Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Captur11Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Captur11Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Captur11 
Seheryeli (2223)
Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Captur11Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Captur11Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

3 posters

Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm...

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm...

Mesaj tarafından Admin 2015-01-10, 04:00

Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan  V  harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

Elif Güresçi - 1. Bölüm

Elif Güresçi - Aglar gezerim sahili - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Aksam oldu hüzünlemdim ben yine - Ussâk - Semahat Özdenses
    Elif Güresçi - Aksami süzme deniz renginden gözüm yandi - Nihâvend Tango - Kaptanzade Ali Riza Efendi
    Elif Güresçi - Aliverin baglamami çalayim - Hüzzam Türkü
    Elif Güresçi - Arayanim soranim hiç kalmamis - Hicaz - Ziya Taskent
    Elif Güresçi - Aski fisildar sesin bülbül müsün âh nesin - Nisâburek - Neveser Kökdes
    Elif Güresçi - Askin bana bir gizli elem oldu güzel yâr - Hüzzâm - Râkim Elkutlu
    Elif Güresçi - Askinla yanan sineme el sürme yanarsin - Ussâk - Râkim Elkutlu
    Elif Güresçi - Atesin gözlerini rûha kemend etme sakin - Mâhûr - Sadi Isilay
    Elif Güresçi - Avâre gönül yine sensiz hicrâne daldi - Hüzzâm - Melâhat Pars
    Elif Güresçi - Ay dogdu batmadi mi - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ay öperken sularin gögsünü sâhilde yikan - Hüzzâm - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Ayrilik ümitlerin ötesinde bir sehir - Hüzzâm - Avni Anil
    Elif Güresçi - Ayrilik var çikan falda - Muhayyer Kürdî - Selâhattin Içli
    Elif Güresçi - Ayrilik yari ölmekmis - Nisâburek - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Bahar gelir bülbül öter - Rast - Drama'li Hasan Hasgüler
    Elif Güresçi - Bahar oldu beyim evde durulmaz - Hüzzâm - Seyh Erhem Efendi
    Elif Güresçi - Bahar oldu düstün dile sende figan eyle bülbül - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bakmiyor çesm-i siyah feryâde - Nihâvend - Haci Arif Bey
    Elif Güresçi - Baska söz söylemem asktan yana ben - Kürdili Hicazkar - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Batan gün kana benziyor - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bekledim gelecektin ömre bedel an gibi - Hüzzâm - Azmi Tugrul
    Elif Güresçi - Belki bir sabah geleceksin lâkin vakit geçmis olacak - Rast - Sekip Ayhan Özisik

Elif Güresçi - 2. Bölüm

Elif Güresçi - Beni âteslere salan o kapkara siyah gözler - Sehnaz - Zeki Arif Ataergin
    Elif Güresçi - Beni birakip burada gitme güzeller güzeli - Hüzzâm - Ali Senozan
    Elif Güresçi - Beni sana baglayan gözlerinin rengidir - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bensiz ey gül Gülsen-i âlemde mey nû - Segâh - Bimen Sen
    Elif Güresçi - Benzemez kimse sana tavrina hayrân olayim - Bayâti - Fehmi Tokay
    Elif Güresçi - Beyoglu'nda Tarabya'da mesk baskadir Iatanbul'da
    Elif Güresçi - Bir bir geçiyor sevgililer gözleri yasli - Hicaz - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Bir esmer dilberin vuruldum hüsnüne - Kürdîli Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Bir eylül getirdi sevgini bana - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Bir firtina tuttu bizi - Türkü
    Elif Güresçi - Bir gün o güzel sâd edecek rûhumu sandim - Nihâvend - Mûsa Süreyyâ Bey
    Elif Güresçi - Bir kara gözlüye ay balam - Nihâvend - Arif Sâmi Toker
    Elif Güresçi - Bir kerre bakanlar unutur derdi günahi - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Bir nes'e umdu gönül serâpâ keder oldum - Nihâvend - Nûri Halil Poyraz
    Elif Güresçi - Birakip gittigin aksam beni ey sûh-i senim - Hicaz - Zeki Arif Ataergin
    Elif Güresçi - Biraz kül biraz duman - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Bogaziçi sen gönüller yatagi - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Ceylanimi uçurdular yar elinden göçürdüler - Gerdaniye - Zeki Duygulu
    Elif Güresçi - Çam basina çiktim - Türkü
    Elif Güresçi - Çiçeklerin gülüyor sevincinden - Hicazkâr - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Çikar yücelerden haber sorarim - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Dag basinda tüter duman - Nikriz Keman Tasimi - Kadri Sencalar

Elif Güresçi - 3. Bölüm

Elif Güresçi - Deli gönül gezer gezer gelirsin - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Demedim hicrânimi ellere yarar diye - Hicaz - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Demirciler demir döver tunç olur - Hüseyni
    Elif Güresçi - Denizin dalgasini bekliyorum dinliyorum - Sehnaz - Semsettin Ziyâ Bey
    Elif Güresçi - Derman kâr eylemez - Segâh - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Dile düstüm senin yüzünden yine - Karcigar - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Doymadim ben gençligime ömrüme - Saba - Zeki Müren
    Elif Güresçi - Dudagim dudaginda kemençede yay gibi - Kürdîli Hicazkâr - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Dumanli baslari göklere ermis (Çoban kizi) - Hüseyni - M.Nurettin Selçuk
    Elif Güresçi - El çek tabib el çek yaram üstünden - Hicaz - Selâhattin Inal
    Elif Güresçi - Esmerim kiyma bana - Muhayyer Türkü
    Elif Güresçi - Ey benim bahtiyârim gönlümün tahti yârim - Kürdîli Hicazkâr - Muhlis Sabahattin Ezg
    Elif Güresçi - Ey ipek kanatli seher rüzgâri - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Fikrimden geceler yatabilmirem - Nihâvend - Azeri Türkü
    Elif Güresçi - Gece sâhilden açip sandali enginlere biz - Nihâvend - Serif Içli
    Elif Güresçi - Geceler yarim oldu - Hicaz - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Gecenin mâtemini askima örtüp sarayim - Hüzzâm - Selahattin Pinar + Keman taksimi
    Elif Güresçi - Geçmesin günümüz sevgilim yas'la - Kürdîli Hicazkâr - Alâeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Gel nazli güzel gel bana can ver gülüsünle - Hicaz - Ûdî Hirant (Kenkiloglu)
    Elif Güresçi - Gel sen bize aksam yine mehtâb görünsün - Kürdîli Hicazkâr - Muzaffer Ilkar
    Elif Güresçi - Gelmiyorsun yakiyor bagrimi hicrânin eli - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla

Elif Güresçi - 4. Bölüm

Elif Güresçi - Gidelim Göksu'ya bir âlem-i âb eyleyelim - Kürdîli Hicazkâr - Lavtaci Hristo
    Elif Güresçi - Girdim yârin bahçesine gül dibinde gül-izâr - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akin
    Elif Güresçi - Gittin biraktin beni gurbet ellerde - Kürdîli Hicazkâr - Emin Ongan
    Elif Güresçi - Gizli ask bu söyleyemem derdimi hiç kimseye - Nihavend - Zeynettin Maras
    Elif Güresçi - Gizli derdim kalbimdedir onu ancak bilen bilir - Ussak - Ismail Hakki Nebiloglu
    Elif Güresçi - Gönlümle oturdum da hüzünlendim o yerde - Nihâvend - Sekip Memduh Bey
    Elif Güresçi - Gönlümü aldin güzel kalbimi çaldin güzel - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Gönül bu ne durur ne de söz dinler - Hüzzâm - Rakim Elkutlu
    Elif Güresçi - Gönül sayfam - Söz ve Müzik - Kayahan
    Elif Güresçi - Gözü ceylan gözüdür bakisi mestanedir - Kürdîli Hicazkâr - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Gözünün rengini sordum kara sevda dediler - Hüzzâm - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Gül olsam ya sünbül olsam beni koklar misin - Hüzzâm - Neveser Kökdes
    Elif Güresçi - Güle sorma o bilmez aski sevdâyi nes'eyi - Saba - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Güllerin rengine bir bak degme bülbül aglasin - Nihâvend - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Gülmedim güldürmedin bilmem kabahat kimdedir - Hüzzâm - Yorgo Bacanos
    Elif Güresçi - Gündüzüm seninle gecem seninle - Nihâvend - Suat Sayin
    Elif Güresçi - Haber gelmez gönül vîrâne kaldi - Hicaz - Nâci Tektel
    Elif Güresçi - Haram olsun - Hüzzâm
    Elif Güresçi - Harmanin ben harmanim - Türkü
    Elif Güresçi - Hayatta gülmedim ben asla - Rast
    Elif Güresçi - Her günüm mâzide kalmis günlerimden gün arar - Ussâk - Nasib'in Mehmet Yürü
    Elif Güresçi - Her seydi benim için bir candi bir nefesti - Nihâvend - Yildirim Gürses
    Elif Güresçi - Her zaman bir olur mu ey hunrîz nigâhim - Hüzzâm - Melhat Pars
    Elif Güresçi - Hüzzâm Medhal
    Elif Güresçi - Irafa fincan Koydum - Tâhir Sarki
    Elif Güresçi - Kaçsam birakip senden uzak yollara gitsem - Nihâvend - Mehves Hanim
    Elif Güresçi - Kalbim kaniyor durmadan en tatli çaginda - Hüzzâm - Sadettin Kaynak

Elif Güresçi - 5. Bölüm

Elif Güresçi - Kalbimin sahibi sensin orda yalniz sen varsin - Hüzzâm - Sekip Ayhan Özisik
    Elif Güresçi - Kimseyi böyle perisan etme Allah'im yeter - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Kinali keklik idim kanadimi kirdilar - Saba - Zeki Müren
    Elif Güresçi - Kirdin ümmîdimi yiktin su gönül lânesini - Segah - Fehmi Tokay
    Elif Güresçi - Kirmizi gülün ali var - Hicaz Türkü
    Elif Güresçi - Kus olup uçsam sevgilimin diyârina - Segâh - Neveser Kökdes
    Elif Güresçi - Leylâ gibi hiçkirsa ve Mecnûn gibi yansa - Hicaz - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Mah yüzüne âsikanim - Hicaz - Dede Efendi
    Elif Güresçi - Mahzûn durusun asika Bin ömre bedel - Hüzzâm - Ekrem Güyer
    Elif Güresçi - Mahzûn gönül hey hat sâd olacak mi saniyorsun - Hüzzâm - Kemani Salih Efendi
    Elif Güresçi - Mehtaba bürünmüs gece - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Mest oldu gönül - Karcigar - Serif Içli
    Elif Güresçi - Meyhane meyhane dolasip yine hergün sarkimizi çaldiriyorum - Rast - Ziya Taskent
    Elif Güresçi - Mihrâbim diyerek sana yüz vurdum - Nihâvend - Avni Anil
    Elif Güresçi - Müsterek Taksim (Kemençe-Kânun)
    Elif Güresçi - Ne demistin niçin caydin sözünden - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Ne dert kalir ne hüzün - Nihâvend - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ne gelen var ne haber var gün uzun yollar uzak - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar 1
    Elif Güresçi - Ne günah etse açilmaz iki gönlün arasi - Hicaz - Alaeddin Yavasça
    Elif Güresçi - Ne idi n'oldu hâlim çektiklerim vebalim - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ney Taksimi
    Elif Güresçi - Niçin baktin bana öyle - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ninni - (Yine o menekse gözler arali) - Dügâh - Kadri Sençalar

Elif Güresçi - 6. Bölüm

Elif Güresçi - Ölürsem yaziktir sana kanmadan - Hüzzâm - Hayri Yenigün
    Elif Güresçi - Ömrüm seni sevmekle nihâyet bulacaktir - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Ömrümüzün son saati çalmadan - Hüzzâm - Avni Anil
    Elif Güresçi - Öyle bir âfet-i yektâ-yi emelsin melegim - Saba - Aleko Bacanos
    Elif Güresçi - Pencereden kus uçtu yandi yürek tutustu - Hicaz Türkü
    Elif Güresçi - Potpori
    Elif Güresçi - Rûhunda ölen nagmede sevdâ sesi var mi - Segâh - Sâdi Isilay
    Elif Güresçi - Saçlarin târ ü mâr gözlerinde nem atese benzerdin - Rast - Sekip Ayhan Özisik
    Elif Güresçi - Sana gizli bir diyecegim var - Nihâvend - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Sayd eyledi bu gönlümü bir gözleri âhû - Hicaz - Haci Arif Bey
    Elif Güresçi - Segâh Pesrevi
    Elif Güresçi - Semt-i dildâre bu demler güzerin var mi sabâ - Saba - Suphi Ziya Özbekkan
    Elif Güresçi - Sen benim gönlümde açan son güldün - Nihâvend - Emin Ongan
    Elif Güresçi - Sen gelmez oldun
    Elif Güresçi - Sen körfeze geldigin zaman yildizlar güler - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    Elif Güresçi - Seni coskun sularin koynuna mehtâp alamaz - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla
    Elif Güresçi - Seni herkesten kiskaniyorum - Saba - Yesâri Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Seni hükm-i ezel âsub-i devrân etmek istermis - Nihâvend - Muâllim Ismail Hakki Bey
    Elif Güresçi - Seni ne çok sevdigimi söylesem de bilemezsin - Bayâti - Erol Sayan
    Elif Güresçi - Sevdim seni ben mabuduma - Ilahi
    Elif Güresçi - Seven gönülde muhabbet söner mi bir anda
    Elif Güresçi - Seven yok sevdigim dil-hûn eder çok - Hüseyni - Ismail Baha Sürelsan
    Elif Güresçi - Seven yok sevdigim dil-hûn eder çok - Hüseyni - Ismail Baha Sürelsan + Sinemde bir tutusmus yanmis ocag olaydim - Hüseyni Türkü
    Elif Güresçi - Sevgilim beni birakip kaçti - Nihâvend - Tahir Ünyaylar

Elif Güresçi - 7. Bölüm

Elif Güresçi - Seviyorum desende kanmam artik - Hicaz - Talat Er
    Elif Güresçi - Sevmek aci bir arzu derler sevilmiyor sevenler - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    Elif Güresçi - Sevmekten kim usanir tadina doyum olmaz - Rast - Teoman Alpay
    Elif Güresçi - Seyre daldik gonca-i handâni bir ömür bitti - Hüzzam - Osman Nihat Akin
    Elif Güresçi - Sezdim dalgin bakisini dalarken gözlerine - Hicaz - Rifat Ayaydin
    Elif Güresçi - Sinemde bir tutusmus yanmis ocag olaydim - Hüseynî(Gerdâniye - Harput'lu Hâfiz Hayri
    Elif Güresçi - Sonbahari bir genç kizla Hisarlar da geçirdim - Nihavend - Yesari Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Sonbaharin bizi daldirdigi rüyâ geçici - Hüzzâm - Bekir Sidki Sezgin
    Elif Güresçi - Sorma bana nâfile neler düsündügümü - Kürdîli Hicazkâr - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Sormadin hâlimi hiç kalbimin esrâri nedir - Hüzzâm - Selâhattin Pinar
    Elif Güresçi - Söyle sevgili sevgili söyle - Ussâk - Münir Nûrettin Selçuk
    Elif Güresçi - Sönmez artik yüregimde Yanan bu sonsuz ates - Ussâk - Kadri Sençalar
    Elif Güresçi - Söyle rûhum sevdân beni kaç yil yakacak - Hüseynî - Ûdî Hirant (Kenkiloglu)
    Elif Güresçi - Söyle sevgili sevgili söyle - Ussâk - Münir Nûrettin Selçuk
    Elif Güresçi - Sürmelim aman - Ussâk
    Elif Güresçi - Süzüp süzüp de ey melek o çesm-i nim-hâbini - Nihâvend - Rahmi Bey
    Elif Güresçi - Sarkilardan fal tuttum ikimize kaç kere - Hicaz - Erdogan Berker
    Elif Güresçi - Seker güzel bal güzel yanaklari al güzel - Mahur
    Elif Güresçi - Simdi hâtirda midir âsik-i nâlân acaba - Kürdîli Hicazkâr - Cevdet Çagla
    Elif Güresçi - Su gögsüm yirtilip baksan dikenler gül ayni güldendir - Hüzzâm - Cevdet Çagla
    Elif Güresçi - Tutam yâr elinden tutam - Hüseynî - Fehmi Tokay
    Elif Güresçi - Unut beni kalbimdeki hicranla yalniz kalayim - Rast - Sükrü Tunar
    Elif Güresçi - Unutulmus ne varsa sevgiden geri kalan - M.Kürdi - Avni Anil

Elif Güresçi - 8. Bölüm

Elif Güresçi - Ümidini kirpiklerine bagladi gönlüm - Hüzzâm - Selahattin Pinar
    Elif Güresçi - Ümitlerim hep kirildi yârim artik gelmeyecek - Hüzzâm - Yesari Asim Arsoy
    Elif Güresçi - Vardimki yurdundan ayag göçürmüs - Tahir Buselik - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Ver sâkî tâzelendi derdim bu gece - Mâhûr - Refik Fersan
    Elif Güresçi - Vurgun yemis misali gönlüm tutuldu aska - Hicaz - Onno Tunç
    Elif Güresçi - Yagmur duasi - Kürdili Hicazkar - Avni Anil
    Elif Güresçi - Yarim Istanbulu Meskenmi tuttun - Türkü
    Elif Güresçi - Yesil gözlerini ufkuma ger ki - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi - Yollar uzak yollar geçit vermiyor - Nihâvend - Ziya Taskent
    Elif Güresçi - Yorgun düstüm koklamaktan hayâlini dün yine - Hicaz - Rifat Ayaydin
    Elif Güresçi - Yürü dilber yürü ömrümün vâri - Ussâk Türkü
    Elif Güresçi - Zamanla belki geçer bu ask da hicran da - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy 2
    Elif Güresçi - Zevkim hevesim hep sen ile pür-elem olsun - Hüseyni - Aleko Bacanos
    Elif Güresçi & Hasan Eylen - Bahar oldu düstün dile sende figan eyle bülbül - Muhayyer - Sadettin Kaynak
    Elif Güresçi & Hasan Eylen - Yemenimin oyasi rengi de rengine - Ussâk Türkü
    Elif Güresçi & Koray Safkan - Enginde yavas yavas - Hicaz - Sadettin Kaynak

seckin1akinci

Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty Geri: Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm...

Mesaj tarafından seckin1akinci 2020-08-16, 21:32

tşk……...
    Mehmet ERKAN

Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm... Empty Geri: Elif Güresçi Çiftçioglu - TRT Ankara Radyo Sanatçisi-TSM 8 Bölüm...

Mesaj tarafından Mehmet ERKAN 2020-12-19, 13:51

ellerinize sağlık

Forum Saati 2024-04-27, 02:53