Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Captur11Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Captur11Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Captur11 
Seheryeli (2223)
Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Captur11Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Captur11Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM Empty Nurten Demirkol Sirman Arsivi - 5 Bölüm TSM

Mesaj tarafından Admin 2015-01-15, 00:49

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

Nurten Demirkol - Bölüm 1...

Nurten Demirkol - Aglar gezerim sâhili sanki benimlesin - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Nurten Demirkol - Anladim ki Daha Dolmamis Çilem - Hicaz - Suat Sayin
    Nurten Demirkol - Anlatamam bu askin hikâyesi derindir - Nihâvend - Mustafa Çaglar
    Nurten Demirkol - Artik o hayâl bahçemizin gülleri soldu - Segâh - Ümit Gürelman
    Nurten Demirkol - Aska gönül vermem aska inanmam - Nihâvend - Bâki Çallioglu
    Nurten Demirkol - Askim bahardi ümitler vardi - Nihâvend - Yildirim Gürses
    Nurten Demirkol - Askin içimde rüyâ kalbimde duya duya - Rast - Irfan Özbakir
    Nurten Demirkol - Askinla yanip agladigim günleri an sen - Segâh - Râkim Elkutlu
    Nurten Demirkol - Ayrilik Yaman Kelime - Segâh - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Bahar rüzgârinda bir fidan gibi - Ussâk - Refik Fersan
    Nurten Demirkol - Bakislar tutsak olur bir güzel göze - Hüzzâm - Ilgün Soysev
    Nurten Demirkol - Bekledim gelecektin ömre bedel an gibi - Hüzzâm - Azmi Tugrul,
    Nurten Demirkol - Beklerim her gün bu sâhillerde mahzun böyle ben - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Bensiz ey gül gülsen-i âlemde mey nûs eyleme - Segâh - Bîmen Sen
    Nurten Demirkol - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay
    Nurten Demirkol - Biliyorsun bir zamanlar seni ne çok seviyordum - Nihavend - Alâeddin Sensoy
    Nurten Demirkol - Bin hüzün çöktü yine gönlüme aksamla benim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Bir bahar aksami rastladim size - Hicaz - Selâhattin Pinar
    Nurten Demirkol - Bir ben sevdim gönülden bir de Mecnûn ben kadar - Nihâvend - Turhan Özek
    Nurten Demirkol - Bir dert gibi aksam sularin koynuna indi - Nihâvend - Cevdet Çagla
    Nurten Demirkol - Bir gün karsilasirsak ayrildigimiz yerde - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Nurten Demirkol - Bir günes bahtima bir gün dogacaktir sanirim - Ussâk - Osman Nihat Akin
    Nurten Demirkol - Bir sabah istiyorum gözyaslarimi silsin - Muhayyer Kürdî - Ziyâ Taskent
    Nurten Demirkol - Bir tek gececik yârim ile basbasa kalsam - Bûselik - Ali Ulvi Baradan

Nurten Demirkol - Bölüm 2...

Nurten Demirkol - Bogaziçi sen gönüller yatagi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Nurten Demirkol - Bugün bayram mendil aldim sevgilime hediye - Hicazkâr - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Daracik sokaklari duman bürüdü - Sabâ Türkü
    Nurten Demirkol - Derdin ne ise saklama mahrem olayim ben - Kürdîli Hicazkâr - Mehmet Yürü (Nasib'in) + Kanun Taksimi
    Nurten Demirkol - Dertleri zevk edindim bende nes'e ne arar - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Inal
    Nurten Demirkol - Dil-harâb-i askinim sensin sebep berbâdima - Segâh - Tanbûri Ali Efendi
    Nurten Demirkol - Dün gece bir bezm-i meyde âh edip anmis beni - Bûselik - Serif Içli
    Nurten Demirkol - Ellere uzaktan bak bana yakin gel - Sûznâk - Osman Nihat Akin
    Nurten Demirkol - Erzurum Oylum Oylum - Segâh Türkü
    Nurten Demirkol - Ey büti-i nev eda - Yalçin Öztüfekçi ile düet
    Nurten Demirkol - Gece sessiz ve karanlik yine her sey uyumus - Segâh - Gültekin Çeki
    Nurten Demirkol - Geceler Yarim Oldu - Hicaz - Sükrü tunar + Elmaliya Vurgunum aman - Hicaz - Hânende Nasîbe Hanim
    Nurten Demirkol - Geçsin günler haftalar aylar mevsimler yillar - Rast - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Geçti muhabbet demi agla gönül yan gönül - Ussâk - Sükrü Tunar
    Nurten Demirkol - Gittin de biraktin beni aylarca kederde - Hicaz - Münir Nûrettin Selçuk
    Nurten Demirkol - Gökyüzünde Yalniz Gezen Yildizlar - Nihâvend - Teoman Alpay
    Nurten Demirkol - Gönlüm Yarali Bilmiyorum Yar Bana N'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Nurten Demirkol - Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik - Rast - Selâhattin Inal
    Nurten Demirkol - Gözlerimden yüzün kulaklarimdan sesin silinmedi senelerdir - Hicaz - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Gurbete düstügüm günlerden beri - Nihâvend - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Gül Yüzünde Güller Solsa Aglarim - Kürdîli Hicazkâr - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Güle sor bülbüle sor hâlimi hicrânimi dinle - Bûselik - Ismail Baha Sürelsan
    Nurten Demirkol - Gümüs tellerle örsem saçinin her telini - Kürdîli Hicazkâr - Melâhat Pars
    Nurten Demirkol - Güzel gün görmedi âvâre gönlüm - Hüzzâm - Haci Arif Bey

Nurten Demirkol - Bölüm 3...

Nurten Demirkol - Haberin yok mu senin ey dil-i zâr - Hicaz - Leylâ Saz
    Nurten Demirkol - Hâl-i dil-i zârimi duysa cihan - Hüzzâm - Haci Arif Bey
    Nurten Demirkol - Havasina Suyuna (Bir Baskadir Benim Mememleketim)
    Nurten Demirkol - Hazan ile geçti gülsen-i bûstan - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Hem cemâlin gösterip çekmek olur mu kendini - Hüseynî - Zeki Duygulu
    Nurten Demirkol - Her günüm mâzide kalmis günlerimden gün arar - Ussâk - Mehmet Yürü (Nasib'in
    Nurten Demirkol - Her nefes ömrümde binbir hasretin âhin tüter - Segâh - Serif Içli
    Nurten Demirkol - Her seferinde hep böyle kostum sevgiye - Saba - Zekâi Tunca
    Nurten Demirkol - Hicaz Potpuri
    Nurten Demirkol - Hicrân olacaksa bu askin sonu - Rast - Ferit Sidal
    Nurten Demirkol - Içimdeki özlemi uyutamiyorum yâr - Hüseynî - Alâeddin Yavasça
    Nurten Demirkol - Ilk mektubun okudum gözlerim ufka daldi - Nihâvend - Ziyâ Taskent
    Nurten Demirkol - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Kalblerden dudaklara yükselen sesi dinle - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Kapildim gidiyorum bahtimin rüzgârina - Hicaz - Kaptanzâde Ali Rizâ Bey
    Nurten Demirkol - Kapildim sana bir mecnun gibi - Hicaz - Zekâi Tunca
    Nurten Demirkol - Karsiyaka'da Izmir'in gülü - Kürdîli Hicazkâr - Lavtaci Hristo
    Nurten Demirkol - Kirpiklerinin gölgesi güllerle bezenmis - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Kis geldi firak açmadadir sîneme yâre - Hicaz - Sevkî Bey
    Nurten Demirkol - Kordon boyunu basima yikti gitti - Muhayyer - Rüstü Sardag
    Nurten Demirkol - Kosa Kosa Gel Yanima - Hüzzâm - Arif Sâmi Toker
    Nurten Demirkol - Kudretin kâfi degildir sûz-i âh ü zârima - Hicaz - Haci Arif Bey
    Nurten Demirkol - Kus olup uçsam sevgilimin diyârina - Segâh - Neveser Kökdes

Nurten Demirkol - Bölüm 4...

Nurten Demirkol - Lâleler her yil açar bak mest-i nâz hep uykuda - Neveser - Ismail Baha Sürelsan
    Nurten Demirkol - Menekselendi Sular sular menekselendi - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    emirkol - Meseli daglar meseli (Bursa'nin ufak tefek taslari) - Hüseynî Türkü
    Nurten Demirkol - Ne Bos Yere Yanmisim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Ne kadar istesem sana gelemem aglama güzelim kader utansin - Rast - Metin everes
    Nurten Demirkol - Ne kadar sevdigimin farkina varmadin mi - Nihâvend - Turhan Tasan
    Nurten Demirkol - Ne Kerem'i ne Asli'si ne Ferhat'i ne Sirin'i öyle sevdim ki birini
    Nurten Demirkol - Nedir bu hâletin ey meh-cemâlim - Hüseynî - Sevkî Bey
    Nurten Demirkol - Özledigim sarkisin kulaklarimda - Nihâvend - Hüseyin Soysal
    Nurten Demirkol - Rast Potpori
    Nurten Demirkol - Salina salina gelir geçersin - Rast Türkü
    Nurten Demirkol - Sana bir bûse vermedim diye nasil kizarsin - Hicaz - Sâdettin Öktenay
    Nurten Demirkol - Sana gönül borcum var ödemek kolay degil - Ussâk - Bilge Özgen
    Nurten Demirkol - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey
    Nurten Demirkol - Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin -Nihâvend - Kâmuran Yarkin
    Nurten Demirkol - Seni andim yine kalbimde derin bir sizi var - Rast - Drama'li Hasan Hasgüler
    Nurten Demirkol - Seni çilgin gibi sevdim yoluna ömrümü verdim - Hüzzâm - Akin Özkan
    Nurten Demirkol - Seni her dem aniyorum sözlerine kaniyorum - Segâh - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî
    Nurten Demirkol - Seni Ne Çok Sevdigimi söylesem de bilemezsin - Bayati - Erol Sayan
    Nurten Demirkol - Sevil nes'elen sevme yanarsin - Nihâvend - Sâdettin Öktenay
    Nurten Demirkol - Sevmediklerinle Gönül Avutma - Rast - Misir'li Ibrâhim Efendi(Ûdî )
    Nurten Demirkol - Sevmekten kim usanir tadina doyum olmaz - Rast - Teoman Alpay
    Nurten Demirkol - Sicak bir yaz gününde daglara kar yagar mi - Nihâvend - Yilmaz Karakoyunlu
    Nurten Demirkol - Sigaramin dumani yoktur yârin imani - Ussâk Türkü

Nurten Demirkol - Bölüm 5...

Nurten Demirkol - Sira Sira Siniler hasta olan iniler - Rast Türkü
    Nurten Demirkol - Siyah ebrûlerin durûben çatma - Ussâk - Lem'î Atli
    Nurten Demirkol - Sormamissin Hiç Kimseden çok üzgünmüssün giderken - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Nurten Demirkol - Suda balik yan gider açma yârem kan gider - Ussâk Türkü
    Nurten Demirkol - Sarkilar seni söyler dillerde nagme adin - Nihâvend - Muzaffer Ilkar
    Nurten Demirkol - Simdi uzaklardasin gönül hicranla doldu - Sûznâk - Zeki Müren
    Nurten Demirkol - Tam otuz yil seninle kah agladik kah güldük - Nihâvend - Yilmaz Karakoyunlu
    Nurten Demirkol - Toprak gibi islanip hep hasret kokuyorsun - Hüseynî - Kadri Sarman
    Nurten Demirkol - Türlü derde ben devâ buldum elimle çok zaman - Hüzzâm - Serif Içli
    Nurten Demirkol - Ufacik tefeciktin yemyesil gözlerin vardi - Nihâvend - Sekip Ayhan Özisik
    Nurten Demirkol - Unutmadim seni ben her zaman kalbimdesin - Karcigar - Sekip Ayhan Özisik
    Nurten Demirkol - Unutturamaz seni hiç bir sey unutulsam da ben - Nihâvend - Ekrem Güyer
    Nurten Demirkol - Unutulmus birer birer eski dostlar - Rast - Gültekin Çeki
    Nurten Demirkol - Varalim kûy-i dil-ârâya gönülHû diyerek - Sevkutarab - Fehmi Tokay
    Nurten Demirkol - Vurgun Yemis Misali gönlüm tutuldu aska - Hicaz - Onno Tunç
    Nurten Demirkol - Yalnizca Sitem - Hicaz - Onno Tunç
    Nurten Demirkol - Yâr pesinden kosa kosa yoruldum - Acem Kürdî - Zeki Duygulu
    Nurten Demirkol - Yâr saçlari lüle lüle yâr benziyor beyaz güle - Hicaz - Yesârî Asim Arsoy
    Nurten Demirkol - Yesil Gözlerinden Muhabbet Kaptim - Hicaz - Ümit Mutlu
    Nurten Demirkol - Yildizlara Baktirdim Fallarda Çikmiyorsun - Kürdîli Hicazkâr - Zekâi Tunca
    Nurten Demirkol - Yillardir Içimde Sakladim Seni - Kürdîli Hicazkâr - Ziyâ Taskent
    Nurten Demirkol - Yollarina gül döktüm gelir de geçer diye - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Nurten Demirkol - Zamani var ki her bezmim anarsin - Hüzzâm - Klârnetçi Ibrâhim Efendi

Forum Saati 2024-04-28, 20:54