Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Want flirting and thrill? Check us out!
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   EmptyBugün 03:33 tarafından gorkemcebic

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Captur11 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Captur11 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Captur11 
Seheryeli (2223)
 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Captur11 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Captur11 Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)

Seheryeli
    Seheryeli
    Admin
    Admin

Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   Empty Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)

Mesaj tarafından Seheryeli 2014-02-28, 23:57

Hani Mustafa Kemal `ler Tükenmezdi ? (Yazan: Seheryeli)   30a616ee0778

HANİ MUSTAFA KEMALLER TÜKENMEZDİ??????

Bu gün isyanımın  dorukta ama henüz son noktasında değil. Son nokta vatan uğruna ölümü göze alıp yola çıkmak olacaktır.
    Memlekette öyle şeyler oluyorki en ilkel toplumların dahi taşıyıp isyan edebileceği şeyler bunlar.
    Hani bizler uygarlaşmıştık. Hani gelişmiştik. Uygarlık , gelişme denen şey insan davranışlarıyla başlar ve öyle gelişir.  Bakın, bizleri model olarak görüyorlar dediğimiz toplumlara. Yanlışlar karşısında toplumsal tepkilerini nasıl da haykırıyorlar. Umarım bizleri örnek alıp da memleketleri hançerlenirken sus pus oturup izlemezler.
    Milli değerlerimiz birilerine peşkeş çekilirken sustuk. Milliyetimizi, çiğnediler sustuk. Askerimizi aşağıladılar, teröristleri, evlatlarımızın katillerini  baş tacı yaptılar sustuk. Bayrağımızı , layık olduğu yerlerden indirip ,kapı arkalarına astılar, yerlere attılar sustuk. Atatürkün ve diğer Türk Büyüklerinin resimlerini indirip yerlerine Türk Düşmanı Türkiye Cumhuriyeti başbakanının resimlerini  astılar sustuk. Terörist  bayrakları ülkemizin semalarında dalgalanırken sustuk. Terörist başının emirleriyle ülkemizde gerçekleştirdikleri yapılanmalara kızdık ama sustuk. Bu milletin anasını bilmem ne deceğiz dediler sustuk. Gençlerimizi, çocuklarımızı millilikten uzaklaştırıp , bom boş bir nesil yetiştirmek için milli eğitim sistetimizi alt üst ettiler sustuk. Değerli bilim adamlarımızı ,en değerli komutanlarımızı kelepçeleyip hapislere atarak susturdular bizler de sustuk. Yeterince yanlarında olup onların micadelelerine destek vermedik.Bu gün A deyip yarın ben A demedim B dedim diyen yalan makinesi bir başbakanı kabullendik ve sustuk. Kutsal dinimizle oynadılar sustuk. Ekmeğimizi çalıp ceplerine indirdiler sustuk. TÜRKÜM diyemezsiniz dediler sustuk.
    Dahası yokmu ,çokkk elbet. Onlar da ortaya çıksa, bu millet yine de susmaya devam edecektir. Ben milletime olan inancımı ve güvenimi  yitirdim. Biz böyle değildik. Bütün olan biteni ,batılı ülkelerin  söylediği  şekilde pempe dizi izler gibi izliyoruz. Sabah kaltığımızda bir gün önce bir kabus görmüş gibi unutuyor ve çalıp oynamaya , normal yaşantımıza devam ediyoruz. Memlekete  dair herşey ayaklarımızın altından yavaş yavaş kayıyor ve bizler izlemeye devam ediyoruz.
    Meğer ,ne kadar çok hain varmış ülkemde. Hain başbakan ile birlikte memleketime kan kusturuyorlar.
    Muhalefet partıleri ve liderleri durumu Türk Milletine anlatabilmek için  çırpınıyorlar , yırtınıyorlar. Fakat millet hainin, hırsızın  yanında yer alıyor ise onlar daha ne yapabilirler. İş millette bitiyor.
    Sayın Devlet Bahçeli Recep Tayyibe , yazıklar olsun sana başbakan diyerek son tepkisini göstermişti. Ben de buna ek olarak, yazıklar olsun sana Türk Milleti diyorum.
    Recep Tayyib`in etrafında yer alan , ülke içrisindeki hainleri , çıkarcıları ve cahilleri anlıyorum. Fakat nerede bu ülkenin  vatanseverleri? Nerede  üniversitelilerimiz? Nerede memleketimin eğitimli bilinçli insanları? Neredesiniz? Ben sizleri anlayamiyorum.
    Atalarımız kurtuluş savaşını dışarıdan ülkemize saldıran düşmanlara karşı yaptılar.Değerlerimizi koruyarak , onurumuz ile, onların emanetlerine sahip çıkarak huzur içerisinde yaşayalım diye öldüler. Bu gün elimizden herşeyimizi alıyorlar ve milletten çıt yok.
    Yine o günkü düşmalarımıza sesleniyorum! Şimdi zamanıdır. Türk Milleti tükendi. Gelin !Alamadıklarınız kalmiş ise zorlanmadan alacaksınız. Sizin kuklanız olan Tayyip Erdoğan sayesinde  millet derin bir gaflet ve dalalet içerisinde.  Artık millet , bizlikten uzaklaşmış bencilliğinin (egoizmin) ve materyalizmin pençesine düşmüş. İşiniz çok kolay olacak.

Yüreğim yanarak sesleniyorum Türk Milletine  ! Belki bir duyan olur umudu ile.
    Şimdi içerideki hainlere karşı bir kurtuluş micadelesine ihtiyacımız var.  
    Yokmu bu kıvılcımı yakabilecek bir babayiğit memleketimde? Yokmu bir Mustafa Kemal daha? Yokmu bir Halide Edip? Yokmu bir  bir Kubilay? Yokmu bir Nene Hatun? Yokmu bir Fatma Seher Erden?

NEREDESİNİZ?

Tükendi mi  MUSTAFA KEMALLER????

Seheryeli ( 28.02.2014  İsviçre)

Forum Saati 2024-05-17, 08:15