Türk Müziğinin Adresi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzik Ruhun Gıdasıdır

Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular

» Müzeyyen Senar - 84 Full albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-04-19, 00:25 tarafından xmetinx

» Yasar Özel 60`li ve 70´li Kayitlariyla(2 album) ve 7 bölüm Sarkilari .
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-04-18, 11:09 tarafından xmetinx

» Mediha Sen Sancakoglu - 4 Bölüm Sarkilari,14 Full Albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-04-18, 11:03 tarafından xmetinx

» Altın Sesler - Unutulmayan Şarkılar (3 CD)2008
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-04-18, 10:57 tarafından xmetinx

» Prime Сasual Dating - Authentic Ladies
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-04-14, 05:11 tarafından gorkemcebic

» Bahri & Tufan Altas - 17 Full albüm...Türkü & THM
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-03-18, 16:15 tarafından sinyor01

» Aşık Meçhuli full Özel Kayıtları
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-02-25, 15:03 tarafından mesutca1

» Actual Women Optimal Сasual Dating
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2024-02-13, 02:34 tarafından gorkemcebic

» Seyfettin Sucu 41 Full Album...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-12-26, 23:56 tarafından BURAK

» TRT Türk Halk Müziği Arşivi 578 Şarkı - 4 Bölüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-12-26, 23:48 tarafından BURAK

» Zeki Müren - 68 Full albüm - Bölüm 1...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-10-02, 02:59 tarafından xmetinx

» Gönül Yazar - 20 Full albüm....
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-09-04, 13:58 tarafından hkkan

» Malatyali Ibrahim - 35 Full album...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-08-03, 15:58 tarafından Recep4

» Asik Mahsuni Serif - 119 Full albüm...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-07-05, 08:17 tarafından Ahmet0

» Ömür Göksel - 45'lik Plaklari & Albümleri...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-07-05, 08:14 tarafından Ahmet0

» Trt Arsiv Serisi 16 - 70 Yillik Özlem - Atatürk - 2008
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-06-21, 11:10 tarafından uyan

» Emrah 40 Full Album...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-06-11, 08:47 tarafından hkkan

» Eski Nostaljik Mp3 ler 1827 adet...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-05-26, 14:49 tarafından meteor

» Ahmet Sezgin Albümleri ve 45'likleri...
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-05-23, 21:53 tarafından Ahmet0

» Taş Plak Serisi Odeon Kolleksiyon 10 albüm 2015 THM
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty2023-05-23, 08:53 tarafından Ahmet0

En iyi yollayıcılar

Admin (2695)
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Captur11Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Captur11Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Captur11 
Seheryeli (2223)
Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Captur11Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Captur11Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Captur11 
Mihrimah (421)
Kizilay (112)
mesutca1 (107)
Gülsemin (107)
deliyurek38 (98)
Mehmet ERKAN (79)
Hasret (67)
hayret39 (54)

Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm Empty Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm

Mesaj tarafından Admin 2013-12-06, 00:21

Celal Abaci-dan Türk Sanat Müzigi 5 Bölüm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,Bu yazi yok ise...
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<)30 saniye rakamlarin bitmesini bekleyin,Download starten"e tiklayin albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ
    Share-online - Rar sifresi - derya

Celâl Abaci - 1. Bölüm...

Celâl Abaci - Aklimi basimdan aldi gözlerin - Nihâvend - Ferit Sidal
    Celal Abaci - Aliverin baglamami çalayim (Kahve olsam) - Hüzzâm Türkü
    Celâl Abaci - Andikça geçen günleri hasretle derinden - Sultânî Yegâh - Lem'î Atli
    Celâl Abaci - Arabaya tas koydum ben bu yola bas koydum - Hüzzâm Sarki
    Celal Abaci - Ariyor gözlerim her zaman seni sariyor kalbimi bir sevda seli - Ilkan San
    Celâl Abaci - Âsikindan sen nasil biktin neden ettin telâs - Ussâk - Mehmet Yürü (Nasib'in)
    Celâl Abaci - Ask nedir nasildir bilen var mi - Nihâvend - Avni Anil
    Celâl Abaci - Ask yolunda bagri yanik yolcular - Hüzzâm - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Askin beni yillarca helâk etti efendim - Sûzidil - Metin Everes
    Celâl Abaci - Askin içimde rüyâ kalbimde duya duya - Rast - Irfan Özbakir
    Celâl Abaci - Ayri düstüm sevgilimden dünyâ bana dar oldu - Sûznâk - Yesârî Asim Arsoy
    Celâl Abaci - Beklerim yolunu gözlerim aglar - Hicaz - Sâdi Hosses
    Celâl Abaci - Belki bir sabah geleceksin lâkin vakit geçmis olacak - Rast - Sekip Ayhan Özisik
    Celâl Abaci - Ben aglarim eller güler - Hicaz - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Ben küskünüm felege düstüm bitmez çileye - Rast - Baki Duyarlar
    Celâl Abaci - Bilmiyordum bir bakista mest edermis gözlerin - Hüzzâm - Sedat Oytun
    Celâl Abaci - Bir eylül getirdi sevgini bana içime bir ates düstü ki sorma - Nihâvend - Avni Anil
    Celâl Abaci - Bir kus olsam uçuversem yücelerden ben - Hüzzâm - Cemâlettin Turan
    Celâl Abaci - Bir nigâh et ne olur hâlime ey gonce-dehen - Hicaz - Sekerci Cemil Bey

Celâl Abaci - 2. Bölüm

Celâl Abaci - Bir yaz yagmuru gibi geçiverdi askimiz - Hicaz - Zeki Müren
    Celâl Abaci - Can suyum - Ussâk - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Çatilmis kaslarinla kime düsman gibisin - Hicaz - Yusuf Nalkesen
    Celâl Abaci - Çiçekleri takarsin bahar gibi kokarsin - Rast - Suphi Idrisoglu
    Celâl Abaci - Çok kostum ardindan biraz da sen kos - Hicaz - Ferhat Sarimsak
    Celâl Abaci - Demedim hicrânimi ellere yarar diye - Hicaz - Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Dinecek sanma bir gün kalbindeki yaralar - Hüzzam - Selahattin Inal
    Celâl Abaci - Dün Göztepe'nin nes'eli bir alemi vardi - Nihâvend - Teoman Alpay
    Celâl Abaci - Elvedâ gençligim elvedâ ey hâtiralar - Muhayyer Kürdi - Yildirim Gürses
    Celâl Abaci - Ey benim endâmi güzel bakisi nurdan günesim - Ussâk - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Ey hüsn-i cemâl âleme sen darb-i meselsin - Hüzzâm - Ahmet Irsoy(Zekâîzâde)
    Celâl Abaci - Findikli bizim yolumuz - Ussâk Türkü
    Celâl Abaci - Gece sâhilden açip sandali enginlere biz - Nihâvend - Serif Içli
    Celâl Abaci - Gemim gidiyor bastan - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Gittin de biraktin beni aylarca kederde - Hicaz - Münir Nûrettin Selçuk
    Celâl Abaci - Gönlüm yarali bilmiyorum yâr bana n'oldu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Celâl Abaci - Gönlüme gir dog günesim - Ussâk - Yilmaz Yüksel
    Celâl Abaci - Gönlümün bir hali hali var ki gam degil kesvet degil - Ussak - Emin Ongan
    Celâl Abaci - Gönlümün sarkisini gözlerinde okurum - Hicaz - Muzaffer Ilkar
    Celâl Abaci - Gönül durup dururken bir güle uçtu kus gibi - Hüzzâm - Sükrü Tunar

Celâl Abaci - 3. Bölüm..

Celâl Abaci - Gönül hun oldu sevkinle boyandim ya Resulallah - Tâhir (Ilahi) - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Gözlerin gözümde elin elimde yüregim seninle hep huzur bulsun - Nihâvend - Celal Abaci
    Celâl Abaci - Gözü safak agzi bahar (Kadin her yasta güzeldir) - Muhayyer Kürdî - Osman Babuscu
    Celal Abaci - Gurbet elde her aksam batti bagrimda günes - Hüzzâm Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Hasretle yanan kalbime yetmez gibi derdim - Sûznâk - Emin Ongan
    Celâl Abaci - Hatirla mâzî-i mes'udu sen de ben gibi yan - Nihâvend - Münir Nûrettin Selçuk
    Celal Abaci - Hayat gençlik boyunca bir askin rüyasidir - Sultânî Yegâh - Münir Nûrettin Selçuk
    Celâl Abaci - Hiç düsmedi dilimden ne hatiran ne adin - Ussak - Yildirim Gürses
    Celâl Abaci - Içimde kim vardir bir bilebilsen - Hüzzâm - Yusuf Nalkesen
    Celal Abaci - Istanbul'dan Üsküdar'a yol gider - Muhayyer Türkü
    Celâl Abaci - Kadin bir gül ask bir mevsim tez geçer - Hüzzâm - Selahattin Inal
    Celâl Abaci - Kalacak sanma bu çagin bu güzellik solacak - Bayâti Araban - Zeki Arif Ataergin
    Celâl Abaci - Kalbimde ask atesi var geziyorum diyar diyar - Rast - Irfan Özbakir
    Celâl Abaci - Kalbimi bezlederim minnet ü zevkle dilesen - Ussâk - Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Kalenin bedenleri koyverin gidenleri - Türkü
    Celâl Abaci - Kaybolan yillarim gençligim nerde - Rast - Suphi Idrisoglu
    Celâl Abaci - Kurumus topraklar gibiyim öyle unutulmus öy le yoksun - K.Hicazkar - Avni Anil
    Celâl Abaci - Mehtapta geçen bir gecenin hâtirasindan - Hüseynî - Ridvan Lâle
    Celâl Abaci - Mesesiz daglarda meleyen kuzu - Hicaz - Kadri Sençalar
    Celâl Abaci - Mihrâbim diyerek sana yüz vurdum - Nihâvend - Avni Anil
    Celâl Abaci - Mükedder derd-i peyderpeyle simdi - Rast - Haci Arif Bey

Celâl Abaci - 4. Bölüm..

Celâl Abaci - Ne bildim kiymetin ne bildin kiymetim - Nihâvend - Alâeddin Yavasça
    Celâl Abaci - Ne bir çiçek koparmistim ne bir kalpte yer almistim (Can suyum) - Ussâk - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Ne emel kaldi gönülde ne de askin sesi var - Ussâk - Necla Özmen
    Celâl Abaci - Ne günes ne ates yakan sensin vefâsiz - Hüzzâm - Suat Yildirim
    Celâl Abaci - Ne yaptim kendimi nasil aldattim - Ussâk - Sadettin Kaynak
    Celâl Abaci - Ne yesil ne siyah ne toz pembedir - Hicaz - Hüseyin Gökmen
    Celâl Abaci - Nerde benim yazim nerde baharim - Nihâvend - Celâl Abaci
    Celal Abaci - Nev-baharin en güzel leylinde sendin dinleyen - Muhayyer - Bimen Sen
    Celâl Abaci - Nuru sensin kalbimin - Nihâvend - Celal Abaci
    Celal Abaci - Ölürsem yaziktir sana kanmadan - Hüzzâm - Hayri Yenigün
    Celâl Abaci - Ömrümüzün son demi sonbaharidir artik- Hüzzâm - Selâhattin Altinbas
    Celâl Abaci - Ömrün bu hazan mevsimi hep âh ile geçti - Rast - Yektâ Akinci
    Celal Abaci - Öyle bir göz süzdün öyle bir baktin - Kürdi - Osman Babusçu
    Celâl Abaci - Öyle dudak büküp hor gözle bakma - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anil
    Celâl Abaci - Pismân olur da bir gün dönersen bana geri - Hüzzâm - Irfan Özbakir
    Celâl Abaci - Rüzgar gibi gelip geçse de zaman (Sevgilim benim) - Muhayyer Kürdî - Osman Babusçu
    Celâl Abaci - Sabah yillardan beri ilk defa oldu bence - Nihâvend - Zeki Duygulu
    Celâl Abaci - Sanki sen nagmesin seslere aktin güzelim - Sultânî Yegâh - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Sanma ki vefasiz unuttum seni - Kürdî - Celâl Abaci

Celâl Abaci - 5. Bölüm...

Celâl Abaci - Sen derde deva gönle sefa bahtima yarsin - Hüzzâm - Celal abaci
    Celâl Abaci - Sen ey serv-i revân ruhsâri gülgûn - Ussâk - Ali Bey
    Celâl Abaci - Sen gülersin gül gibi ben bülbül-i nâlâninam - Bayâti Araban - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin - Nihâvend - Kâmuran Yarkin
    Celâl Abaci - Sen olmasaydin eger aska inanmazdim - Hüzzâm - Yesârî Asim Arsoy
    Celâl Abaci - Seneler ne olur üstüme gelmeyin - Hicaz - Erdogan Berker
    Celâl Abaci - Sensiz geçen seneler neler çektim ben neler - Hicaz - Celal Abaci
    Celal Abaci - Sevenlerin kadrini anlayan var bilen var - Hüzzâm - Ünal Narçin
    Celâl Abaci - Sevgimizin askimizin üstünden sene geçti mevsim geçti (Maziye Hasret) - Hicaz - Sadettin Öktenay
    Celâl Abaci - Sonbahar goncasi mi gögsündeki gül - Sûznâk - Mustafa Nâfiz Irmak
    Celâl Abaci - Söyle derdini kaç yil çekecek bu dertli basim - Hicaz - Hüseyin Mayadag
    Celâl Abaci - Söz verirsin severek bekletirsin üzerek - Muhayyer Kürdî - Necdet Tokatlioglu
    Celâl Abaci - Vefasiz (Sanma ki vefasiz unuttum seni ) - Kürdî - Celâl Abaci
    Celâl Abaci - Yâdimda o sevdâli yesil didelerin var - Muhayyer - Sükrü Tunar
    Celâl Abaci - Yemeni baglamis telli basina - Nihâvend Türkü - Ali Ulvi Baradan
    Celâl Abaci - Yemin ettim bir kere dönmem geri bunu bil - Rast - Selâhattin Inal
    Celâl Abaci - Yillari durduracak günesi dogduracak - Nihâvend - Necdet Tokatlioglu
    Celâl Abaci - Yine bir yaz gecesi gittin benden habersiz - Ussâk
    Celâl Abaci & Elif Güresçi - Gelin alayi (Aglaya aglaya giderim diyor ) - Hüzzâm - Avni Anil
    Celâl Abaci & Güler Basu Sen - Gidecegim gurbet eldir ya gelinir ya gelinmez - Muhayyer Türkü

Forum Saati 2024-05-03, 00:42