mp3
    12-Perihan Altindag Sözeri Ben bir yuvasiz kus gibi çamlarda gezerken Kürdîli Hicazkâr Osman Nihat Akin.mp3
    13-Recep Birgit Baga girdim ay çikti karsima bir yar çikti Bayâti Araban Sâdi Hosses.mp3
    14-Sabite Tur Gülerman Gül olsam ya sümbül olsam beni koklarmisin Hüzzam Neveser Kökdes.mp3
    15-Serap Kuzey Gönül ne için âteslere yansin Nikrîz Fâize Ergin.mp3
    16-Serap Mutlu Akbulut Dudaklarinda arzu kollarinda yalniz ben olayim sevgilim Muhayyer Kürdî Kutlu Payasli.mp3
    17-Sevval Sentük Beni birakip burada gitme güzeller güzeli Hüzzâm Ali Senozan.mp3
    18-Suat Yildirim Bir günâh ettimse cânâ sûznâk oldum yeter Sûznâk Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
    19-Süheyla Bilki Gül açilsin dudaginda gülüver Kürdîli Hicazkâr Selâhattin Içli.mp3
    20-Tanburi Refik Fersan Tanbur Taksimi.mp3
    21-Turgay Kiziltug Dil sâd olacak diye kaç yil avuttu felek Hicaz Avni Anil.mp3
    22-Tugçe Becerikli Çok çabuk geçtik inan sevdânin yollarindan Hüzzâm Turhan Tasan.mp3
    23-Umut Akyürek Mesesiz daglarda meleyen kuzu Hicaz Kadri Sençalar.mp3
    24-Vedat Kaptan Yurdakul Sevmediklerinle gönül avutma Rast Misir'li Ibrahim Efendi.mp3
    25-Yesârî Asim Arsoy Ipek sala bürünür lâvantalar sürünür Muhayyer Yesârî Asim Arsoy.mp3
    26-Zeki Eroglu Siyah gözde bin keder Segâh Selâhattin Içl.mp3
    27-Zuhal Egilmez Baharim ilk askim son ümidindin benim Hicaz Müzehher Güyer.mp3
    28-Seniz Günes Bugün sensiz Meram pek nes'esiz durgun Rast Ismail Baha Sürelsan.mp3

66 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Erol Küçükyalçin Sensiz geçecek günleri âhimla eritsem Hüzzâm Serif Içli.mp3
    2-Faruk Salgar Gitmesin gözlerinden piril piril arzular Dua Rast Necdet Tokatlioglu.mp3
    3-Gökhan Sezen Usandirdim mi âyâ gülcemâli arzi hâlimle Hüzzâm Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    4-Gül Yazici Neyse Mecnûn'una Leylâ bana bil sende o sun Karcigar Emin Ongan.mp3
    5-Gülsen Bakoglu Ne o bensiz edebilir ne temelli gidebilir Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    6-Hafiz Burhan Yüzüm sen hâtiram sen meclisim sen mevkîm gülsen Kürdîli Hicazkâr Bîmen Sen.mp3
    7-Hamiyet Turan Degdi saçlarima bahar gülleri Hicaz Bekirof Azeri.mp3
    8-Hamiyet Turan Söyle derdini kaç yil çekecek bu dertli basim Hicaz Hüseyin Mayadag.mp3
    9-Hasan Eylen Inleyen nagmeler rûhumu sardi Nihâvend Zeynettin Maras.mp3
    10-Kemal Caner Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim Hüzzâm Sadettin Kaynak.mp3
    11-Kemal Öncan Bir vefâsiz yâre düstüm hiç beni yâd etmiyor Acem Kürdî Selânik'li Ahmet Efendi.mp3
    12-Koray Safkan Öyle bir âfeti yektâyi emelsin melegim Sabâ Aleko Bacanos.mp3
    13-M.Dogan Dikmen - Bu nevâ-yi dil-hiras âh-i dil ü cânim midir - Bestenigâr - Hâfiz Osman Efendi(Musul'lu).mp3
    14-Mediha Suzan Hanim Gönlümde hazan bülbülü var dinle gönülden Ussâk Zeki Duygulu.mp3
    15-Mehsem Eyiler Baska söz söylemem asktan yana ben Kürdîli Hicazkâr Alâeddin Yavasça.mp3
    16-Melihat Gülses Anar ömrünce gönül giden sevgilileri Ussâk Sükrü Tunar.mp3
    17-Metin Everes Gurbet içimde bir ok Buruk aci Segâh Teoman Alpay.mp3
    18-Mualla Sentop Metin Altay Köprüler yaptirdim gelip geçmeye Segâh Türkü.mp3
    19-Mustafa Öztürk Birlikte bir aksam yine mey nûs edelim gel Kürdîli Hicazkâr Suphi Ezgi.mp3
    20-Münir Nûrettin Selçuk Bir nes'e yarat hasta gönül sen de biraz gül Mâhûr Refik Fersan.mp3
    21-Nazli Kanaat Küçük yasta aldim sazi elime Hüzzâm Türkü.mp3
    22-Necmettin Yildirim Ümitsiz bir aska düstüm aglarim ben hâlime Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    23-Nevra Günay Tosun Dönsen de artik sevemem seni Hüzzâm Mehmet Bürün.mp3
    24-Nusret Yilmaz Rüzgâr söylüyor simdi o yerlerde bizim eski sarkimizi Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    25-Orhan Saygici Bu atesi sen yaktin içime gel de sen söndür Kürdîli Hicazkâr Necdet Tokatlioglu.mp3
    26-Orhan Saygici Zaman akip gider yil olur bir gün Acem Kürdî Ismail Ötenkaya.mp3
    27-Rahmi Sönmezocak Hasta kalbimde açilmis kanayan bir yarasin Hicaz Selâhattin Pinar.mp3
    28-Inci Çayirli Yârin bu kadar cevri gelir miydi hayâle Mâye Zeki Arif Ataergin.mp3

En son Admin tarafından 2014-12-23, 02:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...4 ncü sayfa..

Mesaj tarafından Admin 2014-01-22, 00:57

67 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Recep Birgit Lâzim degil artik bana can sevgilinindir Nisâburek Ismail Hakki Nebiloglu.mp3
    2-Riza Rit Seninle düstüm dile Rast Sabri Süha Ansen.mp3
    3-Selma Sagbas Kalbimi görmek dilersen bir demi mes'udunu Segâh Lem'î Atli.mp3
    4-Serap Mutlu Akbulut Yitirmisim ben gülümü uçurmusum bülbülümü Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    5-Sevim Sinay Mestim bu gece bu gece coskunum sen'im Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    6-Sevval Sentürk Yillari durduracak günesi dogduracak Nihâvend Necdet Tokatlioglu.mp3
    7-Seyyan Hanim Güller dikensiz olmaz Fokstrot Yili kayit.mp3
    8-Suat Yildirim Meltemi esti gülün sarkisi oldu yelin Nihâvend Fahri Bulut.mp3
    9-Süheyla Eren Askin beni durmaz yakar Hüzzâm Segâh Sadettin Kaynak.mp3
    10-Turgay Kiziltug Bir ihtimâl daha var o da ölmek mi dersin Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    11-Turhan Öge Bana bir ask masalindan sarkilar söyle Bûselik Erol Sayan.mp3
    12-Turhan Özek Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn ben kadar Nihâvend Turhan Özek.mp3
    13-Tülin Kusoglu Edemem kimseye hâlim hikâyet Sûznâk Haci Arif Bey.mp3
    14-Vedat Çetinkaya Ceylanlar dolasir bakislarinda Hicaz Vedat Çetinkaya.mp3
    15-Zuhal Egilmez Ömrümün gülüsün gül ki güleyim Ussâk Haydar Tatliyay.mp3
    16-Ümit Koroglu Gelmedin bir kerreden mâ'da neden Ussâk Fehmi Tokay.mp3
    17-Seniz Günes Atesin gözlerini rûha kemend etme sakin Mâhûr Sâdi Isilay.mp3
    18-Evc Saz Semaisi Said Dede.mp3
    19-Fatma Arslanoglu Geçti hayal içinde bunca yil bir gün gibi Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    20-Firdevs Tezcanli Uçtu ellerimizden en güzel günler aylar Mâhûr Avni Anil.mp3
    21-Hamiyet Turan El çek tabib el çek yaram üstünden Hicaz Selâhattin Inal.mp3
    22-Handan Odabasi Servet Önder Emine'm oturmus çesme basina Hüzzâm Zeki Duygulu.mp3
    23-Hasan Eylen Seninle tattim ben her mutlulugu Kürdi Zekai Tunca.mp3
    24-Kemal Caner Devâ bulmayacak mi kalbimdeki bu yara Hüzzâm Zeki Müren.mp3
    25-Koray Safkan Bir günâh ettimse cânâ sûznâk oldum yeter Sûznâk Selânik'li Ahmet Efendi Yayli Tanbur Fahrettin Çimenli.mp3
    26-M.Dogan Dikmen - Ehl-i askin dilinden haberdâr olmayan bilmez - Kürdîli Hicazkâr - Mihran (Bursa'li).mp3
    27-Mediha Demirkiran Düstü enginlere bir ince hüzün Segâh Refik Fersan.mp3
    28-Mehsem Eyiler Elbet bir gün bulusacagiz bu böyle yarim kalmayacak Muhayyer Kürdî Mustafa Seyran.mp3
    29-Melda Kuyucu Gülzâra nazar kildim vîrânemisâl olmus Ussâk Sevkî Bey.mp3
    30-Mualla Mukadder Gönlüm yarali bilmiyorum yar bana n'oldu Hicaz Kadri Sençalar.mp3

68 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Mustafa Erses Bu zevk u safâ sahni çemenzâre de kalmaz Rast Lem'i Atli.mp3
    2-Mustafa Öztürk Rüzgâr kirdi dalimi ellerin günâhi ne Bûselik Selâhattin Erköse.mp3
    3-Münir Nûrettin Selçuk Dün yine günümüz geçti berâber Mâhûr Refik Fersan.mp3
    4-Nazli Kanaat Ben her eylül o parkta o çamlarin altinda Nar tanem Kürdi Yusuf Nalkesen.mp3
    5-Necla Özmen Bülbülüm altin kafeste Muhayyer Kürdî Türkü Muzaffer Sarisözen.mp3
    6-Nermin Demirçay Gelirim demistin giderken hani Hicaz Irfan Özbakir.mp3
    7-Nevra Günay Tosun Ilk aski unutmak çok kolay deme Hicaz Ziyâ Taskent.mp3
    8-Nusret Yilmaz Ne senin askina muhtaç ne esirin olacagim Kürdîli Hicazkâr Muzaffer Ilkar.mp3
    9-Orhan Saygici Geçti artik güzel günler Elveda Nihâvend Zeki Müren.mp3
    10-Remzi Oktar Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum Hicaz Muzaffer Ilkar.mp3
    11-Samime Sanay Ben sana mecbûrum bilemezsin Nihâvend Erol Sayan.mp3
    12-Servet Önder Sevildim sanma cosup aldanma Sultânî Yegâh Arif Sâmi Toker.mp3
    13-Sevval Sentürk Gel gör güzelim hâlimi gel gör neye döndü Rast Necip Gülses.mp3
    14-Suat Yildirim Izmir'linin cumbalidir kafesi Nisâburek Nûri Halil Poyraz.mp3
    15-Suna Batigün Konakçi Yine askinla mi yanip öleyim Nihâvend Saffet Gündeger.mp3
    16-Tahir Engin Içöz Ayrilik var çikan falda Muhayyer Kürdî Selâhattin Içli.mp3
    17-Teoman Volkan Özselçuk Zannim bu ki cânâ beni kurban edeceksin Hicaz Sevkî Bey.mp3
    18-Turgay Kiziltug Nese Öztas Su güzeller güzeli yar gibi geldi bana Nihâvend Necip Mirkelamoglu.mp3
    19-Turhan Öge Sevdâsi henüz sinede gönlüm gibi sagdi Hüzzâm Yorgo Bacanos.mp3
    20-Tugçe Becerikli Bak bahta da ikbâle de nûr indi Hatay'da Acem Kürdî Cevdet Çagla.mp3
    21-Tugçe Pala Sen nazla gezerken güller içinde Rast Kâzim Nâmi Erdölen.mp3
    22-Vedat Çetinkaya Sadiye Erimli Muntazir tesrifine hazir kayik Kürdîli Hicazkâr Haci Arif Bey.mp3
    23-Yasar Özel Bu kadar yürekten çagirma beni Rast Rüstü Sardag.mp3
    24-Yesârî Asim Arsoy Bir lâhza bile ayrilamam sen kucagindan Hüzzâm Yesârî Asim Arsoy.mp3
    25-Zeki Müren Yalniz benim ol el yüzüne bakma sakin sen Rast Selahattin Pinar.mp3
    26-Zuhal Egilmez Ayrilik atesten bir ok Hicaz Fahri Kayahan.mp3
    27-Seniz Günes Kalbim seni bir yaz kusu dinler gibi dinler Kürdîli Hicazkâr Cinuçen Tanrikorur.mp3
    28-Sevil Basara Kani Tinaz Askimi bilmedin gözyasim silmedin Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3

69 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Esra Içöz Elmaliya vurgunum aman Hicaz Kanto Hanende Nasibe Hanim.mp3
    2-Fevzi Arslangil Pesrev Tanbûri Ali Efendi.mp3
    3-Firdevs Tezcanli Hâlâ kanayan kalbimi ask atesi daglar Mâhûr Yorgo Bacanos.mp3
    4-Gökhan Sezen Susmus gece her yer sizi dinlerdi denizden Hüzzâm Râkim Elkutlu.mp3
    5-Gönül Ipek Mehmet Derya Tekrar bana dönsen yine beni sevsen Muhayyer Kürdî Zeki Müren.mp3
    6-Güler Göksel Cevrin yeter artik bu kadar olma sitemkâr Sûznâk Osman Nihat Akin.mp3
    7-Güniz Yilmaz Damlalar damla damla içimde Kürdîli Hicazkâr Sadettin Kaynak.mp3
    8-Hamiyet Turan Hamiyet Turan Su güzeller güzeli yar gibi geldi bana Nihâvend Necip Mirkelamoglu.mp3
    9-Hamiyet Turan Söyle naz mi bu kas çatis benden uzaklara kaçis Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    10-Kemal Caner Sen gönlümde muradim sen hayalimdin Muhayyer Kürdi Ilgün Soysev.mp3
    11-Koray Safkan Süzdükçe güzel gözlerini kalbimi yaktin Sabâ Cevdet Çagla.mp3
    12-M.Dogan Dikmen - Gayridan bulmaz teselli sevdigim - Bestenigâr - Kazasker Mustafa Izzet Efendi.mp3
    13-Mehmet Deryan Gönlümü avutamadim seni söküp atamadim Hicaz Ferit Sidal.mp3
    14-Mehmet Safak Yine hicran ile gün bitti günes batti gönül Segâh Melâhat Pars.mp3
    15-Mehsem Eyiler Sensiz saadet neymis tatmadim bilemem ki Kürdîli Hicazkâr Zeki Müren.mp3
    16-Melihat Gülses Acaba sen misin kederin varmi Hicaz Bimen Sen.mp3
    17-Mes'ud Cemil Violosel Taksimi.mp3
    18-Metin Altay Gözlerin doguyor gecelerime Ne mektup geliyor Ussâk Yusuf Nalkesen.mp3
    19-Mustafa Zeki Çaglarman Ne derin kudreti var o güzel sözlerinin Kürdîli Hicazkâr Mustafa Sunar.mp3
    20-Mustafa Öztürk Bir gizli nigâhimla senin gölgeni sarsam Sabâ Tahsin Karakus.mp3
    21-Münir Nûrettin Selçuk Güzel kusum söyle neden kederlisin Hicaz Muhlis Sabahattin.mp3
    22-Nebile Hanim Ey serenler Türkü.mp3
    23-Necmettin Yildirim Elâ gözlüm mahzun olma gel kapinda kul olayim Karcigar Ridvan Tandogan.mp3
    24-Nevra Günay Tosun Mevsimler yas tutup çöller aglasin Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    25-Nihâvend saz semaisi Refik Fersan.mp3
    26-Nusret Yilmaz Aylar yillar geçti yok senden bir haber Hüzzâm Sekip Ayhan Özisik.mp3
    27-Orhan Saygici Elâ gözlerini sevdigim dilber göster cemâlini görmeye geldim Evc Sadettin Kaynak.mp3
    28-Rast Oyun Havasi.mp3
    29-Inci Yaman Kaleden top atarlar Hüzzâm Türkü.mp3

70 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Recep Birgit Kiz sen ne güzelsin sana gençler tapacaklar Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    2-Riza Rit Durmaz yanar vücûdum âh etmeyip n'ideyim Mâhûr Ilâhi Zekâî Dede.mp3
    3-Semra Ersoylu Dinmiyor hiç bu aksam ne gözyasim ne acim Hüzzâm Ziya Taskent.mp3
    4-Serap Kuzey Egilmez basin gibi gökler bulutlu efem Hicaz Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    5-Servet Önder Söyleme bilmesinler bu askin bittigini Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    6-Sevil Basara Kani Tinaz Karsiyaka'da Izmir'in gülü Kürdîli Hicazkâr Lavtaci Hristo.mp3
    7-Suat Yildirim Sen gözlerine nes'e veren bir çiçek olsam Kürdîli Hicazkâr Misir'li Ibrâhim EfendiÛdî.mp3
    8-Turgay Kiziltug Nese Öztas Biraz kül biraz duman o benim iste Nihâvend Avni Anil.mp3
    9-Tülin Kusoglu Ben sana gönül vereli bak ne hâl oldum Hicazkâr Çorlu'lu.mp3
    10-Zuhal Egilmez Gecelerden bir gece seni bana getirdi Rast Ferit Sidal.mp3
    11-Seniz Günes Derbeder bir âsikim yurdum evim vîrânedir Kürdîli Hicazkâ Zeki Duygulu.mp3
    12-Sevkidil Hanim Gönül düstü yine gülzâri zevke Hüseyni Tatyos Efendi.mp3
    13-Filiz Satiroglu Ördeksiz göllerde avin avlama Ussâk Radife Erten'den alinma.mp3
    14-Gül Yazici Yâd eller aldi beni Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    15-Hamiyet Turan Kus olup uçsam sevgilimin diyarina Segâh Neveser Kökdes.mp3
    16-Kemal Caner Bir avuç pismanlik kaldi elimde Dilimde söz bitti neler söyledim Kürdî Kemal Caner.mp3
    17-Koray Safkan Belki bir sabah geleceksin lâkin vakit geçmis olacak Rast Sekip Ayhan Özis.mp3
    18-M.Dogan Dikmen - Söyle git aglanacak hâlini dildâre gönül - Bestenigâr - Sadettin Kaynak.mp3
    19-Melihat Gülses Seni sevdim seveli kanaryam Hicaz Anonim.mp3
    20-Mustafa Öztürk Sen geldigin zaman mevsim ilkbahardi Hüzzâm Taner Sener.mp3
    21-Mülkiye Toper Aman cânâ beni sâd et Bûselik Fehmi Tokay.mp3
    22-Münir Nûrettin Selçuk Endülüs'te raks Zil sal ve gül Kürdîli Hicazkâr Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    23-Nevra Günay Tosun Hastayim yasiyorum görünmez hayâliyle Hicaz Ûdî Hirant Kenkiloglu.mp3
    24-Nusret Yilmaz Demedim hiç ona kimsin ve nesin sen ne adin Kürdîli Hicazkâr Râkim Elkutlu.mp3
    25-Orhan Saygici Su yüregim can evinde vurdukça Hicaz Yilmaz Pakalinlar.mp3
    26-Radife Erten Ömrümün gülüsün gül ki güleyim Ussâk Haydar Tatliyay.mp3
    27-Serap Mutlu Akbulut Bir çift sevdâli bakisin ask atesi rûhumu sardi Muhayyer Kürdî Taner Sener.mp3
    28-Seniz Günes Geçti âlâmi firâkin cânima Sûznâk Klârnetçi Ibrâhim Efendi.mp3

71 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Sevil Basara Kani Tinaz Kim derdi ki sevgilim bu ask yarim kalacak Nihâvend Alâeddin Sensoy.mp3
    2-Sevim Sinay Nelerim var nelerimBom bili bom Niâavend Sadeddin Kaynak.mp3
    3-Sevval Sentürk Gelmez oldu hiç sesin Gelmeden bahar sen gel Rast Drama'li Hasan Hasgüler.mp3
    4-Suat Yildirim Arabaya tas koydum ben bu yola bas koydum Hüzzâm Sarki.mp3
    5-Süheyla Eren Mest oldu gönül gözlerini gördügüm aksam Karcigar Serif Içli.mp3
    6-Tariki Türk Müzigi Toplulugu Solmadan bagin geçmeden çagin Rast Ilâhi Cüneyt Kosal.mp3
    7-Turgay Kiziltug Aksam oldu hüzünlendim ben yine Ussâk Semahat Özdenses.mp3
    8-Turhan Öge Ne senin askina muhtaç ne esirin olacagim Kürdîli Hicazkâr Muzaffer Ilkar.mp3
    9-Turhan Özek Kalbimin sahibi sensin orda yalniz sen varsin Hüzzâm Sekip Ayhan Özisik.mp3
    10-Umut Akyürek Görmedim ömrümün âsûde geçen bir demini Hicâz Kadri Sençalar.mp3
    11-Ugur Çinar Hiç tükenmeyece sandigimiz askimiz bitecekmiydi Muhayyer Kürdî Necdet Tokatlioglu.mp3
    12-Vedat Çetinkaya Sadiye Erimli Nerdesin sen gönlümün nazli civani nerdesin Kürdîli Hicazkâr Mustafa Sunar.mp3
    13-Yavuz Karabulut Esmer bugün aglamis Hüseyni Sadettin Kaynak.mp3
    14-Zeki Müren Yaniyorken askin atesi ele yar oldu Nihâvend Zeki Müren.mp3
    15-Zuhal Egilmez Hastayim yasiyorum görünmez hayâliyle Hicaz Ûdî Hirant Kenkiloglu.mp3
    16-Zuhal egilmez Söylemek istesem gönüldekini Rast Selâhattin Pinar.mp3
    17-Firdevs Tezcanli Her mevsim içimden gelir geçersin Ussâk Semahat Özdenses Keman Taksimi Mehmet Düzagar.mp3
    18-Gülistan Hanim Karagöz Semaisi.mp3
    19-Hafiz Burhan Sen gözlerine nes'e veren bir çiçek olsam Kürdîli Hicazkâr Misir'li Ibrâhim EfendiÛdî.mp3
    20-Hamiyet Turan Kayboldum kaybolan yillar içinde Hicaz Metin Eryürek.mp3
    21-Hamiyet Yüceses Yalancidir aynalar gir kalbime gör kendini Kürdîli Hicazkâr Selahattin Pinar.mp3
    22-Handan Odabasi Gönül hikâyesi bu garip yollardan geçer Sultânî Yegâh Selâhattin Içli.mp3
    23-Hasan Semerkantli Saçlarina baglanali ey perî Nihâvend Rahmi Bey.mp3
    24-Kemal Caner Dünyada biricik sevdigim sensin Ussâk Necdet Tokatlioglu.mp3
    25-Koray Safkan Indim yârin bahçesine gülden geçilmez Hicaz Dede Efendi.mp3
    26-Inci Çayirli Ne bildim kiymetin ne Bildin kiymetim Nihâvend Alâeddin Yavasça.mp3
    27-Ismail Olgay Varsin gönül askinla harab olsun efendim Nisâburek Lem'î Atli.mp3

72 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-M.Dogan Dikmen - Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak.mp3
    2-Mehsem Eyiler Sariyer'in ortasinda vardir bir çesme Muhayyer Türkü.mp3
    3-Muazzez Abaci Bir sebeple sen gücenmissin bana Evc Kazasker Muistafa Izzet Efendi.mp3
    4-Mustafa Sagyasar Sarap mahzende yillanir Kürdîli Hicazkâr Sadi Hosses.mp3
    5-Münir Nûrettin Selçuk Bir nes'e yarat sende biraz gül Mâhûr Refik Fersan.mp3
    6-Nevin Demirdögen Sonbahar goncasi mi göüsünün üstündeki gül Sûznâk Mustafa Nâfiz Irmak.mp3
    7-Nevra Günay Tosun Olanlar oldu geçti artik sen ne desen de Hüzzâm Yusuf Nalkesen.mp3
    8-Nese Öztas Gülmedi su bahtim Gülmedi gitti Hicaz Sâdi Hosses.mp3
    9-Orhan Saygici Rüzgâr uyumus ay daliyor her taraf issiz Acem Kürdî Refik Fersan.mp3
    10-Orhan Sener Sevgimizin askimizin üstünden sene geçti Hicaz Sâdettin Öktenay.mp3
    11-Remzi Oktar Hançeri askinla ey yâr gönlüm üzre vurma hiç Hicaz Ekrem Güyer.mp3
    12-Suat Yildirim Bu cihânin ve bu askin sonu var Bûselik Suat Yildirim.mp3
    13-Turgay Kiziltug Bir atesim yanarim külüm yok dumanim yok Hicaz Avni Anil.mp3
    14-Tugçe Pala Menekse kokulu yârim Hüseynî Türkü.mp3
    15-Vedat Kaptan Yurdakul Hazan ile geçti gülseni bûstan Hicaz Sadettin Kaynak.mp3
    16-Zeki Müren Zehretme hayâti bana cânânim Acem Kürdî Zeki Müren.mp3
    17-Zuhal Egilmez Bir yangin sonrasi simdi yüregim Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    18-Gönül Akin Sevdi gönlüm ey meleksîmâ seni Acem Kürdî Nikogos Aga.mp3
    19-Güler Basu Sen Yürüdükçe servi de boyun sallanir Evc Türkü.mp3
    20-Gülsen Paykoç Ali Ihsan Kayacan Bahriyelim güzelsin niçin beni üzersin Ussâk Türkü.mp3
    21-Hamiyet Turan Ne yazik bos yere kalbimi yaktin Nihâvend Hüseyin Mayadag.mp3
    22-Hanende Ibrahim Efendi Sari Zeybek Türkü yili kaydi.mp3
    23-Hicaz pesrev.mp3
    24-Kani Tinaz Aglamakla inlemekle ömrüm gelip geçiyor Nihâvend Sadi Hosses.mp3
    25-Kemal Caner Kapin her çalindikça O mudur diyeceksin Muhayyer Kürdî Yusuf Nalkesen.mp3
    26-Koray Safkan Avuçlarimda hâlâ sicakligin var Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    27-M.Dogan Dikmen - Düsünür hep seni rûhum düsünür bî-pâyan - Sedaraban - Semsettin Ziyâ Bey.mp3
    28-Mülkiye Toper Müheyyâ oldu meclis sâkiyâ peymâneler dönsün Hüseynî Râkim Elkutlu.mp3
    29-Münir Nûrettin Selçuk Ver sâkî tâzelendi derdim bu gece Mâhûr Refik Fersan.mp3
    30-Ismet Olgaç Ey âsiki sâdiklar gel Hû diyelim yâ Hû Evc Ilâhi Cüneyt Kosal.mp3

73 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Nebile Hanim Firâkin sînemi daglar Sabâ Zemzeme Mahmut Celâleddin Pasa.mp3
    2-Necmi Riza Ahiskan Derya da deryaliklar suda oynar baliklar Nihâvend Türkü.mp3
    3-Nesrin Sipahi Birlikte bu aksam çikalim seyre civânim Nevâ Serif Içli.mp3
    4-Nevra Günay Tosun Nese Öztas Dertli ne aglayip gezersin burda Gülizâr Erol Sayan.mp3
    5-Nevra Günay Tosun Pismân olur da bir gün dönersen bana geri Hüzzâm Irfan Özbakir.mp3
    6-Nese Can Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver Hicaz Avni Anil.mp3
    7-Nusret Yilmaz Yillarca yazik bos yere hülyâlara kandim Hicaz Yesâri Âsim Arsoy.mp3
    8-Orhan Saygici Bir dalda iki kiraz biri al biri beyaz Sabâ Türkü.mp3
    9-Orhan Saygici Semti dildâre bu demler güzerin var mi sabâ Sabâ Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    10-Remzi Oktar Bu atesi sen yaktin içime gel de sen söndür Kürdîli Hicazkâr Necdet Tokatlioglu.mp3
    11-Sabite Tur Gülerman Bir gönülde iki sevdâ sonu bilmem ne olur Muhayyer Ahmet Râsim Bey.mp3
    12-Safiye Erdeger Dudaklarinda arzu kollarinda yalniz ben olayim sevgilim Muhayyer Kürdî Kutlu Payasli.mp3
    13-Sevil Basara Su seven kalbime bir teselli Nihâvend Ertugrul Yalçinkaya.mp3
    14-Seyyan Hanim Benim gönlüm sarhostur yildizlarin altinda Nihâvend Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    15-Seyyan Hanim Zavalli ask Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    16-Suat Yildirim Gözlerinden gönlüme ilik bir bahar indi Sûznâk Teoman Alpay.mp3
    17-Süheyla Eren Düs ben gibi aska sadâkat ne imis gör Sabâ Serif Içli.mp3
    18-Turhan Özek Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi Hicaz Alâeddin Yavasça.mp3
    19-Tugçe Pala Sadiye Erimli Potpori.mp3
    20-Vedat Kaptan Yurdakul Yalniz benim ol el yüzüne bakma sakin Rast Selâhattin Pinar.mp3
    21-Yesârî Asim Arsoy Canim diyerek kokladigim tatli kadinsin Sedaraban Yesârî Asim Arsoy.mp3
    22-Zuhal Egilmez Seni sesini gözlerinin rengini unutabilsem Hüzzâm Sâdi Hosses.mp3
    23-Özant Koç Yine hazan mevsimi geldi Nihâvend Sekip Ayhan Özisik.mp3
    24-Ümit Koroglu Yine bu yil ada sensiz içime hiç sinmedi Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    25-Seniz Günes Hâfiz'in kabri olan bahçede bir gül varmis Rindlerin ölümü Rast Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    26-Seniz Günes Ne küstün bîsebep öyle Hicaz Sekerci Hafiz Cemil Bey.mp3
    27-Fahriye Caner Ey sevgili yar askinla agliyorum yana yakila Rast Kadri Sençalar.mp3
    28-Gönül Ipek Bir sebeple sen gücenmissin bana Evc Kazasker Muistafa Izzet Efendi.mp3

74 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Güldehen Terün Dünyada biricik sevdigim sensin Ussâk Necdet Tokatlioglu.mp3
    2-Handan Odabasi Uzun yillar ötesinden hatirini sorayim mi Hüzzâm Rüstü Sardag.mp3
    3-Hüseyin Güleç Gam çekme güzel n'olsa bahârin sonu yazdir Acem Asîran Arif Sâmi Toker.mp3
    4-Karcigar Oyun Havasi.mp3
    5-Kevser Tanrikut Cânâ rakibi handân edersin Ussâk Giriftzen Asim Bey.mp3
    6-Koray Safkan Ömrümce hep adin adim her yerde seni aradim Rast Irfan Özbakir.mp3
    7-Kutlu Payasli Askinla harab oldugumu söyleyebilsem Evc Artaki Candan.mp3
    8-M.Dogan Dikmen - Ey gönül bir derde düstün derdinin dermâni yok - Bestenigâr - Sadettin Kaynak.mp3
    9-M.Dogan Dikmen - Mestâne-nigâh sûh durusun câna can ekler - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça.mp3
    10-Melihat Gülses Tanrima sükür olsun seni gördüm düsümde Rast Ridvan Tandogan.mp3
    11-Meral Ugurlu Anlatamam bu askin hikâyesi derindir Nihâvend Mustafa Çaglar Resat Aysu Saz Semaisi.mp3
    12-Metin Everes Yâri gördüm bir hayâl oldu bana Nisâburek Markar Aga.mp3
    13-Mualla Sentop Metin Altay Hüzzâm potpori.mp3
    14-Murat Irkilata Yasamak yalan belki yalan delice sevmek Hicaz Sâdettin Öktenay.mp3
    15-Mustafa Erses Hayâl deryâsina ben bâzi bâzi dalmasam bir türlü Hüseyni Selâhattin Pinar.mp3
    16-Mülkiye Toper Gönül harareti sönmez sarabi kevserle Bûselik Sükrü Senozan.mp3
    17-Münir Nûrettin Selçuk Ver sâkî tâzelendi derdim bu gece Mâhûr Refik Fersan.mp3
    18-Nadir Duyguluses Kahküllerin bir deste açilmis güle benzer Gazel.mp3
    19-Nazan Sivaci Gönül nedir bilene gönül veresim gelir Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    20-Necla Özmen Sira sira duran daglar benim hâlim viran daglar Nikriz Seyfi Güldagi.mp3
    21-Nesrin Sipahi Gonca açmaz gül olmaz bahari yok gönlümün Nevâ Selâhattin Pinar.mp3
    22-Nevra Günay Tosun Sen benim gönlümde açan son güldün Nihâvend Emin Ongan.mp3
    23-Nezihe Hanim Atesin gözlerini rûha kemend etme sakin Mâhûr Sâdi Isilay.mp3
    24-Inci Yaman Bunca cevrinle gönül ülkesi virâne olur Kürdîli Hicazkâr Emin Ongan.mp3

75 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Nezihe Uyar Hanim Kirik kalbimi incitme çünkü kalbim yâreli Hicâz Kadri Sençalar.mp3
    2-Nusret Yilmaz Sen saçlarima kosan aklar gibisin Hicaz Avni Anil.mp3
    3-Oktay Cantürk Ben melanet hirkasini kendim giydim eynime Türkü.mp3
    4-Orhan Saygici Sazimda niyâzimda âhimda hep sen varsin Acem Kürdî Nûri Halil Poyraz.mp3
    5-Perihan Altindag Sözeri Gurbetten gelmisim yorgunum hanci Ussâk Selâhattin Inal.mp3
    6-Rahmi Sönmezocak Kâküllü yesil gözlü beyaz tenli güzelsin Kürdîli Hicazkâr Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3
    7-Rast Oyun Havasi.mp3
    8-Riza Rit Sâhilde o hos bûseleri aldigim aksam Nihâvend Yesârî Asim Arsoy.mp3
    9-Selim Öztas Dur açma falin bakma sakin öylece kalsin Ussâk Tûran Yalçin.mp3
    10-Semra Ersoylu Seni çilgin gibi sevdim Hüzzâm Akin Özkan.mp3
    11-Suat Yildirim Yildizli semâlardaki hasmet ne güzel sey Kürdîli Hicazkâr Sâdi Hosses.mp3
    12-Suphiye Hanim Kinigin yollari.mp3
    13-Tanburi Refik Fersan Acem Asiran Medhal.mp3
    14-Turgay Kiziltug Nese Öztas Uzun yillar bekledim Manolyam Kürdîli Hicazkâr Zeki Müren.mp3
    15-Turhan Özek Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsam da ben Nihâvend Ekrem Güyer.mp3
    16-Tugçe Becerikli Yanaklarin çiçektir gönlüm bir kelebektir Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    17-Zuhal Egilmez Gezer dolasirsin her an gönülde Ussâk Sükrü Tunar.mp3
    18-Sehap Efendi Tâzelendi tâbi âlem herkesin bak sevki var Hüzzâm Haci Arif Bey.mp3
    19-Seniz Günes Hastayim yalnizim seni yanimda sanip da Hicaz Lem'i Atli.mp3
    20-Zeki Eroglu Sen sarki söyledigin zaman mevsimler degisir gibi Sultânî Yegâh Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    21-Faruk Salgar Ey hüsnü cemâl âleme sen darbi meselsin Hüzzâm Ahmet IrsoyZekâîzâde.mp3
    22-Gül Yazici Gözlerin hayran bakarmis görmeyip isrârimi Ussâk Serif Içli.mp3
    23-Hafiz Asir Kis geldi firak açmadadir sîneme yâre Hicaz Sevkî Bey.mp3
    24-Hamiyet Turan Ne bildim kiymetin ne Bildin kiymetim Nihâvend Alâeddin Yavasça.mp3
    25-Hasan Eylen Gözlerimden akan yas olsan inanmiyorum Kürdîli Hicazkâr Alâeddin Yavasça.mp3
    26-Kani Karaca Düstüm düseli mihneti dünyâya usandim Tâhir Bûselik Haci Fâik Bey.mp3
    27-Kezban Göçmen Kapildim gidiyorum bahtimin rüzgarina Hicaz Kaptanzâde Ali Rizâ Bey.mp3

76 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Koray Safkan Nedir sen de sana layik efendim Sabâ.mp3
    2-M.Dogan Dikmen - Ey gül ne aceb silsile-i müsk-i terim var - Nisâburek - Yusuf Ziyâ Pasa.mp3
    3-Melda Kuyucu Bu gece dügün dernek binbir geceden örnek Ussâk Sadettin Kaynak.mp3
    4-Mualla Gökçayli Sevdim seni bir su gibi duruldum Kaptanzâde Ali Riza Bey.mp3
    5-Mustafa Sagyasar Ayaginda kundura yar gelir dura dura Ussâk Türkü.mp3
    6-Mustafa Çaglar Askimizda dügüm var çözemez onu eller Gülizâr Muzaffer Ilkar.mp3
    7-Münir Nûrettin Selçuk Dün yine günümüz geçti berâber Mâhûr Refik Fersan.mp3
    8-Müzehher Güyer Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsamda ben Nihavend Ekrem Güyer.mp3
    9-Necdet Erdemli Sen arzu ettin bu ayrilik senden eserdir Hüzzâm Osman Nihat Akin.mp3
    10-Nevra Günay Tosun Her seydi benim için bir candi bir nefesti Nihâvend Yildirim Gürses.mp3
    11-Nevzat Güyer Siyah ebrûlerin durûben çatma Ussâk Lem'î Atli.mp3
    12-Nese Öztas Bir alev bir isik senin bakisin Nihâvend Avni Anil.mp3
    13-Nihâvend Arap oyun havasi Necip Gülses.mp3
    14-Nursal Ünsal Birtek Hatiralar Beni de alin ne olur koynunuza hâtiralar Hisâr Bûselik Selâhattin Pinar.mp3
    15-Nurten Demirkol Güzel gün görmedi âvâre gönlüm Hüzzâm Haci Arif Bey.mp3
    16-Orhan Saygici Söyle naz mi bu kas çatis benden uzaklara kaçis Kürdîli Hicazkâr Yusuf Nalkesen.mp3
    17-Orkun Cecelioglu Sen saçlarima kosan aklar gibisin Hicaz Avni Anil.mp3
    18-Safiye Ayla Varsin gönül askinla harab olsun efendim Nisâburek Lem'î Atli.mp3
    19-Selma Sagbas Neden sevdim bilmem neden Segâh Neveser Kökdes.mp3
    20-Selçuk Aygan Keklek daglarda sagilar Hüseyni Türkü.mp3
    21-Serap Kuzey Aman avci vurma beni Segâh Türkü.mp3
    22-Suat Yildirim Derdimi ummana döktüm âsumâna inledim Hicaz Serif Içli.mp3
    23-Suphiye Hanim Gece ayin ondördü koyda tenha.mp3
    24-Süheyla Eren Afveyle günâhim n'olur ey sûhpesendim Ussâk Ali Bey EnderûnîHanende Kopie.mp3
    25-Süheyla Eren Afveyle günâhim n'olur ey sûhpesendim Ussâk Ali Bey EnderûnîHanende.mp3
    26-Tahir Engin Içöz Gönlüm özledikçe görürdüm hele Muhayyer Kürdî Sadettin Kaynak.mp3
    27-Seniz Günes Kalbim yine üzgün seni andim da derinden Bayâti Selâhattin Pinar.mp3

77 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Tanburi Necdet Yasar Saz Semaisi Mes'ud Cemil.mp3
    2-Teoman Volkan Özselçuk Gittin biraktin beni gurbet ellerde Kürdîli Hicazkâr Emin Ongan.mp3
    3-Turgay Kiziltug Bir mevsim o yollardan o yaz bahçelerinden Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    4-Tülin Yakarçelik Yine feryâd ediyor çirpiniyor bir bülbül Evcârâ Bâki Duyarlar.mp3
    5-Vedat Çetinkaya Yikilmazdim daglar gibi sevginle Muhayyer Kürdî Vedat Çetinkaya.mp3
    6-Yildirim Gürses Gittin biraktin beni gurbet ellerde Kürdîli Hicazkâr Emin Ongan.mp3
    7-Zekai Tunca Sabahla üzerinde bir gonce güzelligi Hicaz Zekâi Tunca.mp3
    8-Ümit Koroglu Bir günes bahtima bir gün dogacaktir sanirim Ussâk Osman Nihat Akin.mp3
    9-Erol Küçükyalçin Karanfil oylum oylum geliyor selvi boylum Hicaz Türkü.mp3
    10-Güldehen Terün Ömrümce hep adim adim her yerde seni aradim Rast Irfan Özbakir.mp3
    11-Güler Göksel Ayri düstüm sevgilimden dünyâ bana dar oldu Sûznâk Yesârî Asim Arsoy.mp3
    12-Güniz Yilmaz Gönül sevdâ seline kapilma sakin Dilkeshâverân Zeki Arif Ataergin.mp3
    13-Hafiz Sami Efendi Asik oldum yavrucagim Rast Enderûnî Ali Bey.mp3
    14-Hasan Semerkantli Kûsei nisyâna atti sevdigim yâd etmiyor Hicaz Aleko Bacanos.mp3
    15-Hilal Çelebi Sen vefâsiz bir peri sen zâlimin birisin Bayâti Kadri Sarman.mp3
    16-Kani Tinaz Uzun yillar bekledimManolyam Kürdîli Hicazkâr Zeki Müren.mp3
    17-Kemal Caner Asuman Aslim Görgün Ask böyledir ask böyledir asiki sevdâ söyletir Nihâvend Sadettin Kaynak.mp3
    18-Kemal Misirli Gönlümü baska emellerle avutsaydim Nihâvend Melâhat Pars.mp3
    19-Keman Caner Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin Nihâvend Muzaffer Ilkar.mp3
    20-Klasik Koro Geçti o gamli eyyâmi sermâ Tâhir Bûselik Rahmi Bey.mp3
    21-Koray Safkan Yillar sonra rastladim çocukluk sevgilime Muhayyer Kürdî Yildirim Gürses.mp3
    22-Koro Anadolu destani Cihanda sen teksin Gerdâniye Necdet Varol.mp3
    23-Koro Yüz yil yüz yil seninle olmak seninle yasamak Mars Kaya Bekat.mp3
    24-Iclal Eroglu Kalbimin sahibi sensin orda yalniz sen varsin Hüzzâm Sekip Ayhan Özisik.mp3
    25-Ilknur Elbilsin Severim her güzeli senden eserdir diyerek Hicâz Lem'i Atli.mp3
    26-Irfan Dogrusöz Geçti zahmi tîri hicrin tâ dili nâsâdima Kürdîli Hicazkâr Haci Arif Bey.mp3
    27-Izettin Ökte Yayli Tanbur Taksimi.mp3

78 - Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi...

1-Lale Mumcu Gözümde kimseler yok bir sen varsin bir de ben Rast Suat Yildirim.mp3
    2-Lale Ipek Hanim Lûtfeyle güzel gel de benim gönlümü sâd et Hicazkâr Artaki Candan.mp3
    3-M.Dogan Dikmen - Gönlüm yine ol sûh-i sitemkâre mi kaldi - Acem Kürdî - Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    4-Mehmet Özkaya Sarkim türküm gazelim Alim yesilim sarim Hicaz Hüseyin Gökmen.mp3
    5-Mehsem Eyiler Ne çikar bahtimiza ayrilik varsa yarin Muhayyer Kürdî Gündogdu Duran.mp3
    6-Mes'ud Cemil Yönetiminde Koro Ceyhun arayan dîdei giryânimi görsün Sûzidil Tanbûri Ali Efendi.mp3
    7-Metin Altay Geçti ömrüm yine hâlâ ben o bin derd ileyim Nihâvend Selâhattin Pinar.mp3
    8-Mualla Mukadder Derdine essiz aglar gönülden yaralilar Segâh Kadri Sençalar.mp3
    9-Muazzez Abaci Dilimi baglasalar anmasam hiç adini Hüzzâm Selâhattin Altinbas.mp3
    10-Mustafa Öztürk Hapishanelere günes dogmuyor Muhayyer Sümbüle Bozlak.mp3
    11-Müzeyyen Senar Körfezdeki daldin suya bir bak göreceksin Nihâvend Osman Nihat Akin.mp3
    12-Müzeyyen Yildizdogan Asik olmak yasakmis sanki seni sevmek günahmis sanki.mp3
    13-Müserref Hanim Sinemde bir aksam dönüp oksa bir dem Gazel.mp3
    14-Nevra Günay Tosun Rüzgâr söylüyor simdi o yerlerde bizim eski sarkimizi Muhayyer Kürdî Sekip Ayhan Özisik.mp3
    15-Nurten Demirkol Sarkim türküm gazelim Alim yesilim sarim Hicaz Hüseyin Gökmen.mp3
    16-Seniz Günes Seninle basbasayiz yine mehtâb ve deniz Nihâvend Nûri Halil Poyraz.mp3
    17-Koro Kahraman irkima sizmis ihânet Rast Müserref Akay.mp3
    18-Nasib Hanim Ben neler çekmekteyim bilsen dili avareden Ussâk Gazel.mp3
    19-Necmettin Yildirim Çamlar arasindan süzülürken mehtâb Kürdîli Hicazkâr Muzaffer Ilkar.mp3

79 - Cesitli Sanatcilardan Solo Sarkilar - TSM - 4 Bölüm...

Bölüm 1...

01 - Melâhat Pars - Gözümden gitmiyor bir dem hayâli - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akin .mp3
    01 - Meral Ugurlu-Bir düsün böyle mi çarpardi su kalbim daha dün-Muhayyer Bûselik-Ismail Baha Sürelsan.mp3
    01 - Muazzez Abaci - Derdimi ummana döktüm âsumâna inledim - Hicaz - Serif Içli.mp3
    01 - Muazzez Abaci - Gölgesinde mevsimler boyu oturdugumuz - Hicaz - Yusuf Nalkesen.mp3
    01 - Mülkiye Toper - Her zahm-i ciger-sûze devâkâr aranilmaz - Hicaz - Giriftzen Asim Bey.mp3
    01 - Mülkiye Toper - Sâkiyâ mey sun ki bir gün lâlezâr elden gider - Hicaz - Melâhat Pars.mp3
    01 - Mustafa Erses - Ey sabâh-i hüsn ü ânin âfitâb-i enveri - Hüzzâm - Leylâ Saz.mp3
    01 - Mustafa Erses - Sükûnda geçer ömrüm seyri gibi enhârin - Hüzzâm - Bîmen Sen.mp3
    01 - Nermin Demirçay - Seni sesini gözlerinin rengini - Hüzzâm - Sâdi Hosses.mp3
    01 - Nermin Demirçay - Yâr yolunu kolladim (Akasyalar açarken) - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    01 - Radife Erten - Ask olsun o rindâne ki gönlümde emel yok - Ussâk - Sevkî Bey.mp3
    01 - Radife Erten - Sevenleri sev sen de sitemkâr olma gönül - Ussâk - Fehmi Tokay.mp3
    01 - Sâdi Hosses - Hicrân açmistir sinede yâre - Mâhûr - Sâdi Hosses.mp3
    01 - Sâdi Hosses - Ne dökmek istesem yas var -  Hüzzâm - Sâdi Hosses.mp3

Bölüm 2...

02 - Melâhat Pars - Gitmesin hayâlin ölürüm dîdeden - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Erköse.mp3
    02 - Melâhat Pars - Karsiyaka'da Izmir'in gülü - Kürdîli Hicazkâr - Lavtaci Hristo .mp3
    02 - Muazzez Abaci - Açmazsan eger kalbime sen yâre-i hicran - Hicaz - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    02 - Muazzez Abaci - Yillar ne çabuk geçti o günler arasindan - Hicaz - Bîmen Sen.mp3
    02 - Mülkiye Toper - Baharin zamani geldi - Hicaz - Dede efendi.mp3
    02 - Mülkiye Toper - Hançer-i askinla ey yâr gönlüm üzre vurma hiç - Hicaz - Ekrem Güyer.mp3
    02 - Mustafa Erses - Güzel gün görmedi âvâre gönlüm - Hüzzâm - Haci Arif Bey.mp3
    02 - Mustafa Erses - Son hâtira askimda kalan bir sari saçti - Hüzzâm - Artaki Candan.mp3
    02 - Nermin Demirçay - Agyâr ile sen gest ü güzâr eyle çemende - Hicaz - Bîmen Sen.mp3
    02 - Nermin Demirçay - Anladim sevmeyeceksin beni sen nazli çiçek - Hicaz - Selâhattin Pinar.mp3
    02 - Radife Erten - Bir tek bakisin sihrine yandin deli gönül - Ussâk - Fehmi Tokay .mp3
    02 - Radife Erten - Cihanda var midir acep böyle yâr - Ussâk Kosma.mp3

Bölüm 3...

03 -  Muzaffer Birtan - Içime hep hüzün doluyor - Rast - Yildirim Gürses .mp3
    03 - Ekrem Kongar - Bak ne hâle koydu bu baht-i siyah - Hicaz -   Haci Arif Bey .mp3
    03 - Ekrem Kongar - Kamer-çehre perî-rû tende cânim - Hicaz - Haci Arif Bey .mp3
    03 - Muazzez Abaci - Al goncayi deremedim yar yüksekte eremedim - Hicaz - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    03 - Muazzez Abaci - Çiksam su daglarin yücelerine - Hicaz - Arif Sâmi Toker.mp3
    03 - Mustafa Erses - Agyâr ile sen gest ü güzâr eyle çemende - Hicaz -   Bîmen Sen.mp3
    03 - Mustafa Erses - Terk et beni artik yetisir sende vefâ yok - Hicâz - Fehmi Tokay.mp3
    03 - Muzaffer Birtan - Sevdâ ile dillendi bu son sarki sesinle - Rast - Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    03 - Necmi Riza Ahiskan - Dil yâresini andiracak yâre bulunmaz - Hicaz - Sevkî Bey.mp3
    03 - Necmi Riza Ahiskan - Mümkün mü unutmak güzelim neydi o aksam - Nihâvend - Râkim Elkutlu .mp3
    03 - Nermin Demirçay - Ada sâhillerinde bekliyorum - Hicaz Türkü.mp3
    03-Meral Ugurlu-Günler nasil olsa geçiyor fakat ermiyor geceler-Muhayyer Bûselik-Ismail Baha Sürelsan.mp3

Bölüm 4...

04 - Ekrem Kongar - Afveyle suçum ey gül-i ter basima kakma - Hicaz - Sevkî Bey.mp3
    04 - Ekrem Kongar - Demem cânâ beni yâd et  - Hicaz -   Sevkî Bey .mp3
    04 - Meral Ugurlu - Yalandir dogustan sarhos oldugum -  Bûselik  - Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    04 - Muazzez Abaci - Geçti sevdâlarla ömrüm ihtiyâr oldum bugün - Bayâti - Nûri Halil Poyraz.mp3
    04 - Muazzez Abaci - Seni ne çok sevdigimi söylesemde bilemezsin - Bayâti - Erol Sayan.mp3
    04 - Mustafa Erses - Anladim sevmeyeceksin beni sen nazli çiçek - Hicaz - Selâhattin Pinar.mp3
    04 - Mustafa Erses - Yesil gözlerini ufkuma ger ki - Hicaz - Sadettin Kaynak.mp3
    04 - Muzaffer Birtan - Gün olur âsika Mecnun gibi Leylâ görünür - Rast - Dogan Ergin.mp3
    04 - Muzaffer Birtan - Mevsim gibi kayboldu da vuslat beni cânâ - Rast - Kâzim Nâmi Erdölen .mp3
    04 - Necmi Riza Ahiskan - Evlerinin önü Mersin - Nihâvend Türkü.mp3
    04 - Necmi Riza Ahiskan - Su gelen atli midir sorun Bagdat'lidir - Hicaz Türkü.mp3
    04 - Sâdi Hosses - Askin ile gündüz gece giryânim efendim - Acem Kürdî - Sâdi Hosses.mp3
    04 - Sâdi Hosses - Ben cüdayim - Gazel.mp3

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty Geri: Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...

Mesaj tarafından Admin 2018-12-16, 23:52

Linkler yenilenmistir...
    seckin1akinci

Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm... Empty Geri: Cesitli Sanatcilardan Türk Sanat Müzigi - 79 Bölüm...

Mesaj tarafından seckin1akinci 2019-07-17, 20:22

tşk………...
    Mehmet ERKAN

Mesaj tarafından Mehmet ERKAN 2019-12-10, 18:47

teşekkürler
    cemoxy

Mesaj tarafından cemoxy 2021-04-18, 21:14

emeklerinize sağlık

Forum Saati 2024-03-19, 04:51