Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Captur11Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Captur11Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Captur11 
Seheryeli (2223)
Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Captur11Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Captur11Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet Empty Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet

Mesaj tarafından Admin 2014-05-26, 00:50

Vedat Kaptan Yurdakul - TSM Sarkilari - 75 Adet...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

Vedat Kaptan Yurdakul - Bölüm 1...

Vedat Kaptan Yurdakul - Açil ey gonce-i sad-berg yarasir - Hicazkâr - Haci Arif Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Aglar gezerim sâhili sanki benimlesin - Hicaz - Alâeddin Yavasça.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Aglatip küstüreceksen boynumu büktüreceksen - Hicazkâr - Alâeddin Sensoy.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Âhimi hicrânimi sakladim gizli tutdum - Nihâvend - Selahattin Inal.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Anlatilmaz bin derd ile geçiyor çileli ömrüm - Hicaz - Erdogan Yildizel.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Apansiz uyanirsan gecenin bir yerinde - Hicaz - Rüstü Sardag.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Asik oldum yavrucagim - Rast - Enderûnî Ali Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Âsiklarinin hâline ey mâh acimazsin - Hicaz - Haci Fâik Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Askinla sürünsem yine askinla delirsem - Hüzzâm - Selâhattin Pinar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Bahar geldi gül açildi aska geldi bülbül-Hicazkâr-Muhlis Sabahattin Ezgi.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Bahar gelmis n'eyleyim n'eyleyim bahari yazi - Nihâvend - Sekip Ayhan Özisik.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Bekledim fecre kadar gelmedin - Hicazkâr - Râkim Elkutlu.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Ben sana gönül vereli bak ne hâl oldum - Hicazkâr - Çorlu'lu.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Ben sözüne baglamam bel - Hicazkâr - Nûman Aga.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Bir nigah et kahr ile sen bakma Allah askina - Sabâ - Zeki Arif Ataergin.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Bu yerler ne füsunkârdi - Hicaz - Sadettin Kaynak.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Bugün sensiz Meram pek nes'esiz durgun - Rast - Ismail Baha Sürelsan.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Çiçekler derleyeyim bir demet eyleyeyim - Hicazkâr - Muzaffer Ilkar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Cüdâ düstü gözümden izâri - Rast - Giriftzen Asim Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Esti nesîm-i nev-bahar açildi güller subh-dem - Rast - Haci Arif Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Ezelden âsînanim ben ezelden hem-zebânimsin - Hüseyni - Serif Içli.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Fitneler gizlemis mahmûr gözüne - Rast - Mahmut Celâleddin Pasa.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Gel seninle yarin ey serv-i revân - Hicazkâr - Sâdullah Efendi.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Gönlümün içindedir gözden irak sevdigim - Hicaz - Sadettin Kaynak.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Görmedim ömrümün âsûde geçen bir demini - Hicâz - Kadri Sençalar.mp3

Vedat Kaptan Yurdakul - Bölüm 2...

Vedat Kaptan Yurdakul - Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi-Hicaz-Muzaffer Ilkar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Gülü susuz seni asksiz birakmam - Kürdî - Zekâi Tunca.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Gülünce gözlerinin içi gülüyor - Hicaz - Irfan Özbakir.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Hâb-gâh-i yâre girdim arz için ahvâlimi - Rast - Giriftzen Asim Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Hazan ile geçti gülsen-i bûstan - Hicaz - Sadettin Kaynak.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Her derde sifâ gögsünü koklar bayilirdim - Hicazkâr - Kadri Sençalar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Her seydi benim için bir candi bir nefesti - Nihâvend - Yildirim Gürses.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Hicrân ü elem açti yine sinede yâre - Hicaz - Haydar Tatliyay.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Içime hep hüzün doluyor - Rast - Yildirim Gürses.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Istanbul'da Bogaziçi'nde bir garip Orhan Veli'yim-Hicaz-Sekip Ayhan Özisik.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Kalbim kaniyor durmadan en tatli çaginda - Hüzzâm - Sadettin Kaynak.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavasça.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Kulagimdan gitmiyor ninni sesin - Hicazkâr - Özcan Korkut.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Mâni oluyor hâlimi takrire hicâbim - Hicazkâr - Tatyos Efendi.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Mâvi atlaslar giyersin - Rast - Tatyos Efendi.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Mâziyi nasil taslara çizmisse denizler - Rast - Nihâl Erkutun.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Mükedder derd-i peyderpeyle simdi - Rast - Haci Arif Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Ne çikar bahtimiza ayrilik varsa yarin - Muhayyer Kürdî - Gündogdu Duran.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Nerdesin nerde aceb gamla biraktin da beni - Hicazkâr - Leylâ Saz.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Niçin a sevdigim niçin - Hicaz - Nikogos Aga.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - N'olur bir an bana olsan vefâkâr - Hicazkâ - Mildan Niyâzi Ayomak.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Ömrümce hep adim adim her yerde seni aradim - Rast - Irfan Özbakir.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Saçinin tellerine gönlümü takti kader - Rast - Selâhattin Inal.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Saçlarin târ ü mâr gözlerinde nem atese benzerdin-Rast-Sekip Ayhan Özisik.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul- Lezzet almis geçmiyor sevdâ-yi dildârdan gnl-Hicazkâr-Ahmet Mithat Güpgüpoglu.mp3

Vedat Kaptan Yurdakul - Bölüm 3...

Vedat Kaptan Yurdakul - Sebâbet gitti de elden basimdan gitmiyor sevdâ - Rast - Sekerci Cemil Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Semt-i dildâre bu demler güzerin var mi sabâ - Sabâ - Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Sen hep beni mâzideki hâlimle tanirsin - Hicaz - Selâhattin Inal.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Senden ayri yasayamam çünki çok sevdim seni - Rast - Hüseyin Coskuner.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Senden uzak günlerim zindân oluyor - Rast - Alâeddin Yavasça.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Severim can ü gönülden seni tersa çiçegim - Hicaz - Sevki Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Severim her güzeli senden eserdir diyerek - Hicâz - Lem'i Atli.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Sevgimizin askimizin üstünden sene geçti mevsim geçti-Hicaz-Sadettin Öktenay.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Sevmediklerinle gönül avutma - Rast - Misir'li Ibrahim Efendi.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver - Hicaz - Avni Anil.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Sitemler örüyor kaderin agi - Muhayyer Kürdî - Mehmet Ilgin.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Sormamissin hiç kimseden (Gitmek mi zor kalmak mi zor)-Hicaz-Yusuf Nalkesen.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Söyle güzel sana n'oldu gül gibi soldun - Hicazkâr - Muzaffer Ilkar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Uyusam gögsüne koysam da su hummali basi - Rast - Sükrü Tunar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Var mi hâcet söyleyim ey gül-tenim - Muhayyer Kürdî - Nikogos Aga.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Visâl-i yâr ile mest ol hayâle dalma gönül - Hicazkâr - Râkim Elkutlu.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Vuslatindan gayri el çektim yeter ey bî-vefâ - Rast - Haci Arif Bey.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yaklasiyor gün be gün ömrümüz son mevsime - Rast - Selâhattin Inal.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yakut mine zümrüt bana birdir kayalarla - Hicaz - Cinuçen Tanrikorur.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yalniz benim ol el yüzüne bakma sakin - Rast - Selâhattin Pinar.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yemin ettim bir kere dönmem geri bunu bil - Rast - Selâhattin Inal.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yoksun bu gece âh yine zehroldu sarâbim - Rast - Zeki Müren.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yoktur zaman gel mâhim heman gel - Hicazkâr - Lâtif Aga.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yollari gurbete baglayan daglar - Hicazkâr - Sâdi Isilay.mp3
    Vedat Kaptan Yurdakul - Yüzün güllerden ince sesin gülbülden tatli - Hicazkâr - Sadettin Kaynak.mp3

Forum Saati 2024-05-08, 14:13