Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Captur11Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Captur11Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Captur11 
Seheryeli (2223)
Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Captur11Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Captur11Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm. Empty Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

Mesaj tarafından Admin 2014-12-30, 00:10

Ayfer Er Arsivi - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-5 Blm.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan  V  harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

TSM-1-Ayfer Er...

Ayfer Er - Ah edip inlerim gurbet elinde - Hicaz - Kadri Sençalar
    Ayfer Er - Aski seninle tatti hicranla yandi gönül - Hicaz - Fehmi Tokay
    Ayfer Er - Askinla harab kalbimi bir lâhza sevindir - Bayâtî (Ussâk) - Serif Içli
    Ayfer Er - Ayrilik yaman kelime - Segâh - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Ayrilmak ne kadar zor unutulmak çok aci - Nihâvend - Ekrem Güyer
    Ayfer Er - Baharda bu yil bir melâl var hüzün gibi - Nihâvend - Cevdet Çagla
    Ayfer Er - Bakisi çagirir beni uzaktan - Muhayyer Kürdî - Selâhattin Pinar
    Ayfer Er - Ben gamli hazan sense bahar - Hicaz - Melâhat Pars
    Ayfer Er - Ben küskünüm felege düstüm bitmez çileye - Rast - Baki Duyarlar
    Ayfer Er - Beni aglar görürsen askinla sürünürsem tut elimden ne olur - Hüzzâm - Câhit Ünyaylar
    Ayfer Er - Beni gönlüne alsan orda uyuyup kalsam - Rast - Özgen Gürbüz
    Ayfer Er - Bin cân ile sevdim seni - Rast - Tanbûri Osman Bey(Büyük)
    Ayfer Er - Bin yildan uzun bir gecenin bestesidir bu - Hicaz - Cinuçek Tanrikorur
    Ayfer Er - Bir aksam son defa seni görmeden - Bûselik - Mustafa Seyran
    Ayfer Er - Bir çapkin elinde oyuncak oldum - Ussâk - Yesârî Asim Arsoy
    Ayfer Er - Bir garip yolcuyum hayat yolunda - Muhayyer Kürdi - Yildirim Gürses
    Ayfer Er - Bir goncaya bir hâre nigâh eyledi bülbül - Karcigar - Haci Arif Bey

TSM-2-Ayfer Er...

Ayfer Er - Bir gönül hikâyesi anlatirdi gözlerin - Ussâk - Zeki Müren
    Ayfer Er - Bir gün o güzel sâd edecek rûhumu sandim - Nihavend - Mûsa Süreyyâ Bey
    Ayfer Er - Bir ömür tenime vursun nefesin - Ussak -Talât Er
    Ayfer Er - Bitmez tükenmez bu derd ömür diyorlar buna - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Içli
    Ayfer Er - Bu sabah bagda erken gül acti sen gülerken - Ussak - Faiz Kapanci
    Ayfer Er - Bu zevk u safâ sahn-i çemenzâre de kalmaz - Rast - Lem'i Atli
    Ayfer Er - Cevr olur imkân-i vuslat vermeyen îmâlarin - Rast - Serif Içli
    Ayfer Er - Deli gönül gezer gezer gelirsin - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Dinmiyor hiç bu aksam ne gözyasim ne acim - Hüzzâm - Ziya Taskent
    Ayfer Er - Dokunma kalbime zîra çok incedir kirilir -Sûznâk - Gavsi Baykara
    Ayfer Er - Duydum ki unutmussun gözlerimin rengini - Muhayyer Kürdî - Selâhattin Altinbas
    Ayfer Er - Dün gece bir bezm-i meyde âh edip anmis beni - Bûselik - Serif Içli
    Ayfer Er - Dün Göztepe'nin nes'eli bir alemi vardi - Nihâvend - Teoman Alpay
    Ayfer Er - Ela gözlerine kurban oldugum - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Erkilet güzeli baglar bozuyor - Hicaz Türkü
    Ayfer Er - Evlerinin önü handir yanar yüregim külhandir - Muhayyer Kürdi - Anonim

TSM-3-Ayfer Er...

Ayfer Er - Farig olmam mesreb-i rindaneden - Hüseyni - Yesari Asim Arsoy
    Ayfer Er - Geçti bahar hazan erdi bu yerde - Bûselik - Fehmi Tokay
    Ayfer Er - Gel seninle yarin serv-i revan - Haicazkar - Sâdullah Efendi
    Ayfer Er - Gizli derdim kalbimdedir onu ancak bilen bilir - Ussâk - Ismail Hakki Nebiloglu
    Ayfer Er - Gönlümü bir tifl-i dilbâz - Hicazkar - Tâhir Efendi
    Ayfer Er - Gönlümün içindedir gözden irak sevdigim - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Gönül askinla gözyasi dökmekten usandi artik - Rast - Selahattin Inal
    Ayfer Er - Göstermedi bir gün bana bu baht-i siyahim - Ussâk - Mahmut Celaleddin Pasa
    Ayfer Er - Gözlerimden yaslar damlar her biri sel olup çaglar - Hicaz - Suat Yildirim
    Ayfer Er - Gurbet o kadar aci ki ne varsa içimde hepsi bana yabanci - Ussâk - Yildirim Gürses
    Ayfer Er - Gül agaci degilem her gelene egilem - Rast - Necip Mirkelâmoglu
    Ayfer Er - Gül yüzlülerin sevkine gel nûs edelim mey - Bayâti - Tab'î Mustafa Efendi
    Ayfer Er - Gün be gün yasanan o hâtirayi unutup bos yere atmak olmaz ki - Hicaz - Avni Anil

TSM-4-Ayfer Er...

Ayfer Er - Hâb-gâh-i yâre girdim arz için ahvâlimi - Rast - Giriftzen Asim Bey
    Ayfer Er - Hem seversin hem yanarsin hem yine âvâresin - Karcigar - Sâdi Hosses
    Ayfer Er - Her sey buraya kadar istedigin yere git - Muhayyer Kürdî - Talât Er
    Ayfer Er - Herseydi benim için bir candi bir nefesti - Segâh - Arif Sami Toker
    Ayfer Er - Ilkbahara bekle beni demistin (Okyanus) - Kürdî - Talât Er
    Ayfer Er - Kalbe dolan o ilk bakis unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan
    Ayfer Er - Kalbim yaniyor her ne zaman ismini ansam - Hüzzâm - Talât Er
    Ayfer Er - Kayboldum kaybolan yillar içinde - Hicaz - Metin Eryürek
    Ayfer Er - Kimseyi böyle perîsân etme Allah'im yeter - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Ayfer Er - Lâleler her yil açar bak mest-i nâz hep uykuda - Bûselik - Teoman Alpay
    Ayfer Er - Mâni oluyor hâlimi takrire hicâbim - Hicazkar - Tatyos Efendi
    Ayfer Er - Menekse gözler hülyâli - Ussâk - Yesari Asim Arsoy
    Ayfer Er - Mest oldu gönül gözlerini gördügüm aksam - Karcigar - Serif Içli
    Ayfer Er - Nâr-i firkat sûlepâs oldukça sînem dagliyor - Bayati - Mahmut Celâleddin Pasa
    Ayfer Er - Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Ayfer Er - Ne semtten canim bu gelis - Bayâti - Kemânî Rizâ Efendi
    Ayfer Er - Nerde o günler nerde yarim cânânim nerde - Hicaz - Alâeddin Yavasça

TSM-5-Ayfer Er...

Ayfer Er - Okyanus (Ilkbahara bekle beni demistin) - Kürdî - Talât Er
    Ayfer Er - Sen yanimda olsan da ben hep sana hasretim - Kürdîli Hicazkâr - Talât Er
    Ayfer Er - Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim - Kürdîli Hicazkâr - Baki Duyarlar
    Ayfer Er - Seni benden alamazlar - Kürdîli Hicazkâr - Zeki Duygulu
    Ayfer Er - Sesimde sarkisi askin figân olup gidiyor - Hüzzâm - Selâhattin Inal
    Ayfer Er - Seviyorum desen de kanmam sözüne - Hicaz - Talât Er
    Ayfer Er - Sevmiyorum seni artik gözlerimi geri ver - Hicaz - Avni Anil
    Ayfer Er - Son askimi canlandiran en tatli emelsin - Hicazkar - Lem'î Atli
    Ayfer Er - Tanburamin ince kivrak beli var - Karcigar - Sadettin Kaynak
    Ayfer Er - Ümitsiz bir aska düstüm aglarim ben hâlime - Hicaz - Alâeddin Yavasça
    Ayfer Er - Yalancidir hep aynalar gir kalbime gör kendini - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar
    Ayfer Er - Yitirmisim ben gülümü uçurmusum bülbülümü - Hüzzâm - Yusuf Nalkesen
    Ayfer Er - Zehretme hayâti bana cânânim - Acem Kürdî - Zeki Müren

Forum Saati 2024-05-02, 09:27