Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Captur11Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Captur11Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Captur11 
Seheryeli (2223)
Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Captur11Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Captur11Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

2 posters

Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum...

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum...

Mesaj tarafından Admin 2014-12-15, 19:26

Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

Filiz Satiroglu-Bolum 1...

Filiz Satiroglu - Adim adim ümit verdigim yollar - Muhayyer Kürdî - Kutlu Payasli.mp3
    Filiz Satiroglu - Afveyle günâhim mnolur ey sûh-pesendim - Ussâk - Ali Bey (Enderûnî-Hanende.mp3
    Filiz Satiroglu - Aksam olur kervan çikar yokusa - Ussâk.mp3
    Filiz Satiroglu - Araz üste buz üste kebap yanar köz üste - Nihâvend - Azeri Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Artik bu solan bahçede bülbüllere yer yok -Alâeddin Yavasça.mp3
    Filiz Satiroglu - Ask böyledir ask böyledir böyledir ask asiki sevdâ söyletir - Nihâvend - Sadettin Kaynak.mp3
    Filiz Satiroglu - Ayrildi gönül simdi yine bir tek esinden - Nihâvend - Zeki Duygulu.mp3
    Filiz Satiroglu - Bagrima tas basaydim - Hüseyni - Sadettin Kaynak.mp3
    Filiz Satiroglu - Bahar gelince eser basta kavak yelleri - Hicaz - Bülent Ulusoy.mp3
    Filiz Satiroglu - Bahçeye bar diyemem ayvaya nar diyemem - Zâvil Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Ben esîr-i derd-i hicrânim vefâsiz yâre ne - Isfahan - Suphi Ziyâ Özbekkan.mp3
    Filiz Satiroglu - Beni vurdu güzeller - Bayâti - Muâllim Ismail Hakki Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Bir âsik-i dil-hasteyi dil-sâd edecek yok - Nihâvend - Afet Misirliyan (Ûdî).mp3
    Filiz Satiroglu - Bir katre içen çesme-i pür-hûn-i fenâdan - Bayâti - Sevkî Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Bîzâr ediyor âlemi bu hâl-i tebâhim - Ussâk - Sevkî Bey.mp3

Filiz Satiroglu-Bolum 2...

Filiz Satiroglu - Çiksam su daglarin yücelerine - Hicaz - Arif Sâmi Toker.mp3
    Filiz Satiroglu - Daglar daglar viran daglar - Hicaz Rumeli Türküsü.mp3
    Filiz Satiroglu - Dalda çikmis bir elma - Kürdî Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Dalinda solarken aksamin gülü - Ussâk - Arif Sâmi Toker.mp3
    Filiz Satiroglu - Degdi saçlarima bahar gülleri - Hicaz - Bekirof (Azeri).mp3
    Filiz Satiroglu - Dün gece bir bezm-i meyde âh edip anmis beni - Bûselik - Serif Içli.mp3
    Filiz Satiroglu - Dün gece ye's ile kendimden geçtim - Hicaz - Suphi Ziya Özbekkan.mp3
    Filiz Satiroglu - Düsme ey âsik hayâle yagma yok - Isfahan - Haci Arif Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Düstün elem-i aska gönül daglari astin - Isfahan - Lavtaci Hristo.mp3
    Filiz Satiroglu - Elâ gözlüm yiktin benim evimi - Zâvil - Sadettin Kaynak.mp3
    Filiz Satiroglu - Esti nesîm-i nev-bahar açildi güller subh-dem - Rast - Haci Arif Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Fincani tastan oyarlar - Nisâburek Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Geçti hayal içinde bunca yil bir gün gibi - Nihavend - Osman Nihat Akin.mp3
    Filiz Satiroglu - Gemim gidiyor bastan yelkenleri kumastan - Ussâk - Sadettin Kaynak.mp3
    Filiz Satiroglu - Görmek ister daima her yerde çesmanim seni - Nisâburek - Garbiz Efendi.mp3

Filiz Satiroglu-Bolum 3...

Filiz Satiroglu - Gözlerin bir içim su içim yandi dogrusu - Sûznâk - Ferit Sidal.mp3
    Filiz Satiroglu - Gözlerin hayran bakarmis görmeyip isrârimi - Ussâk - Serif Içli.mp3
    Filiz Satiroglu - Gül açar bülbül öter yaz geçer - Karcigar - Cevdet Çagla.mp3
    Filiz Satiroglu - Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle - Bûselik - Ismail Baha Sürelsan.mp3
    Filiz Satiroglu - Gün dogdu gönül beklemede cilve-i yâri - Sabâ - Fehmi Tokay.mp3
    Filiz Satiroglu - Gurbete düstügüm günlerden beri - Nihâvend - Muzaffer Ilkar.mp3
    Filiz Satiroglu - Her dem edip meyl-i cefâ - Bayâti - Dede Efendi.mp3
    Filiz Satiroglu - Hicran oku sinemi deler - Hüseyni - Sevki Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Iftirâkinla efendim bende tâkat kalmadi - Nisâburek - Cevdet Çagla.mp3
    Filiz Satiroglu - Karli dagi astim geldim - Rast - Rifat Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Kim görmüstür güzellerin vefâsin - Hicaz Rumeli türküsü.mp3
    Filiz Satiroglu - Kimseyi böyle perisân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavasça.mp3
    Filiz Satiroglu - Kirmizi gülün ali var - Hicvaz Rumeli Türküsü.mp3
    Filiz Satiroglu - Mendilimin yesili ben kaybettim esimi - Sabâ Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Mersin Mersin güzel Mersin - Karcigar - Cevdet Çagla.mp3
    Filiz Satiroglu - Mey içerken düstü aksin câmima - Sabâ - Sevkî Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Müptelâ-yi ask ile âfet-zede bi-çâreyim - Sabâ.mp3

Filiz Satiroglu-Bolum 4...

Filiz Satiroglu - Ne semtten canim bu gelis - Bayâti - Kemânî Rizâ Efendi.mp3
    Filiz Satiroglu - Niçin baktin bana öyle dargin misin durma söyle - Ussâk - Sadettin Kaynak.mp3
    Filiz Satiroglu - Ol gonce-gülü görmeyeli hayli zamandir - Isfahan - Haci Arif Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Olmaz dilim elemden bir dem tehî vü hâlî - Ussak - Haci Arif Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Ördeksiz göllerde avin avlama - Ussâk - Radife Erten'den alinma.mp3
    Filiz Satiroglu - Reng-i ruhsârina gülgûn dediler - Ussâk - Sevkî Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Senin güzel yüzünü senin sirin sözünü - Karcigar - Sekip Ayhan Özisik.mp3
    Filiz Satiroglu - Su Yalta'dan tas yükledim gemim dolmadi - Hicaz Rumeli Türküsü.mp3
    Filiz Satiroglu - Tutuldu dâm-i zülf-i yâre gönlüm - Ussak - Rifat Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Üç gün olmus bu yayladan geçeli - Zâvil Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Ülfet etsem yâr ile agyâre ne - Hicaz - Sevki Bey.mp3
    Filiz Satiroglu - Varsin gönül askinla harab olsun efendim - Nisabürek - Lemi Atli.mp3
    Filiz Satiroglu - Varsin gönül askinla harab olsun efendim - Nisâburek - Lemi Atli.mp3
    Filiz Satiroglu - Yemenimin oyasi rengi de rengine - Ussâk Türkü.mp3
    Filiz Satiroglu - Yesil olur su Konya'nin merami - Karcigar - Kadri Sençalar.mp3
    Filiz Satiroglu - Yine bu yil ada sensiz içime hiç sinmedi - Nihâvend - Osman Nihat Akin.mp3
    Filiz Satiroglu - Yörük de yaylasinda yaylayamadim - Zâvil Zeybek.mp3
    mesutca1
    Yeni Üye

Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum... Empty Geri: Filiz Satiroglu - TSM Sarkilari - 4 Bolum...

Mesaj tarafından mesutca1 2016-08-28, 19:09

tsk....

Forum Saati 2024-04-26, 15:20